دفترچه
کافه دومگو - نسخه قابل چاپ

+- دفترچه (https://daftarche.com)
+-- انجمن: تالارهای ویژه (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87)
+--- انجمن: فلسفه و منطق (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%81%D9%84%D8%B3%D9%81%D9%87-%D9%88-%D9%85%D9%86%D8%B7%D9%82)
+--- موضوع: کافه دومگو (/%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D9%81%D9%87-%D8%AF%D9%88%D9%85%DA%AF%D9%88)

کافه دومگو - یه نفر - 02-11-2014

Anarchy نوشته: خب من قراره چیکار کنم ؟

یه نفر نوشته: همچنان بر سر حرفت هستی؟

E056

کافه دومگو - Anarchy - 02-11-2014

یه نفر نوشته: E056

تو چرا قسطی حرف میزنی E40e ؟ خب کل جریانو بگو چون اصلا یادم نمیاد ... شاید چرت و پرت گفته باشم !!

کافه دومگو - kourosh_bikhoda - 02-11-2014

Anarchy نوشته: تو چرا قسطی حرف میزنی
قسطی حرف زدن شغل انبیاست.

کافه دومگو - یه نفر - 02-11-2014

Anarchy نوشته: تو چرا قسطی حرف میزنی ؟ خب کل جریانو بگو چون اصلا یادم نمیاد ... شاید چرت و پرت گفته باشم !!
بعد از مدتها اکانت فیسبوکمو دوباره فعال کردم. خیلی اتفاقی پیام های گذشته رو میخوندم که دیدم من و تو درباره (پایان نامه ام) تاثیر موسیقی و محیط های مختلف بر رشد گیاه بحث کرده بودیم. و حتی تاثیر موسیقی بر بیماری های پوستی که گفتم بر روی موش آزمایشگاهی انجام دادم و بهبود پیدا کرده..
گفتی همچین چیزی وجود نداره و چرت و پرته و اگر همچین چیزی باشه دیگه محیط مجازی نمیایی و فلان و بسان
گفتم تو محیط مجازی بیا ولی دیگه رو حرف من حرف نزن. :-)
قرار شد سر فرصت این موضوع رو توی دفترچه مطرح کنیم تا ببینیم سایرین چی میگن..

یادت اومد؟ همچنان بر سر حرفت هستی؟ :e057:

کافه دومگو - undead_knight - 02-11-2014

viviyan نوشته: راستی زنان هم دسته بندیهای آلفا و بتا و ... را دارند؟
در گروه های حیوانی تا حدی پاسخ "بله" هست و البته تعریف آلفا بیشتر شامل "رهبر" گروه میشه که معمولا نر و (ماده ای) هستند که پدر و مادر اکثر توله ها هستند، یا در حیواناتی که ساختار حرم سرا گونه دارند نری که بیشترین ماده ها رو داره و به سایر نرها اجازه جفت گیری نمیده.
البته در حیواناتی که ساختار اجتماعی پیچیده تری دارند فقط قضیه "رهبری" و "قدرت نمایی" مهمه.

در هر حال مرد آلفا، بتا و امگا و... زاییده ادبیات MRM+PUA هست و فرق های زیادی با مفهوم ساده علمی موجود در طبیعت داره و البته در طی فعالیت بسیار بلند مدت تر فمنیست ها مفاهیمی مشابه بوجود نیومده(البته از دید بیولوژیک هم درست کردن چنین مفهومی برای زنان سخت تره) و اخیرا چندتایی "تقلید" دیدم که فقط میشه گفت تعریف مردی آلفا هست که بدن زن داره:))

دلیل ساده ای که اونها میگند :مرد آلفا مردی هست که زن ها میخوان باهاش بخوابند و سایر مردها شانس کمتری دارند و مردان امگا اصلا شانسی ندارند،در عوض زنان تقریبا به راحتی میتونند به سکس دسترسی پیدا کنند. [MENTION=152]viviyan[/MENTION]

kourosh_bikhoda نوشته: قسطی حرف زدن شغل انبیاست.

بله ، البته آیه شریفه "کونوا قوامین بالقسط" رو هم فراموش نکنید 24 !!

یه نفر نوشته: بعد از مدتها اکانت فیسبوکمو دوباره فعال کردم. خیلی اتفاقی پیام های گذشته رو میخوندم که دیدم من و تو درباره (پایان نامه ام) تاثیر موسیقی و محیط های مختلف بر رشد گیاه بحث کرده بودیم. و حتی تاثیر موسیقی بر بیماری های پوستی که گفتم بر روی موش آزمایشگاهی انجام دادم و بهبود پیدا کرده..
گفتی همچین چیزی وجود نداره و چرت و پرته و اگر همچین چیزی باشه دیگه محیط مجازی نمیایی و فلان و بسان
گفتم تو محیط مجازی بیا ولی دیگه رو حرف من حرف نزن. :-)
قرار شد سر فرصت این موضوع رو توی دفترچه مطرح کنیم تا ببینیم سایرین چی میگن..

یادت اومد؟ همچنان بر سر حرفت هستی؟ :e057:

بازم دقیق یادم نمیاد چی گفتیم !! چون حرف بی پایه و غیر علمی زیاد میزنی... حالا هم جای ناز و عشوه ، اگه مقاله ای چیزی داری که حرفتو تایید میکنه بذار !! البته تاثیر موزیک بر رشد گیاهان رو که خودمم میدونم ، حتما یه حرف بیخودی زدی که من گفتم چرت و پرته ...

کافه دومگو - Alice - 02-11-2014

تمام هستی در یک نقطه! آدمها، جنگها، ترورها، زندگی‌ها، عاشق شدن‌ها.. Just think a moment

[ATTACH=CONFIG]3599[/ATTACH]

NASA Mars Rover Curiosity Sees 'Evening Star' Earth - NASA Jet Propulsion Laboratory

کافه دومگو - viviyan - 02-11-2014

undead_knight نوشته: در گروه های حیوانی تا حدی پاسخ "بله" هست و البته تعریف آلفا بیشتر شامل "رهبر" گروه میشه که معمولا نر و (ماده ای) هستند که پدر و مادر اکثر توله ها هستند، یا در حیواناتی که ساختار حرم سرا گونه دارند نری که بیشترین ماده ها رو داره و به سایر نرها اجازه جفت گیری نمیده.
البته در حیواناتی که ساختار اجتماعی پیچیده تری دارند فقط قضیه "رهبری" و "قدرت نمایی" مهمه.

در هر حال مرد آلفا، بتا و امگا و... زاییده ادبیات MRM+PUA هست و فرق های زیادی با مفهوم ساده علمی موجود در طبیعت داره و البته در طی فعالیت بسیار بلند مدت تر فمنیست ها مفاهیمی مشابه بوجود نیومده(البته از دید بیولوژیک هم درست کردن چنین مفهومی برای زنان سخت تره) و اخیرا چندتایی "تقلید" دیدم که فقط میشه گفت تعریف مردی آلفا هست که بدن زن داره:))

دلیل ساده ای که اونها میگند :مرد آلفا مردی هست که زن ها میخوان باهاش بخوابند و سایر مردها شانس کمتری دارند و مردان امگا اصلا شانسی ندارند،در عوض زنان تقریبا به راحتی میتونند به سکس دسترسی پیدا کنند. @viviyan

MRM+PUA چیه؟ E056

کافه دومگو - undead_knight - 02-11-2014

viviyan نوشته: MRM+PUA چیه؟ E056
pua=دختر باز ها و مخ زن های مدرن!
mrm=حمایت از حقوق مردان(آنتی فمنیست ها معمولا!)