دفترچه
آگاهینامه ها - نسخه قابل چاپ

+- دفترچه (https://daftarche.com)
+-- انجمن: وابسته به تارنما (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%88%D8%A7%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D8%AA%D8%A7%D8%B1%D9%86%D9%85%D8%A7)
+--- انجمن: آگاهی‌نامه‌ها و اخبار تارنما (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%A2%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C%E2%80%8C%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%AA%D8%A7%D8%B1%D9%86%D9%85%D8%A7)
+--- موضوع: آگاهینامه ها (/%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D8%A2%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%87%D8%A7)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

آگاهینامه ها - Mehrbod - 10-03-2013

از آنجاییکه سرپرست [MENTION=6]sonixax[/MENTION] سرانجام دست از ستیز برداشته و پست‌هایِ بازگردانده‌یِ پیشتر زدوده‌یِ [MENTION=286]آلیس[/MENTION] را دارند کم کم دوباره میزدایند,
من هم اینجا یک بخش از سخنم ام را فروپیچیده[sup][aname=rpa2d43][[/aname][anchor=pa2d43]1][/anchor][/sup] و به هموندی[sup][aname=rpafd62][[/aname][anchor=pafd62]2][/anchor][/sup] خود دنباله میدهم, هر چه باشد شانس همسخنی با یک مزدک گرامی به همه‌یِ این ستیزها و بیشتر اش هم میچربد.

دیگر هموندان[sup][aname=rpada36][[/aname][anchor=pada36]3][/anchor][/sup] هم میتوانند در یاد داشته باشند که از این دم به پیش, دسترسی من اینجا یکسان با ایشان است و هرگونه‌یِ توان گردانندگی و دسترسی به تالارهای
نهان و ... ای که داشته‌ام از من (به خواست[sup][aname=rpaab64][[/aname][anchor=paab64]4][/anchor][/sup] خودم) گرفته شده, هیچکدام اینها دیگر هیچ پیوندی به من ندارند و نخواهند داشت.

----
[aname=pa2d43]1[/aname]. [anchor=rpa2d43]^[/anchor] foru+picidan::Forupicidan || فروپیچیدن: سواره کردن; لغو کردن to override
[aname=pafd62]2[/aname]. [anchor=rpafd62]^[/anchor] ham+vand+i::Hamvandi || هموندی: عضویت Ϣiki-En membership
[aname=pada36]3[/aname]. [anchor=rpada36]^[/anchor] ham+vand::Hamvand || هموند: عضو Ϣiki-En, Dehxodâ member
[aname=paab64]4[/aname]. [anchor=rpaab64]^[/anchor] Xwâst || خواست: اراده Ϣiki-En, Ϣiki-De, ϢDict-Pâ, Dehxodâ will Wille

آگاهینامه ها - aradnamjoo - 12-10-2013

آمایش واکافت فراکوشیدن پارسیگر

آگاهینامه ها - Theodor Herzl - 02-03-2014

من اینجا رسما از هر گونه پست مدیریتی در انجمن دفترچه استعفا میدهم ، اما به عنوان کاربر ادامه خواهم داد.:e420:

آگاهینامه ها - Mehrbod - 02-03-2014

Theodor Herzl نوشته: من اینجا رسما از هر گونه پست مدیریتی در انجمن دفترچه استعفا میدهم ، اما به عنوان کاربر ادامه خواهم داد.:e420:

شما همینجا باید بمانید جای دیگر هم نروید, من تازه دارد از شما خوش ام میاید E00e

آگاهینامه ها - Anarchy - 02-04-2014

بنا به در خواست

@Russell
@Theodor Herzl
@Ouroboros

و موافقت ادمین تار نما ، این عزیزان از تیم مدیریتی خارج شدند. از این دوستان بابت همکاری و زحماتشان در این مدت سپاسگزاریم.روشن است این عزیزان همچنان به عنوان کاربر ، در کنار ما حضور خواهند داشت.

E032

آگاهینامه ها - sonixax - 04-16-2014

کاربر [MENTION=517]mhgh[/MENTION] از روز پیش تا کنون شما مشغول ارسال گزارش های فله ای بر مبنای اهانت به اسلام و پیامبر اسلام و ... هستید.
بر طبق قوانین این انجمن هیچ عقیده ، پیامبر ، مذهب و کتابی مقدس نبوده و جرمی به نام توهین به مقدسات در این محیط وجود ندارد.
لذا با دست آویز شدن به بهانه هایی چون توهین به مقدسات و اسلام و پیامبر و ... نمیتوانید تاثیری در روند گفتمانها و سانسور آنها داشته باشید.
این آگاهینامه به منزله یک هشدار برای شماست که اگر به روند ارسال گزارشهای فله ای ادامه دهید مدیریت با شما برخورد خواهد کرد.
با سپاس E032

آگاهینامه ها - sonixax - 06-22-2014

کاربر پیمان (فلانی سابق) به دلیل تکرار رویه پیشین و سوء استفاده از فرصتی که از طرف گردانندگان به وی داده شد و نادیده گرفتن مکرر اخطارها از سایت اخراج شدند.
زین پس هیچ فرصتی به این کاربر برای حضور دوباره در جمع کاربران دفترچه داده نخواهد شد.

آگاهینامه ها - sonixax - 03-08-2015

دوستان عزیز به خاطر برخی مشکلاتی که برای سرور پیش آمده ممکن است طی چند روز آینده اختلالاتی در دسترسی به سایت به وجود بیاد!
با سپاس

آگاهینامه ها - sonixax - 03-15-2015

خوب دوستان عزیز همون طوری که میدونید سایت یک چند وقتی رفته بود دَدَر!
این خرابی سرور همزمان شده بود با مسافرت ادمین و گرفتاری مهربد و مشغله کاری خودم و ... برای همین یک مدتی نبودیم E41f
الان سرور سایت رو عوض کردیم رفتیم آمریکا - یک برنامه هم داریم برای آپگرید کردن خود برنامه سایت که ممکنه برخی از فانکشنهای فعلی رو از کار بندازه ولی ارزشش رو داره.
پارسیگر مهربد فعلن درست کار نمیکنه تا روی سرور جدید نصبش کنه - برای همین اگر دیدید پستهای مزدک و مهربد که بیشترین استفاده کنندگان از اون قابلیت هستند یک مقداری شیر تو شیر شده نگُرخید درست میشه E404
کاربر کافر_مقدس هم دوره محرومیتش تمام شده و میتونه دوباره به جمع نه چندان گُل و پروانه ای دفترچه برگرده و امیدواریم که دوباره اینجا رو با میدون تره بار اشتباه نگیره و بدونه که اون کنار منارها قصابی و دانشگاه و موزه و مجلس و ... هم هست E107
از چند وقت دیگه هم دسترسی به سایت فقط و فقط از طریق پروتوکولهای امن SSL یا همون HTTPS خودمون امکان پذیر میشه و به محض فعال شدنش خدمت همه اعلام میشه. برای همین ممکنه دوستان داخل ایران یک مقداری افت سرعت رو تجربه کنند (البته اون زمان) که با توجه به فیلتر بودن سایت زیاد مهم نیست! به هر حال دوستان داخل ایران دست به دعای TOR و دوستانش هستند E105
دیگه همین E032

آگاهینامه ها - sonixax - 07-29-2015

همان طور که در جریان هستید کاربر فلانی پیشتر به خاطر اینکه اینجا را با زیر پُل و سر چهارراه اشتباه گرفته بودند و به خاطر فحاشی اخراج شده بودند!
تیم مدیریت تصمیم گرفت که یک شانس دیگر به این کاربر بدهد که مشخص شد تصمیمی اشتباه و نادرست بوده، به همین جهت و پس از فحاشی های اخیر و دوباره این کاربر شناسه کاربری جدید این شخص هم از تارنما اخراج شد!
تمامی شناسه های کاربر فلانی نیز مسدود خواهند شد و از این به بعد هرگز شانسی برای بازگشت به دفترچه نخواهند داشت.
شناسه های کاربری که پیشتر اتهام مالکیتشان به کاربر فلانی نسبت داده شده به خاطر نبود دلایل کافی مسدود نمیشوند ولی به محض محرز شدن تملک آنها توسط کاربر نامبرده شده اخراج دایم خواهند شد.