دفترچه
انتقاد از قانونهای انجمن - نسخه قابل چاپ

+- دفترچه (https://daftarche.com)
+-- انجمن: وابسته به تارنما (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%88%D8%A7%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D8%AA%D8%A7%D8%B1%D9%86%D9%85%D8%A7)
+--- انجمن: انتقاد‌ها، پیشنهادها، دشوار‌ی‌های کاربری (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%AF%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%D8%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7%D8%8C-%D8%AF%D8%B4%D9%88%D8%A7%D8%B1%E2%80%8C%DB%8C%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%DB%8C)
+--- موضوع: انتقاد از قانونهای انجمن (/%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%88%D9%86%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

انتقاد از قانونهای انجمن - کافر_مقدس - 02-28-2015

دوستان گرامی پرسشی داشتم. می خاستم بدانم آیا در این سخنگاه دیکتاتوری حاکم است؟! آیا این شعار آزادی بیان که شعار اصلی سخنگاه دفترچه است صرفن یک شعار توخالیست؟!! اگر چنین است لطفن مرا روشن بفرمایید.

چرا یک مدیر خودکامه به نام sonixax فرتورهای مرا در جستار گیاهخاری به صورت سلیقه ای و البته از روی کینه ورزی پاک می کند؟!

آیا گذاشتن فرتورهای مرتبط به آن جستار اسپم محسوب می شود؟!

انتقاد از قانونهای انجمن - Anarchy - 03-01-2015

کافر_مقدس نوشته: دوستان گرامی پرسشی داشتم. می خاستم بدانم آیا در این سخنگاه دیکتاتوری حاکم است؟! آیا این شعار آزادی بیان که شعار اصلی سخنگاه دفترچه است صرفن یک شعار توخالیست؟!! اگر چنین است لطفن مرا روشن بفرمایید.

چرا یک مدیر خودکامه به نام sonixax فرتورهای مرا در جستار گیاهخاری به صورت سلیقه ای و البته از روی کینه ورزی پاک می کند؟!

اول اینکه به نظر میرسه هر دوی شما به خاطر بحث های گذشته ، کمی نسبت به هم در هر بحثی حالت خصمانه دارید . دوم هم اینکه آزادی بیان به این معنی نیست که قوانین رو رعایت نکنیم یا تو هر تاپیکی مطالب مورد علاقمون رو پست کنیم . یعنی بهتره در تاپیکی که بحث علمی هست ، عکس ارسال نکنیم و عکس رو بذاریم برای تاپیک مخصوص عکس . سوم هم اینکه میشد عکس ها رو به جای حذف کردن ، منتقل کرد .

انتقاد از قانونهای انجمن - sonixax - 03-01-2015

کافر_مقدس نوشته: دوستان گرامی پرسشی داشتم. می خاستم بدانم آیا در این سخنگاه دیکتاتوری حاکم است؟! آیا این شعار آزادی بیان که شعار اصلی سخنگاه دفترچه است صرفن یک شعار توخالیست؟!! اگر چنین است لطفن مرا روشن بفرمایید.

پیشتر به شما اخطار داده شده بود در جایی که نباید با هدف تخریب بحث و مشخصن پنهان کردن بیسوادی خود عکس و دری وری پست نفرمایید.
وقتی فهمتان نمیرسد لاجرم اسپمهایتان پاک میشوند!!!
بارها به شما گفته شد آنجا مکانیست برای بحث در مورد شبهات مربوط به گیاهخواری نه پست اسپم و عکس سوسک و گنجشک و ... فهم کردید ؟! یا ذهن پریشانِ شما عاجز از درک چنین چیزیست ؟!

پ.ن : این کاربر به دلیل پافشاری بر رویه پیشین و توهین فحاشی به مدت 7 روز از سایت اخراج شدند - هیچ بحث و مذاکره ای هم در این باره نخواهیم داشت. میخواهید نامش را بگذارید دیکتاتوری! اصلن مهم نیست.

Anarchy نوشته: اول اینکه به نظر میرسه هر دوی شما به خاطر بحث های گذشته ، کمی نسبت به هم در هر بحثی حالت خصمانه دارید . دوم هم اینکه آزادی بیان به این معنی نیست که قوانین رو رعایت نکنیم یا تو هر تاپیکی مطالب مورد علاقمون رو پست کنیم . یعنی بهتره در تاپیکی که بحث علمی هست ، عکس ارسال نکنیم و عکس رو بذاریم برای تاپیک مخصوص عکس . سوم هم اینکه میشد عکس ها رو به جای حذف کردن ، منتقل کرد .

آنارشی جان من چندین بار به این کاربر اخطار دادم که ایجا جای عکس گذاشتن نیست! عکسهایت را در جستار مربوط به عکسها بگذار! مدام و پشت سر هم اخطارها رو نادیده گرفت. نهایتن شروع کردم به پاک کردن پستهای اسپمش.
دوز ترولینگ این آدم در روزهای اخیر فقط و فقط جهت دهان کجی به قوانین اینجا از کاربران MBK و حزب الله و یه نفر ... هم بیشتر و غیر قابل تحمل تر شده بود.
و مشخصن من به کسی که فکر میکنه همه جا سر گردنه و خونه ننه باباشه باج نمیدم. پیشتر هم گفتم این کاربر مشکوک به مزدوری برای جمهوری اسلامیست و باز هم میگویم!!! وگرنه ایشون باید توضیح بده چگونه با IP مستقیم ایران در شرایطی که سایت برای ایران فیلتر است به سایت دسترسی داشته ؟! و تا توضیح نده در رده بسیجی ها و مزدورانِ جمهوری اسلامی باقی خواهد ماند.

اکنون هم با توجه به اخطارهای پیشین و نادیده گرفتنشان 7 روز بازداشت شده اند! در صورتی که به رویه پیشین خود ادامه دهند ابتدا به گروه کاربری ترول و سپس در صورت ادامه اخراج دائم خواهند شد! بود و نبود کسی که مدام عکس سوسک و خر و مگس ارسال میکند و زیرش مینویسد اینها فک و فامیلش هستند فرقی به حال سایت نخواهد داشت!

انتقاد از قانونهای انجمن - یه نفر - 03-01-2015

sonixax نوشته: بود و نبود کسی که مدام عکس سوسک و خر و مگس ارسال میکند و زیرش مینویسد اینها فک و فامیلش هستند فرقی به حال سایت نخواهد داشت!
E415
با توجه به سابقه درخشانی که در این فروم دارم لازم است میانجی گری کنم و این دو نفر کله شق را با هم آشتی دهم.. :-)
بنظر من ابتدا باید شیوه صحیح مذاکره را بیاموزیم. وقتی با فرهنگ مذاکره کردن آشنا شدیم دیگه آزادی بیان و دیکتاتوری و قوانین فروم و .. از اعتبار کمتری برخوردار خواهد شد..
من احساس میکنم هردویتان پافشاری دارید نظر خودتون رو سند قوی و علمی و منطقی نشون بدید.. و از راه های تخریب طرف مقابل استفاده می کنید.
روش هردویتان در بیان مطلب اشتباه هست..

انتقاد از قانونهای انجمن - Crusader - 03-01-2015

میلاد همان عکس‌های خر و الاغ و فک و فامیل ایشان به همان جستار مربوط می‌شود. جستار پیرامون گیاهخواری‌ست، این عکس‌ها و مباحث در چنین جستاری طبیعی به نظر می‌رسد.

انتقاد از قانونهای انجمن - Russell - 03-01-2015

من فکر میکنم این روش‌هایِ علفخواران برای نشر عقایدشون واقعا نفرت انگیز هست، حالا داخل این‌ها کمتر هستند و به قدر
بقیه روی مخ نیستند، البته میلاد قبلا صبرش بیشتر از این‌ها بود.
من گمون میکنم تنها راه حل نهایی واقعا همون کتک هست !! اگر به میزان بسنده استفاده بشه همدردی این‌ها هم از گاو و مرغ به
سوسک و موش تنزل پیدا میکنه. اینجوری دیگه راحتتر میشه باهاشون کنار اومد !!

Crusader نوشته: میلاد همان عکس‌های خر و الاغ و فک و فامیل ایشان به همان جستار مربوط می‌شود. جستار پیرامون گیاهخواری‌ست، این عکس‌ها و مباحث در چنین جستاری طبیعی به نظر می‌رسد.

مشکل همینجاست! جستار پیرامون گیاهخواری نیست! بلکه پیرامون پاسخ به شبهات در مورد گیاهخواریست!!!
همان عکسها در جستارهای دیگر پاک نشدند و سر جایشان هستند!!!
من حتا به ایشون گفتم یک جستار تازه باز کنید با عنوانی شبیه "همه چیز در باره گیاهخواری" یا امثالهم و در آنجا اینها را پست کنید!!!!
ولی از آنجایی که هدف این آدم پر کردن صفحات بحث در جایی که تک تک ادعاهای این افراد در مورد حرفهایشان پوج شده تنها و تنها جهت حذف تدریجی نوشتار یا منحرف کردن بحث هست به هیچ کدام از این توصیه ها و اخطارها گوش نکرد!
همان طور که از نام آن جستار بر می آید در آنجا گیاهخواران باید بیایند به ایرادهایی که به گیاهخواری وارد است و وارد کرده ایم پاسخ دهند!! هیچ کدام آن ایرادها مبنی بر دوستی با حیوانات و وای چه جوجه مامنی نبوده! بلکه همگی ایرادهایی بر پایه پزشکی و علم روز بوده!!! پس مشخصن پست کردن عکس جوجه یک روزه و یا کارتون گاو و ... مصداق بارز مغلطه شوخی بی مورد و پارازیت هست وسط بحث جدی - و این یعنی اسپم!!!
حتا آن جستار جای نقل قول از هدایت و هیتلر و هیملر اندرباب مزایای گیاهخواری نیست!!! با این حال برای مدتی این رفتار از طرف این شخص تحمل شد و بارها و بارها بهش هشدار داده شد ولی هیچ کدام این هشدارها و اخطارها و توصیه ها و خواهش ها برای این آدم اهمیتی نداشت چون هدفش هر چه باشد بحث کردن درست و حسابی نیست.

Russell نوشته: البته میلاد قبلا صبرش بیشتر از این‌ها بود.

راسل جان عیوب هم بود دیگه صبرش تمام میشد!!! بیشتر از 5-6 ماهه مدام دارم به این آدم میگم جای این عکسهای شتر گاو پلنگ و توهمات ذهنی هدایت اینجا نیست!! به خرجش نمیرود که هیچ! فحاشی هم میکند متهم به رفتار دیکتاتور مابانه هم میکند !!!!!
هر چیزی خوب یک حدی دارد دیگر!

Russell نوشته: همدردی این‌ها هم از گاو و مرغ به
سوسک و موش تنزل پیدا میکنه. اینجوری دیگه راحتتر میشه باهاشون کنار اومد !!

جالبه از نظر اینها فقط همون گاو و خر و مرغ حیوانند و جاندار :)))
مثلن میاد مینویسه با چیدن یک سیب هیچ حیوانی کشته نمیشه!!!! خوب یا این آدم هنوز دبستان رو تمام نکرده! یا خودش رو زده به نفهمی در مورد اینکه پروش همان سیب منجر به کشته شدن صدها هزار حشره و پرنده و خزنده میشه تازه به منابع طبیعی هم آسیبهای جدی میرسونه به خاطر استفاده از آفت کشها و سموم و کود شیمیایی و ...
با کسی که هنوز نمیدونه 2x2=4 چه طوری میخوای بحث در مورد کوانتوم بکنی آخه ؟ :دی

انتقاد از قانونهای انجمن - Theodor Herzl - 03-02-2015

اینهمه چرندیات mbk و ۲ تا مسلمون دیگه رو میذارید اینجا باشه ، بعدش کافر رو میندازید بیرون سر ۲ تا عکس توی جستار اشتباه پست کردن! حالا مثلا انگار ما اینجا ۲۰۰۰۰ تا کاربر فعال داریم که سر هیچ و پوچ بزنیم یکی‌ از فعال‌ترین‌ها رو اخراج کنیم!