دفترچه
کافه دومگو - نسخه قابل چاپ

+- دفترچه (https://daftarche.com)
+-- انجمن: تالارهای ویژه (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87)
+--- انجمن: فلسفه و منطق (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%81%D9%84%D8%B3%D9%81%D9%87-%D9%88-%D9%85%D9%86%D8%B7%D9%82)
+--- موضوع: کافه دومگو (/%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D9%81%D9%87-%D8%AF%D9%88%D9%85%DA%AF%D9%88)

کافه دومگو - Mehrbod - 10-10-2012

Philo نوشته: بگویید چه چیزی تو را متعجب نکرده، این جهان همش عجیبه، من نمی فهمم چرا هر بار موبایلم را به بالا پرتاب مبکنم دوباره بر میگردد پایین!

اینکه شما هنوز به این عجیب بودن خو نگرفته‌اید خود عجیب است! E402

براستی مغز اندام شگرفیه، به چیزهایی میتواند باورید و خو گرفت که از دیدگاه یک سوم‌کس به هذیان و بیماری بماند ..

Alice نوشته: چرا برای هر نقل قول برای من پی ام می آید ؟

Russell نوشته: از اون موقع که زرت و زرت پیغام میداد کسی ازم نقل قول نگرفته بود فکر کردم خاموشه ولی درسته E11b

Ouroboros نوشته: دوستان خواهشا راهی برای غیرفعال کردن این امکان تخماتیک جدید بگذارید. یعنی چه که هر وقت کسی کوت گرفت برایم پیام خصوصی بیاید؟! خیلی بد.

بسته شد تا دیرتر.

Ouroboros نوشته: در آن جستار شرکت داشتم، منظورم بطور تخصصی‌تر بود پیرامون فقط مواد مخدر. هرچه بیشتر اهل مشروب باشید احتمال علاقه و دلبستگی و وابستگی به مواد مخدر در شما کمتر است، نوشیدنی‌ها متعلق به اشخاص اهل دل و عیش هستند، کشیدنی‌ها مال آدمهای دلسوخته.

من درباره ماده‌های روانگردان و کارکردشان خوانده‌ام، ولی روی هم رفته گرایش به تندرستی و اینها نمیگذارد سراغشان برود E402

ecstasy و amphetamine رو بیشتر نیازمودم، هیچکدام هم تاجاییکه میدانم توهمزایی ندارند و انگیزنده هستند تنها.

کافه دومگو - Ouroboros - 10-10-2012

Mehrbod نوشته: من درباره ماده‌های روانگردان و کارکردشان خوانده‌ام، ولی روی هم رفته گرایش به تندرستی و اینها نمیگذارد سراغشان برود

ecstasy و amphetamine رو بیشتر نیازمودم، هیچکدام هم تاجاییکه میدانم توهمزایی ندارند و انگیزنده هستند تنها.
ایرانی‌ها گویا اصلا از مواد توهم‌زا خوششان نمی‌آید، آنجا هرگز نمی‌توانید اسید پیدا بکنید، ارجین می‌فروشند بجای آن و کسی هم فرقشان را نمی‌داند.. من در ایران به ناچاری شربت سینه می‌خوردم، که بسیار هم زیان‌آورست. اینجا ال‌اس‌دی یافت می‌شود و تا جایی که می‌دانم کم زیان‌ترین ماده‌ی مخدر دنیاست. من هرگز فلسفه‌ی این مواد انگیزنده را نفهمیدم.. اگر می‌خواهید مظطرب و متشنج و عصبی باشید چرا مواد مصرف می‌کنید؟ بروید مسجد! من نه اکستاسی مصرف کرده‌ام نه آمفتامین، از این گروه موادهای هیجان‌آور فقط کوکائین کشیده‌ام، و حالم را بسیار بد کرده.. بگویید بدانیم چطور بودند؟

کافه دومگو - Anarchy - 10-10-2012

امیر جان من هیچ کدوم رو مصرف نکردم تا حالا...شما توصیه ات چیهE105؟

کافه دومگو - shirin - 10-10-2012

منم از گروه مواد هیجان آور و انگیزاننده فقط قهوه مصرف کردم. برای وقتی استرس نداری خیلی خوبه. کلی پرهیجان و نشاط انگیز میشی ولی وقتی استرس داری شدیدا دچار دل آشوب و صعف اعصاب میشی. توصیه میکنم وقتی استرس دارید مصرف نکنید. :D

Anarchy نوشته: امیر جان من هیچ کدوم رو مصرف نکردم تا حالا...شما توصیه ات چیه؟
LSD
یک تریپ خوب روی ال‌اس‌دی بهترین تجربه‌ی مصنوعی نوع بشر در حال حاضر است. امیدوارم در آینده‌ی نزدیک بتوان با دستکاری کردن رسپتورهای مغزی تجربیات جالب‌تری داشت، ولی حالا از این بهتر گیرتان نمی‌آید.

کافه دومگو - Russell - 10-10-2012

Ouroboros نوشته: یک تریپ خوب روی ال‌اس‌دی بهترین تجربه‌ی مصنوعی نوع بشر در حال حاضر است. امیدوارم در آینده‌ی نزدیک بتوان با دستکاری کردن رسپتورهای مغزی تجربیات جالب‌تری داشت، ولی حالا از این بهتر گیرتان نمی‌آید.
عوارض اینها تا چه حده هر کدوم؟

Russell نوشته: عوارض اینها تا چه حده هر کدوم؟
فکر می‌کنم بدترین ماده‌ی مخدر جهان کریستال مث(شیشه)باشد، که انواع و اقسام پیامدهای ناجور را دارد. نمی‌دانم چرا در ایران آنقدر محبوب شده، اینطرف آب ماده‌ی مخدر ِ دانشجوهای تنبل در شبهای امتحان است، برای بیدار ماندن و تمرکز کردن. ال‌اس‌دی هیچ عارضه‌ی جدی ندارد، شماری از مصرف‌کنندگان ممکن است دچار جنون موقت/دائمی بشوند(از هر هزار نفر یکی). تا بحال هیچکس هم از آن اوردوز نشده. تریپ‌های بد که بسیار نادر هستند می‌توانند یک هفته‌ای شما را افسرده بکنند.

کافه دومگو - shirin - 10-10-2012

تبلیغ مواد مخدر میکنی امیر؟ دوست ناباب. :d