دفترچه
کافه دومگو - نسخه قابل چاپ

+- دفترچه (https://daftarche.com)
+-- انجمن: تالارهای ویژه (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87)
+--- انجمن: فلسفه و منطق (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%81%D9%84%D8%B3%D9%81%D9%87-%D9%88-%D9%85%D9%86%D8%B7%D9%82)
+--- موضوع: کافه دومگو (/%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D9%81%D9%87-%D8%AF%D9%88%D9%85%DA%AF%D9%88)

کافه دومگو - Mehrbod - 02-04-2014

iranbanoo نوشته: آه بله.اگر مردان آنهم مردانی مسئول از ترس بچه دار شدن و اینکه چه خواهد شد به فکر مهاجرت می افتند زنان هر روزی که سنشان بالاتر میرود خوف برشان میدارد که با انگ ترشیدگی چه کنندE403
من نمیدانم این مسئله به این حد که در ایران مهم است در غرب هم مهم است یا نه.اما در ایران حتی اگر بهترین موقعیت شغلی و مالی و ظاهری را داشته باشید اگر بی همسر باشید قطعا یک زن ترشیده ی ناخواستنی هستید!

این مسئله از‌ این دیدگاه که اگر پشیمان شدید خواستید بچه‌دار شوید مِهند است ایرانبانو
چه که زن بسختی میتواند ٥٠ سالگی بچه بیاورد, ولی مرد ٨٠ ساله بجایش کم دیده نشده!

ترسی که گفتید از همین باید باشد, اگر نه ترشیدگی دیگری ندارد.

[عکس: 1.gif]

کافه دومگو - iranbanoo - 02-04-2014

Mehrbod نوشته: ین مسئله از‌ این دیدگاه که اگر پشیمان شدید خواستید بچه‌دار شوید مِهند است ایرانبانو
چه که زن بسختی میتواند ٥٠ سالگی بچه بیاورد, ولی مرد ٨٠ ساله بجایش کم دیده نشده!

ترسی که گفتید از همین باید باشد, اگر نه ترشیدگی دیگری ندارد.
خوب این یک سوی مسئله است ولی فکر میکنم اثر فرهنگ هم چندان کم اهمیت نیست.چرا که سن ازدواج زنان تا چندی پیش پایین تر از کنون بوده
اگر تا دیروز دختران میبایست قبل از 20 سالگی شوی خود را انتخاب کنند و بروند این سن اکنون به 30 رسیده.
امیدوارم بالاتر هم برود چون اگر از این حرفها به من بزنند احتمالا یر لج هم که شده کار دست خودم میدهمE411

کافه دومگو - Russell - 02-04-2014

این هم تازه است و تنوری !!
Study: Hollywood female stars paid way less after 34

کافه دومگو - sonixax - 02-04-2014

iranbanoo نوشته: آه بله.اگر مردان آنهم مردانی مسئول از ترس بچه دار شدن و اینکه چه خواهد شد به فکر مهاجرت می افتند زنان هر روزی که سنشان بالاتر میرود خوف برشان میدارد که با انگ ترشیدگی چه کنند
من نمیدانم این مسئله به این حد که در ایران مهم است در غرب هم مهم است یا نه.اما در ایران حتی اگر بهترین موقعیت شغلی و مالی و ظاهری را داشته باشید اگر بی همسر باشید قطعا یک زن ترشیده ی ناخواستنی هستید!

در غرب مهم نیست یک زن چند سال سن دارد! حتمن یک مردی که به او بخورد و از وی خوشش بیاید هست و معمولن زنان/مردان تنها نمیمانند مگر خودشان بخواهند. مثل من که اکنون دارم با تنهایی خودم حال میکنم.

Alice نوشته: ه م م م م! با عرض شرمندگی «سی» سال.
البته شرمندگی بابت دختربازی!

دایی من 60 رو هم رد کرده و کار خانم بازی کماکان ادامه داره! تازه همسرش هم دختر شهرداره اون هم از نوع اروپاییش E00e

کافه دومگو - Alice - 02-04-2014

sonixax نوشته: دایی من 60 رو هم رد کرده و کار خانم بازی کماکان ادامه داره! تازه همسرش هم دختر شهرداره اون هم از نوع اروپاییش

یحتمل دایی شما که زنان را «سوراخ» نمی‌بیند؟

کافه دومگو - Mehrbod - 02-04-2014

iranbanoo نوشته: خوب این یک سوی مسئله است ولی فکر میکنم اثر فرهنگ هم چندان کم اهمیت نیست.چرا که سن ازدواج زنان تا چندی پیش پایین تر از کنون بوده
اگر تا دیروز دختران میبایست قبل از 20 سالگی شوی خود را انتخاب کنند و بروند این سن اکنون به 30 رسیده.
امیدوارم بالاتر هم برود چون اگر از این حرفها به من بزنند احتمالا یر لج هم که شده کار دست خودم میدهمE411

این سخنها چیست, بروید زود بچه‌دار شوید, من و شما و دیگر دوستان بچه‌دار نشویم که بشود, احمدی‌نژاد؟ :e405:

کافه دومگو - sonixax - 02-04-2014

Alice نوشته: یحتمل دایی شما که زنان را «سوراخ» نمی‌بیند؟

شاید هم ببیند! من ازش نپرسیدم.
ولی میدونم که کمر به پایین را فقط میبیند E107

کافه دومگو - Ouroboros - 02-05-2014

Alice نوشته: گه‌تست:
نگاش کن، با این سن و سالش به جای اینکه دیگه تشکیل خونواده بده و پدر "فراهم‌کننده" و سربه زیر باشه تازه معرکه گرفته و مثل پسربچه‌ها دختربازی می‌کنه! :e416:

سی سالگی تازه سن شروع کار است. هر وقت پنجاه سالم شد می‌روم دختری جوان و زیبا ابتیاع می‌کنم و جوجه‌کشی به راه می‌اندازم.
رزومه‌ی خود را پی‌ام بکنید!

کافه دومگو - Ouroboros - 02-05-2014

Russell نوشته: این هم تازه است و تنوری !!
Study: Hollywood female stars paid way less after 34

در بازی به آن می‌گویند «دیوار»، زن یک روز صبح از خواب بیدار می‌شود و می‌بیند دیگر یک دهم توجه، عنایت، الطاف و تلاشی که مردان برای جلب توجه او می‌کردند را دریافت نمی‌کند. زن ۲۵ ساله میانسال است، زن ۳۰ ساله بی‌معناست و زن ۳۵ ساله مرده‌ی متحرک. ببینید که دیوار با سینئاد اکانر چه کرد، که با وجود گند زدن به زیبایی خود با موهای کوتاه که زن را چندش‌آور می‌کند باز هم به آسانی ۷.۵ از ۱۰ بود:

[ATTACH=CONFIG]3496[/ATTACH]

تقریبا به نحوی شاعرانه غم‌انگیز است..

کافه دومگو - Alice - 02-05-2014

Ouroboros نوشته: رزومه‌ی خود را پی‌ام بکنید!

شما عجالتا به ضعیفه شترسواری بدهید، هرگاه موسم سی‌سالگی‌ام فرارسید برای استخراج منابع حداکثری مرد بتا قطعا رزومه‌ام را برای شما پی‌ام خواهم کرد!