دفترچه
کافه دومگو - نسخه قابل چاپ

+- دفترچه (https://daftarche.com)
+-- انجمن: تالارهای ویژه (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87)
+--- انجمن: فلسفه و منطق (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%81%D9%84%D8%B3%D9%81%D9%87-%D9%88-%D9%85%D9%86%D8%B7%D9%82)
+--- موضوع: کافه دومگو (/%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D9%81%D9%87-%D8%AF%D9%88%D9%85%DA%AF%D9%88)

کافه دومگو - sonixax - 05-26-2013

Theodor Herzl نوشته: میدونم ، منظورم این هست باید ذهنیت به کّل عوض بشود با به همان دوران بازگردد که کسی‌ که پناهنده میشود انتخاب دیگرش مرگ باشد! انتخاب دیگر مرگ باشد نه اینکه مثل ایران ، ایران افراد میتوانند زنده بمانند اگر سیاسی نباشند ، انتخاب دیگر مرگ منظورم چیزی مثل دارفور یا سوریه است! اینها حق پناهندگی دارند ، شرایط سخت هر کشوری به مالیات دهندگان اروپایی ربطی‌ ندارد.

راستش در ایران هم دیگر شرایط به گونه ای نیست که افراد بتوانند زنده بمانند .
به خاطر تحریمها یک آنتی بیوتیک درست پیدا نمیشه و یک بیماری معمولی منجر به مرگ میشه .
هر ایرانی مستحق دریافت پناهندگی از هر جایی که دوست داره هست مشروط بر اینکه تا زمان سقوط جمهوری اسلامی به ایران بر نگرده و گند نزنه به کار بقیه .

کافه دومگو - Hezbollah_YaHasan - 06-07-2013

چای قنپهلوی ما چی شد؟سرد نشه.

کافه دومگو - Soheil - 06-19-2013

برداشته تاپیک ما رو با 260 پست از صحنه روزگار محو کرده. این هم از جوابش! آدم میمونه چی بگه.:e059: نظر دوستان؟:e303:

Borhan نوشته:
نقل قول:با سلام

منتظر توضیح شما هستیم.

+
توقع دارم دلیل قانع کننده ای داشته باشید.[عکس: 4.gif]
به این دلیل که انتشار چنین مطالبی ، اشاعه فحشاء و نوعی قبح شکنی محسوب می شود.

کافه دومگو - Alice - 06-19-2013

Bibak نوشته: نظر دوستان؟

درود، بی‌باک جان چه خبر؟
--
نظر من این است که کلا چنین جاهایی رفت‌ و آمد نکنید..

کافه دومگو - Soheil - 06-19-2013

Alice نوشته: درود، بی‌باک جان چه خبر؟
--
نظر من این است که کلا چنین جاهایی رفت‌ و آمد نکنید..
درود آلیس
سلامتی. خبری نیست.:e303:

چرا؟ از بحث لذت میبرم. اینجا هم که متاسفانه مخالفی پیدا نمیشه برای بحث.
جالبیش اینه که هیچ اطلاعی ندادن همینجوری حذف کردن تا چند روز هم که توضیح خواستیم جواب ندادن. اصلا انتظار نداشتم چون خود مدیر اون تالار مشکلی نداشت با تاپیک. یکی دیگه اومده در یک آن تاپیک رو حذف کرده. پستها رو هم اکثرا خودم نوشته بودم. کپی پیستی در کار نبود. این حرکت که بدون تایید مدیر تالار انجام شده، منو یاد عوامل خودسر نظام میندازه.E523

کافه دومگو - Anarchy - 06-19-2013

Bibak نوشته: جالبیش اینه که هیچ اطلاعی ندادن همینجوری حذف کردن تا چند روز هم که توضیح خواستیم جواب ندادن. اصلا انتظار نداشتم چون خود مدیر اون تالار مشکلی نداشت با تاپیک. یکی دیگه اومده در یک آن تاپیک رو حذف کرده. پستها رو هم اکثرا خودم نوشته بودم. کپی پیستی در کار نبود. این حرکت که بدون تایید مدیر تالار انجام شده، منو یاد عوامل خودسر نظام میندازه.E523

بی باک جان بهت که گفتم برهان اونجا چیکاره هست... فیلتر نبودن هم میهن ناشی از حضور همین برهان هست !! پدر این جناب برهان هم گویا یکی از مقامات امنیتی هست...خلاصه دنبال دلیل منطقی نگرد از اینها !

کافه دومگو - Ouroboros - 06-19-2013

بی‌باک آیا آن جستار را آرشیو نداری یا در گوگل نیست؟ من دلم می‌خواهد بدانم لایه‌های مذهبی‌تر جامعه در اینباره چه می‌اندیشند.

کافه دومگو - Soheil - 06-20-2013

Ouroboros نوشته: بی‌باک آیا آن جستار را آرشیو نداری یا در گوگل نیست؟ من دلم می‌خواهد بدانم لایه‌های مذهبی‌تر جامعه در اینباره چه می‌اندیشند.

والا تا چندین صفحه اول رو سیو کردم ولی بعد دیدم جناب رایان اومد پست گذاشت و بحث کرد و تایید کرد. بعد از این دیگه سیو نکردم چون فکر نمیکردم تاپیک حذف بشه.

اتفاقا میخواستم یک جستار باز کنم واکنشهای عجیب و غریب به این موضوع رو اونجا بذاریم. واکنششون خلاصه بخوام بگم اصلا تحمل تاپیک رو نداشتند. اینو بخاطر نپسندیدم های فله ای و لحنشون میگم. نمیتونستند در برابرش سکوت کنند. برای قشر مذهبی دفاع از همجنسگرایان مثل فحش خوار مادر میمونه.
فکر کنم یک جستار بزنم در این باره.

یکی از دوستان پست گذاشته بود:
نقل قول:ب امید تصویب ِ این قانون تو کشورهای دیگه.. !
این پست 10 تا نپسندیدم خورده بود!E523

این هم چند نمونه:

نقل قول:چندشششششش
نقل قول:واقعا برام عجیبه که به یه مشت بیمار روانی و انگل اجتماع علاقه دارید . من که حالم ازشون به هم میخوره .
نقل قول:همجنس گرایی !!

خیلی ها اعتقاد دارند ، این افراد بیمار هستن و خیلی ها اعتقاد دارند که نیستن .

من فکر میکنم هم از نظر ِ روانی و هم از نظر ِ جنسی بیمار هستند .
اعتیاد رو بیماری نمیدونم ولی همجنس گرایی رو بیماری می دونم .

تمـام ِ میل من به سمت ِ غیر هم جنس خودم کشش داره ... و نمیتونم درک کنم یک آدم نورمال مثل من بتونه کشش و میل به سمت هم جنس خودش داشــته باشه .

قصد ِ تحقیر ندارم ولی فکر اینکه هم جنس ِ خودم بخواد برام لوس بازی در بیاره و سرش رو با عشق رو شونه هام بذاره حالــمو بهم میزنه .
نقل قول:این جناب سروش خود ارضایی و هم مفید میدونن
من که حالم از جفتش بهم میخوره
نقل قول:انسان مختاره که آزاد باشه به شرطی که انسانیت از بین نره.
در اینکه مشکل این اشخاص دست خودشون نیست شکی نیست،متاسفانه فرهنگ غلط باعث میشه اینجور اشخاص بیماریشون رو پنهان کنند در صورتی که بسیاری از اونها با عمل جراحی خوب میشن و فقط حمایت خانواده و جامعه رو نیاز دارن.
ولی عدم توانایی تو تعیین جنسیت باعث نمیشه که بگیم آزادن هر جور که دوست دارند زندگی کنند حتی زندگی از نو همجنس بازی.
دوست گرامی نمیشه همیشه سر و ته مسایل رو با جمله انسان آزاده و مختار جمع و جور کرد آزادی باید در قالب چهار چوب باشه وگرنه فرقمون با حیوان چیه؟؟!

نقل قول:بیماری باشه یا نباشه ! راه درمان داره ! برای مشاهده راه درمانش برید به اون لینکی که برای دوست گرامیتون گذاشتم سر بزنید !!

من به فرض شما کاری ندارم ! فرضم نمیکنم !

اینا باید درمان بشند
اینها بعضا مذهبیهای لیبرالتر بودند که برخیشون به شدت از دیکتاتوری نظام اسلامی به شدت مینالند.E523

این هم عجیب بودE412:
نقل قول:لئوناردو امضات همچین کاره وقیحی نمیکنه !!!!!!!!!!!
معذرت میخام عزیزم میدونم چقد سختی میکشی اما راه حلش بخدا زیاده
خیلی عذر میخام ترنس یا شیمل نیستی نقصان جسمی هم باشه اختلاله بیماری یا جرم نیست!!!!
اگهه خواستی دکتری رو معرفی کنم توی خارج قطب بزرگیه چه برسه ایران

گوگل؟ کسی میتونه توضیح بده راهی هست بشه متن پستها رو بدست آورد؟E032E032

کافه دومگو - Dariush - 06-20-2013

اگر نظرِ من را میخواهید، دلیلش نبودِ استدلال نیست بلکه همان حالتِ انزجار و چندش است. شاید آنجا بتوانید در موردِ مسائلی بس بغرنجتر از همجنسگرایی بحث کنید، اما همجنسگرایی به واسطه آنکه برای دگرجنسگراها معمولا غیرقابل تصور است و هنوز اذهان آنرا بیماری،انحراف،غیرانسانی،شیطانی ... میبینند ، حاضر نیستند هتا به سخن در این باره گوش کنند چار که هتا از شنیدن در این مورد هم چندششان میشود!

کافه دومگو - Soheil - 06-20-2013

Dariush نوشته: اگر نظرِ من را میخواهید، دلیلش نبودِ استدلال نیست بلکه همان حالتِ انزجار و چندش است. شاید آنجا بتوانید در موردِ مسائلی بس بغرنجتر از همجنسگرایی بحث کنید، اما همجنسگرایی به واسطه آنکه برای دگرجنسگراها معمولا غیرقابل تصور است و هنوز اذهان آنرا بیماری،انحراف،غیرانسانی،شیطانی ... میبینند ، حاضر نیستند هتا به سخن در این باره گوش کنند چار که هتا از شنیدن در این مورد هم چندششان میشود!

دقیقا. اینکه دین مخالفه و اینها بیشتر بهونه اس. عامل این مخالفتها همون هموفوبیای شدیدیه که دارند.

البته ظاهرا این تاپیک تاثیر قابل توجهی گذاشته بود حالا نمیدونم تا چه حد واقعیت داشته باشه. ملت هیچی از این قضیه نمیدونه و تشنه آگاهیه ولی افسوس که ...