دفترچه
کافه دومگو - نسخه قابل چاپ

+- دفترچه (https://daftarche.com)
+-- انجمن: تالارهای ویژه (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87)
+--- انجمن: فلسفه و منطق (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%81%D9%84%D8%B3%D9%81%D9%87-%D9%88-%D9%85%D9%86%D8%B7%D9%82)
+--- موضوع: کافه دومگو (/%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D9%81%D9%87-%D8%AF%D9%88%D9%85%DA%AF%D9%88)

کافه دومگو - Anarchy - 10-06-2012

Reactor نوشته: خیر. من این رو قبلا شنیده بودم. چند وقت پیش من و تو هم یک مستند درباره ی کشف آمریکا نشون میداد که همین رو تایید کرد. حتی اسب رو هم اسپانیایی ها با خودشون به آمریکا بردن و قبل از اون در آمریکا اسبی وجود نداشت!

آخه اسب کجا ویروس کجا !!! هم از نظر تئوری خیلی خنده داره هم از نظر اینکه یه مستند بتونه ثابت کنه 500 سال پیش ویروس خاصی رو از یه قاره بردن قاره دیگه...ویروس و باکتری و اینها مگه همش چند ساله کشف شدهE40d!!

کافه دومگو - Alice - 10-06-2012

مثلن قرار بود یک شب در میون باشهــ...
پاتوق ممد بیچاره گرد و خاک گرفته رفته اون پایین پایینــآ ، کافه داره به سی صفحه نزدیک میشهـــ... !
بیچاره ممد E403E327

پ ن : الان امیر باز میگه گیر چه خاله زنک هایی افتادیمـــ... ! خوب شوخی میکنم کافه از این حال و هوای خشکش خارج شهـــ...

کافه دومگو - Mehrbod - 10-06-2012

Alice نوشته: نه بابا ؛ دیگه واسه چی باید بهشون زنگ میزدم !
شمائم که به قول محربُد عاری از هر گناهی ، از این بازی ها هم خوشت نمیاد :)
محربُد همون مهربُده هــآ ؛ این اشتباه آگاهانه س ؛ دوباره گیر ندینـــ...

ما رو که جاهای دیگه صهیونیستی مزدور و اینها میخوانند، اینم روش E402

یکی هم یک جای دیگه روی «مهر بود» خواندن پافشاری میکرد، به گمانم میخواست بگوید که پیشتر مهری بوده، دیگر نیست! 21

کافه دومگو - Reactor - 10-06-2012

Anarchy نوشته: آخه اسب کجا ویروس کجا !!! هم از نظر تئوری خیلی خنده داره هم از نظر اینکه یه مستند بتونه ثابت کنه 500 سال پیش ویروس خاصی رو از یه قاره بردن قاره دیگه...ویروس و باکتری و اینها مگه همش چند ساله کشف شده!!

نقاشی ها و کنده کاری های روی دیوارها رو نشون میداد. دست نوشته های تاریخی مایاها و اینکاها رو ترجمه کرده بودن. تا قبل از اون همچین بیماری فراگیر کشنده ای با این مشخصات(سرماخوردگی یا آنفولانزا) در اون قاره گزارش نشده بوده.
اونقدر آدم میمیرن که این ها شهرهاشون رو ول میکنن به امون اسپاگتی و میرن.... فیلم معتقد بود که بدون این کشتار عظیم ویروس سرماخوردگی محال بود اسپانیایی ها بتونن آمریکا رو فتح کنن.
جمعیتشون نسبت به اون زمان خیلی زیاد بود و بعد از کشتار ویروس خیلی کم و آسیب پذیر شده بودن

کافه دومگو - Anarchy - 10-06-2012

Reactor نوشته: نقاشی ها و کنده کاری های روی دیوارها رو نشون میداد. دست نوشته های تاریخی مایاها و اینکاها رو ترجمه کرده بودن. تا قبل از اون همچین بیماری فراگیر کشنده ای با این مشخصات(سرماخوردگی یا آنفولانزا) در اون قاره گزارش نشده بوده.
اونقدر آدم میمیرن که این ها شهرهاشون رو ول میکنن به امون اسپاگتی و میرن.... فیلم معتقد بود که بدون این کشتار عظیم ویروس سرماخوردگی محال بود اسپانیایی ها بتونن آمریکا رو فتح کنن.
جمعیتشون نسبت به اون زمان خیلی زیاد بود و بعد از کشتار ویروس خیلی کم و آسیب پذیر شده بودن

خب حالا این شد داستان دیگری...البته باز هم در حد فرضیه !! سرماخوردگی با آنفولانزا متفاوت است..همون طور که شاهد هستیم سوش های محتلفی باعث ایجاد آنفولانزای پرندگان یا خوکی میشوند هر چند گاهی،ممکن است سوش خاصی هم توسط فرد آلوده ای به فرض از اسپانیا به میان سرخپوستان منتقل شده باشد...نه اینکه ویروس رو با کشتی جا به جا کرده باشندE105

و گرنه سرماخوردگی که یک بیماری ویروسی ضعیف خود محدود شونده بیشتر نیست...حتی بدون درمان بعد از چند روز فرد بهبود پیدا خواهد کرد.

کافه دومگو - viviyan - 10-07-2012

[h=5]مناجات یك كرم خاكی با خدا

خدایا توی این دنیای به این بزرگی و این همه موجود حالا چرا كرم؟
این همه موجود عجیب غریب، آخه چرا كرم؟
نمی شد منو زرافه یا الاغ خلق می کردی؟
خداییش این هم ایده بود كه به سرت زد!!!
نه چشم داریم نه دهن داریم نه دماغ داریم فقط یه لوله درازیم
فصل جفت گیری كه میشه همه حیوونا میرن حالی به حولی میكنن
ما چون تك جنسی هستیم باید بشینیم سماق بمكیم
صبح ها كه از خواب پامی شیم باید همین جور الكی تو خاكا وول
بخوریییییم تا شب مثل احمق ها خسته بیفتیم بخوابیم.
خدایا ناشكری نمی كنم چون به قول دوستام كه میگن
برو خدارو شكر كن باز كرم خاكی شدی، كرم كون نشدی
ولی به قول آدما آدم باید یه نگاهی هم به بالا داشته باشه دیگه!
حالا نمیگم دوست داشتم آدم بودم ولی مار كه می تونستم باشم.
خودم كه چشم ندارم خودمو ببینم ولی بچه ها میگن
استعداد پرورش اندام دارم
اگه از مكمل استفاده كنم بعد شیش ماه مار میشم
ولی من دوست دارم مار واقعی باشم...
هی ی ی ی!!! چی بگم كه هرچی بگم كم گفتم،
دیروز یه سری زدم به بیرون خاك
دیدم یه مگسه دست دوست دخترشو گرفته بود و بهش میگفت
فردا ببرمت یه جایی یه گهی بدم بخوری كه جیگرت حال بیاد،
آقا ما یادمون افتاد كه تك جنسی هستیم
همچی كونمون سوخت همچی سوخت كه نگو
آهان راستی خدایا ما كرما چرا كون نداریم
دهن كه ندادی بخوریم حداقل یه چیزی میدادی ادای ریدنو در بیاریم.
ای بابا چی بگم خدا،
به شتره گفتن گردنت كجه گفت كجام راسته؟
راستی خدا من به شترم راضی ام ها

Various_056
[/h]

کافه دومگو - Unknown - 10-07-2012

هفته پیش، سر کلاس ترمودینامیک، استاد: با محاسبه انتروپی می توان تاریخ روز قیامت را معین کرد. E40dE40c

کافه دومگو - Mehrbod - 10-07-2012

Unknown نوشته: هفته پیش، سر کلاس ترمودیناک، استاد: با محاسبه انتروپی می توان تاریخ روز قیامت را معین کرد. E40dE40c

24

یکی هم بود اینجا چنان همه چی را قاطی کرده بود که آدم از بازخواندنش سیر نمیشود:

اخبار عجیب اسلامگرایان ! - صفحه 3

[copy]
...
بعد از خلقت اولین انسان ،انسان برای ادامه تکاثراز جنس خود دو موجود نر را در درون خود میپروراند (چون انسان دارای دو پستان میباشد لذا در پستانداران به تعداد پستان آنها میتوان پی برد که اولین جاندار در درون خود چند قلو پرورش داده است یعنی اگر چهار پستان داشته باشد میتوان نتیجه گرفت که اولین سلول تشکیل دهنده آن جاندار ،چهار سلول نر از درون خود متکاثر نموده است و چون انسان دارای دو پستان است میتوان نتیجه گرفت که نطفه اولیه انسان که از جنس ماده بوده ، دو سلول نر را از خود بوجود آورده است و اینها با تکاثر تصاعدی کالبد انسان را خلق نموده اند) و اولین بشر متولد میگردد و بعد از مدتی دومین قلو نیز با اشتباه وی متولد میگردد و این دو قلوها که از لحاظ زمان تولد باهم متفاوت هستند ،پس از رسیدن به زمان تکاثر با آمیزش جنسی، دو قلو های متعددی متولد میگردند، لذا سلولهای متشکله بشرها از دو نوع میباشد(نر و ماده) ولی همین دو نوع سلول زاییده سلولهای اولین انسان یعنی حضرت آدم (س)می باشد.
از مفاد بحث های فوق این نتیجه گیری را میتوان گرفت که انسانها در زمانهای گوناگون مکرراً متولد میشوندیعنی یک انسان شبیه من در سالهای گذشته وجود داشته است و در آینده نیز بوجود خواهد آمد چون این یک دوران چرخشی از همان یک میلیارد سلول است که با انتقال ژن فرگشت میخورد پس مطابق نظریه داروین انتقال ژن بصورت فرگشت به نسل بعدی منتقل می شود و این یعنی معاد بروایت کلام الله
[/copy]

کافه دومگو - Unknown - 10-07-2012

Unknown نوشته: هفته پیش، سر کلاس ترمودینامیک، استاد: با محاسبه انتروپی می توان تاریخ روز قیامت را معین کرد. E40dE40c
ضدحال زمانیست که خوشحال ترمودینامیک را به عنوان یک درس اختیاری برداشته باشید، بعد ببینید قرار است چنین شخصی به شما ترمودینامیک درس دهد! حذف‌ و اضافه هم تمام شده باشد، و راهی هم برای پیچاندن کلاس نباشد. تازه دانشگاه هم مثلا یکی از چند دانشگاه برتر ایران باشد.

کافه دومگو - Ouroboros - 10-07-2012

E105E00e

[ATTACH=CONFIG]897[/ATTACH]