دفترچه
سکس در ازای پول - نسخه قابل چاپ

+- دفترچه (https://daftarche.com)
+-- انجمن: تالارهای ویژه (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87)
+--- انجمن: زنامرد (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%B1%D8%AF)
+--- موضوع: سکس در ازای پول (/%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D8%B3%DA%A9%D8%B3-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D9%88%D9%84)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

سکس در ازای پول - Theodor Herzl - 01-29-2011

نظرتون در مورد سکس در ازای پول چی‌ هست؟ من شدیدا مخالف این قضیه هستم که البته به دلیل مذهبی‌ نیست. به نظر من سکس در ازای پول کار بسیار زشتی هست به چند دلیل.

۱. شخص مقابل شما احساس جنسی‌ و روحی‌ واقعی‌ ندارد و مثل یک ماشین فقط فیلم بازی می‌کند ، شاید در درون خود شکنجه روحی‌ نیز میشود.

۲.در خود شخص احساس افسردگی شدیدی ایجاد می‌کند ، من خودم فقط ۱ بار در ازای سکس به کسی‌ پول دادم ، تقریبا ۶ ماه افسردگی داشتم.27

۳. این کار باعث سؤ استفاده جنسی‌ از شخصی‌ میشود که برای پول بدن خود را میفروشد و از این طریق باند‌های خلاف کار سود میبرند.

نظر شما در این مورد چیست؟

سکس در ازای پول - Nocturne - 01-29-2011

اول اینکه انسان ها باید آزادی این رو داشته باشند هر کاری دوست داشتند با بدن یا هر چیز دیگه ی خود بکنند به شرط اینکه این آزادی "مستقیما" به دیگران صدمه ای نزند،نظر من در این مورد این است که اگر کسی این کار را به خاطر فقر میکند باید به آن رسیدگی شود و من مخالف آن هستم،ولی اگر کسی این کار را دوست دارد خوب مشکلی نمیبینم،این کاری است که او دوست دارد و با اینکه فرصت کار کردن در شغل های دیگر را داشته این کار را انتخاب کرده،ولی خود من شخصا هرگز حاضر نمیشوم به کسی پول بدهم و با او سکس داشته باشم،چون از نظر شخصی مثلِ من سکس از چندان درجه ی اهمیتی برخوردار نیست که بخواهم به خاطرش چنین کاری را بکنم،از این گذشته سکس را با کسی که او را دوست ندارم،نمیشناسم،او من را نمیشناسد و... دوست ندارم

سکس در ازای پول - Mehrbod - 01-29-2011

shinbet نوشته: نظرتون در مورد سکس در ازای پول چی‌ هست؟ من شدیدا مخالف این قضیه هستم که البته به دلیل مذهبی‌ نیست. به نظر من سکس در ازای پول کار بسیار زشتی هست به چند دلیل.

۱. شخص مقابل شما احساس جنسی‌ و روحی‌ واقعی‌ ندارد و مثل یک ماشین فقط فیلم بازی می‌کند ، شاید در درون خود شکنجه روحی‌ نیز میشود.

۲.در خود شخص احساس افسردگی شدیدی ایجاد می‌کند ، من خودم فقط ۱ بار در ازای سکس به کسی‌ پول دادم ، تقریبا ۶ ماه افسردگی داشتم.27

۳. این کار باعث سؤ استفاده جنسی‌ از شخصی‌ میشود که برای پول بدن خود را میفروشد و از این طریق باند‌های خلاف کار سود میبرند.

نظر شما در این مورد چیست؟

نگر من در اینباره این است که هر کس آزاد است با بدن خود هر کاری که می‌خواهد بکند،
و اگر کسی در این میان برای بدن کس دیگری حاضر است پول دهد، به من و شما مربوط نیست.

همانگونه که به شما مربوط نیست یک خواننده یا دوبلور با فروش صدای
خود پول در می‌آورد، یک روسپی هم می‌تواند با فروش تن خود پول در بیاورد.

Nocturne نوشته: اول اینکه انسان ها باید آزادی این رو داشته باشند هر کاری دوست داشتند با بدن یا هر چیز دیگه ی خود بکنند

مهربد نوشته: نگر من در اینباره این است که هر کس آزاد است با بدن خود هر کاری که می‌خواهد بکند،

خوب این سخنان مسخره است! در غرب هر کسی‌ هر کاری دلش خواست نمی‌تواند با بدن خود انجام دهد ، مثلا شما نمیتوانید اعضای بدن خود را بفروشید و جرم محسوب میشود ، نمیتوانید بگویید مثلا کلیه خودم است به شما چه ربطی‌ دارد می‌‌خواهم بفروشم! یا اینکه نمیتوانید بر روی بدن خود یا دیگران در منزل عمل جراحی انجام بدهید. تن‌ فروشی نیز در همین قسمت میگنجد.

سکس در ازای پول - Reactor - 01-29-2011

یک مهندس میتونه فکر و خلاقیتش رو به هر کسی که دوست داره بفروشه.
یک فرد هم میتونه بدنش رو به هر کسی که خواست بفروشه.
البته مثل کار اون مهندس کار زیبا و چشم نوازی نیست چون معمولا از روی فقره و بهرحال تن فروشی کار شق القمری نیست که کسی نتونه از پس انجام دادنش بر بیاد و یا نیاز به استعداد خواصی داشته باشه!(هر چند بعضی ها واقعا انگار اینکاره بدنیا آمدند!) ولی بهرحال برای اون روسپی بهتر از گرسنگی مردن هست.
یه مسئله مهم دیگه اینه که هر جوری که حساب کنید روسپی ها برای هر جامعه ای لازمه و هیچ جوری نمیتونید نادیده شون بگیرید.
حتی اگر جامعه در ثروت مطلق هم غوطه ور باشه باز هم زن هایی هستند که میل جنسیشون بالاست و دوست دارن با افراد زیادی بخوابن.

Reactor نوشته: یک مهندس میتونه فکر و خلاقیتش رو به هر کسی که دوست داره بفروشه.
یک فرد هم میتونه بدنش رو به هر کسی که خواست بفروشه.

پس اگه اینطوری هست ، فروختن اعضای بدن نیز کار اخلاقی‌ هست؟ و ایرادی نداره؟ روسپی گری در جامعه ایران فرق می‌کنه ، در اروپا و آمریکا کسی‌ از گرسنگی در حال مرگ نیست که بخواد تن‌ فروشی بکنه برای غذا! مکان‌هایی‌ هست برای افراد فقیر غذا مجانی‌ بهشون میدن ، دولت هر ماه کمک مالی می‌کنه ، اجاره خون طرف رو میده ، پول تو جیبی‌ میده ، به بچه‌های طرف کمک می‌کنه ، دنبال کار میگرد واسه طرف . البته اینجا در ستریپ بار‌ها خیلی‌ از دانشجو‌ها کار میکنند که خرج دانشگاهشون رو در بیارن ، مثلا من یک دوست نزدیکم که داره فوق لیسانس می‌خونه ، ۱ شب در هفته در یک ستریپ بار کار می‌کنه و ۶۰۰-۷۰۰ دلار میسازه راحت! میگه مگه دیوونه هستم برم واسه ساعتی‌ ۱۰ دلار یجا کار کنم ، ۵-۶ ساعت شب کار می‌کنم اینجا اینهمه پول می‌سازم!
Reactor نوشته: ه مسئله مهم دیگه اینه که هر جوری که حساب کنید روسپی ها برای هر جامعه ای لازمه و هیچ جوری نمیتونید نادیده شون بگیرید.
حتی اگر جامعه در ثروت مطلق هم غوطه ور باشه باز هم زن هایی هستند که میل جنسیشون بالاست و دوست دارن با افراد زیادی بخوابن.

خوب ممکن هست میل جنسی‌ طرف بالا باشه ، مگه شریک جنسی‌ پیدا کردن کار سختی هست؟ خوب سکس بکند ، دیگه پول گرفتن برای چی‌ هست؟ مثلا در همین کانادا که من هستم ، پیمپ( خانوم بیار) بودن جرم هست و شما نمیتونید از این طریق بیزینس کنید ، در خیابون هم غیر قانونی‌ هست اگر کسی‌ رو در ازای دادن پول برای سکس سوار کنید ، اگر طرف پول نگیره قانونی‌ هست ، بسیاری از کسانی‌ که اینجا کنار خیابون به عنوان روسپی می‌‌ایستند ، پلیس هستند ، کسی‌ آنها را سوار می‌کند ، بعد تو ماشین تا جایی که برای سکس طرف به آن زن یا شاید مرد پیشنهاد پول نکرده کار قانونی‌ است ، وقتی‌ بگویید مثلا این ۱۰۰ دلار را بگیر برای سکس ، جرم مرتکب شدید و حسابتان را میرسند!

shinbet نوشته: خوب این سخنان مسخره است! در غرب هر کسی‌ هر کاری دلش خواست نمی‌تواند با بدن خود انجام دهد ، مثلا شما نمیتوانید اعضای بدن خود را بفروشید و جرم محسوب میشود ، نمیتوانید بگویید مثلا کلیه خودم است به شما چه ربطی‌ دارد می‌‌خواهم بفروشم! یا اینکه نمیتوانید بر روی بدن خود یا دیگران در منزل عمل جراحی انجام بدهید. تن‌ فروشی نیز در همین قسمت میگنجد.

مگر هر چه غرب کرد آیه خدا است که درستی یا نادرستی یک چیز را با آن می‌سنجید؟

---------- ارسال جدید اضافه شده در 08:37 pm ---------- ارسال قبلی در 08:31 pm ----------

shinbet نوشته: پس اگه اینطوری هست ، فروختن اعضای بدن نیز کار اخلاقی‌ هست؟ و ایرادی نداره؟

فروش اندام بدن، هم کاری نااخلاقی است هم آسیب‌رسان برای جامعه،
ولی حق هر آدمی است که بتواند اگر خواست، اندام خودش را هم بفروشد.

همانگونه که سیگار کشیدن نه کاری اخلاقی است نه سودمند، ولی حق
هر آدمی است که اگر خواست ریه خودش را با دود سیگار پر کند و چنگار و سرطان بگیرد.

این مسائل به شما مربوط نیستند که بخواهید برای بودن
و نبودنشان حکم صادر کنید، بلکه حقوق بدیهی هر آدمی می‌باشند.

سکس در ازای پول - Russell - 01-29-2011

این قوانین در همه کشورها یکی نیست.مثلاً در هلند حشیش آزاده یا در آلمان از فاحشه ها مالیات هم میگیره دولت حتی.
این بسته به مقدار لیبرال بودن داره.به نظر من حتی مواد مخدر سنگین هم آزاد بشه بهتره.بعد از سن قانونی هر کاری خواست با بدنش بکنه.

سکس در ازای پول - doubt - 01-29-2011

shinbet نوشته: ۱. شخص مقابل شما احساس جنسی‌ و روحی‌ واقعی‌ ندارد و مثل یک ماشین فقط فیلم بازی می‌کند ، شاید در درون خود شکنجه روحی‌ نیز میشود.

من نیز موافقم جامعه باید به سمتی پیش بره و درک و شعوری به وجود بیاد که نیازی به این گونه جانشین ها(سکس پولی و...)احساس نشه و باید تا جایی که میشه محدود بشه چون چنین اموری مستقیما روی سایر افراد جامعه تاثیر میذاره.

مهربد نوشته: مگر هر چه غرب کرد آیه خدا است که درستی یا نادرستی یک چیز را با آن می‌سنجید؟
53
Russell نوشته: به نظر من حتی مواد مخدر سنگین هم آزاد بشه بهتره.بعد از سن قانونی هر کاری خواست با بدنش بکنه.
مخدر سنگین22! اگه اصلا مضرات اجتماعیش را هم بیخیال بشیم ،اعتیاد خودش نوعی سرکوب کننده ی آزادی انسانه!

Russell نوشته: این قوانین در همه کشورها یکی نیست.مثلاً در هلند حشیش آزاده یا در آلمان از فاحشه ها مالیات هم میگیره دولت حتی.

هلند براستی یکی از پیشروترین کشورها در آزادی‌های مدنی است.

doubt نوشته: مخدر سنگین22! اگه اصلا مضرات اجتماعیش را هم بیخیال بشیم ،اعتیاد خودش نوعی سرکوب کننده ی آزادی انسانه!

گرامی می‌توانید این را بیشتر باز کنید؟ چرا مواد مخدر سرکوب کننده آزادی‌های آدمی است؟