دفترچه
گفتگو پیرامون کمونیسم و سوسیالیسم - نسخه قابل چاپ

+- دفترچه (https://daftarche.com)
+-- انجمن: تالارهای ویژه (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87)
+--- انجمن: سیاست و اقتصاد (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%D8%A7%D9%82%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: گفتگو پیرامون کمونیسم و سوسیالیسم (/%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88-%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%88%D9%86-%DA%A9%D9%85%D9%88%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85-%D9%88-%D8%B3%D9%88%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%B3%D9%85)

گفتگو پیرامون کمونیسم و سوسیالیسم - Mehrbod - 10-21-2013

Russell نوشته: داریوش جان، بحث اینجا کاملا شخصی ست ، مهربد توان خوبی در پراندن چرت و پرت از این در و آن در دارد، البته دیلکی از او خیلی حرفه‌ای تر است و من هم اصلا حریف ضعیفی نیستم !!
البته دوستانی مثل خودت و امیر که این مدت اینجا کمتر بوده‌اند خب میتوان فهمید چرا از این نظر مینگرند ولی بالاتر را بخوانی خودش بروشنی گفته که هدفش چه بوده و داستان چیست.
اینجا هم علت بحث همه چیز هست، جز بالا گرفتن بحث و اختلاف عقیده.تنها بخش نظری و غیرشخصی شاید همستگی این رفتارها با (دسته‌ای؟) ایرانیان کمونیست باشد.این داستان حقیقتا ارزش یک مطالعه‌یِ روانشناسانه را دارد.دوستان کاپیتالیست قبلا از این حرفها میزدند و من جدی نمیگرفتم !!

اینها که پنهانکاری ندارد, آماج من از گیر دادن به شما:
گیر به گیردادن‌هایِ شما به کاربران و دوستان و بدخویی‌هایِ بیجایتان
نکوهش رفتارهای ناپسند گردانندگی تان (اخراج کردن هر کس نمیپسندید, پشتیبانی نکردن سخن درست ِ من در زمان پیکهایِ [MENTION=286]آلیس[/MENTION], ...)
نکوهش ایرانیستیزی و فرهنگ‌ستیزی اتان و پرستش لیبرالیسم و غرب
محفل‌سازی بجای روشنگری (اینجا هستید که گپ بزنید, نه اینکه کاری بسزا و درخور برای ایران {کدام ایران؟} یا مردم {همان کودنان؟} بیانجامید)
سوگیری باورنکردنی و بداخلاقی با هموندان تازه آمده
...

اینجا هم که پاتوق شبنشینی است و پرداختن به کاربر هیچ گناه نیست! :)

In other words, have a taste of your own medicine! 4

گفتگو پیرامون کمونیسم و سوسیالیسم - Russell - 10-21-2013

Mehrbod نوشته: نه من ایشان را "گذشتنی" نمیبینم, بویژه اینکه بسیاری از دیگر دوستان و هموندان[2] اینجا توان
رویارویی با سخنان تلخ و تیکه‌آمیز و زننده‌یِ وی را ندارند, ولی من دارم و از انجام اش خوشی هم میبرم.‌
تو که خودت از آن رفقا بدتری، مشکل ناتوانی آن‌ها هم همین است که من هم خوشی میبرم.
البته این‌ها که مینویسی که در کنایه و سخنان تلخ نیست، که خودت میدانی خوت از دیگران ناتوانتر هستی ، تاکتیک چرند نویسی کیلویی است که البته من در آن هم بد نیستم ولی همانطور که گفتم خیلی‌ها از جمله دیلکی در این هنر از تو تواناترند !!

گفتگو پیرامون کمونیسم و سوسیالیسم - kourosh_bikhoda - 10-21-2013

Mehrbod نوشته: این ساختمان تنها به چشم شما کژ میاید.
این چنین نیست. در اسلام هم همه چیز بصورت مکتوب و در لوح محفوظ نیومده و بخشی از تعالیم اسلام سرمنشایی مانند سنت و عملکرد بزرگانش به خصوص پیغنر داره. بر این اساس، ضدآزادی بودن و ضد مردم بودن و ترور و وحشت و سرکوب مخالف به هر بهانه، به خصوص به بهانه ای والا مثل ضدمردم و ضد میهن بودنشون، که مدام و بارها از سوی دولت های کمونیست تکرار شده هم از جمله آموزه ها و روش های سرراست کمونیست قلمداد خواهد شد تا اطلاع ثانوی به حول قوه قلمی. اسپاگتی از استالین قبول کناد!

Mehrbod نوشته: اینها که پنهانکاری ندارد, آماج من از گیر دادن به شما:

گیر به گیردادن‌هایِ شما به کاربران و دوستان و بدخویی‌هایِ بیجایتان
نکوهش رفتارهای ناپسند گردانندگی تان (اخراج کردن هر کس نمیپسندید, پشتیبانی نکردن سخن درست ِ من در زمان پیکهایِ @آلیس, ...)
نکوهش ایرانی‌ستیزی و فرهنگ‌ستیزی تان و پرستش لیبرالیسم
محفل‌سازی بجای روشنگری (اینجا هستید که گپ بزنید, نه اینکه کاری بسزا و درخور برای ایران {کدام ایران؟} یا مردم {همان کودنان؟} بیانجامید)
سوگیری باورنکردنی و بداخلاقی با هموندان تازه وارد

...

اینجا هم که پاتوق شبنشینی است و پرداختن به کاربر هیچ گناه نیست! (:

نکند گمان میکنی تا کنون ما چیز دیگری فکر میکردیم؟ E402
کسی که بتواند داروی مرا بمن بچشاند زاده نشده !!
این‌ها که دیلکی بازیست اسمش و من خودم را حلق آویز میکردم اگر روش من این بود.
این اهداف ابلهانه‌یِ تو لذت مرا دوچندان میکند !!

Russell نوشته: تو که خودت از آن رفقا بدتری، مشکل ناتوانی آن‌ها هم همین است که من هم خوشی میبرم.
البته این‌ها که مینویسی که در کنایه و سخنان تلخ نیست، که خودت میدانی خوت از دیگران ناتوانتر هستی ، تاکتیک چرند نویسی کیلویی است که البته من در آن هم بد نیستم ولی همانطور که گفتم خیلی‌ها از جمله دیلکی در این هنر از تو تواناترند !!

نه من که بیخود و از روی کل کل به شما گیر نداده‌ام, رفتار شما ناپسند و نکوهش هایتان نابجاست و من هم از روئی,
چون دیگران از پس اتان برنیامده‌اند دارم بهتان لغزش‌هایِ اندیشیک و رفتاریک تان را نشان میدهم, هر چه باشد اینها هم آموزنده است.

برای نمونه در همین "ستیز با نژادپرستی" گویا تازه پس از چند سال و اندی
گرفته‌اید که ستیز فشردن یک دکمه‌یِ اخراج نیست, ستیز راستین گفتگو و روشنگری است.

Mehrbod نوشته: نه من که بیخود و از روی کل کل به شما گیر نداده‌ام, رفتار شما ناپسند و نکوهش هایتان نابجاست و من هم از روئی,
چون دیگران از پس اتان برنیامده‌اند دارم بهتان لغزش‌هایِ اندیشیک و رفتاریک تان را نشان میدهم, هر چه باشد اینها هم آموزنده است.

برای نمونه در همین "ستیز با نژادپرستی" گویا تازه پس از چند سال و اندی
گرفته‌اید که ستیز فشردن یک دکمه‌یِ اخراج نیست, ستیز راستین گفتگو و روشنگری است.
این آموزگاری رفقا یعنی مرا کشته.
نتیجه‌یِ آموزه‌یِ شما بوده یا نبوده اتفاقا تقریبا تمام آنچه من امروز دراینباره میاندیشم نتیجه‌‌ای 180 درجه‌یِ توست.
همانطور که بالاتر گفتم نژادپرستان از همیشه نزد من منفورترند و البته در جمع ما باشند من با اردنگی به استقبال آنها خواهند رفت.آنچه تغییر کرده این است که من نظرم درباره‌یِ نحوه‌یِ کارکرد اینجا دگرگون شده که این البته بخشی‌اش ناشی از امتحان روش‌هایِ احمقانه در جوار دوستان بوده.

Russell نوشته: این آموزگاری رفقا یعنی مرا کشته.
نتیجه‌یِ آموزه‌یِ شما بوده یا نبوده اتفاقا تقریبا تمام آنچه من امروز دراینباره میاندیشم نتیجه‌‌ای 180 درجه‌یِ توست.

نه درست نگرفتید, بخش آموزندگی برای خوانندگان بود, اینکه یاد بگیرند جای دیگر چگونه با کسانی مانند شما رویارویی کنند!

Russell نوشته: همانطور که بالاتر گفتم نژادپرستان از همیشه نزد من منفورترند و البته در جمع ما باشند من با اردنگی به استقبال آنها خواهند رفت.آنچه تغییر کرده این است که من نظرم درباره‌یِ نحوه‌یِ کارکرد اینجا دگرگون شده که این البته بخشی‌اش ناشی از امتحان روش‌هایِ احمقانه در جوار دوستان بوده.

آفرین, ولی سخن من را باز خواننده‌یِ آگاه میگیرد که ستیز راستین چیست و چرا کار
شما را عقده‌گشایی بیهوده‌یِ لیبرالیستیک از نژادپرستان بیشتر نمیتوان به شمار آورد.

برای نمونه هم گفتیم, اگر همین رویکرد را دربرابر دینداران در پیش بگیریم (هر دینداری
آمد او را اخراج کنیم) پس بروشنی هیچ ستیزی نکرده‌ایم و هتا به دینداری یاری هم رسانیده‌ایم!

گفتگو پیرامون کمونیسم و سوسیالیسم - Fiona - 10-21-2013

دوستان به مهر این جنگ روانی را تمام کنید...E032
آدم از خواندنشان شرمسار میشود...E403
چند روزی سپری شود پشیمان میشوید از این گونه تاختی که به هم داشتید...

Mehrbod نوشته: نه درست نگرفتید, بخش آموزندگی برای خوانندگان بود, اینکه یاد بگیرند جای دیگر چگونه با کسانی مانند شما رویارویی کنند!

این چرندیات دیگر چیست؟
این روش چرند نویسی فله‌ای (دیلکی بازی !!) خیلی وقت است شناخته شده است و نیاز به آموزش ندارد.این ترول بازی‌ها مثل لگد زدن به صفحه‌یِ شترنگ میماند و ادعای شترنگ بازی.میخواهی چند نفر دیگر را بجز دیلکی بهت معرفی کنم که در استفاده و آموزش آن سخت میکوشند؟!!

تو هم هر وقت تواسنتی این "کسانی مثل من"را حقیقتا با این دیلکی بازی‌ها شکست دهی، من زحمت آموزش آنرا برایت بعهده خواهم گرفت E402
Mehrbod نوشته: آفرین, ولی سخن من را باز خواننده‌یِ آگاه میگیرد که ستیز راستین چیست و چرا کار شما عقده‌گشایی لیبرالیستیک از نژادپرستان بیشتر نیست.
این سخنان حقیقتا برایم بامزه است، میدانم که جدی میگویی 21

گفتگو پیرامون کمونیسم و سوسیالیسم - SAMKING - 10-21-2013

Fiona نوشته: دوستان به مهر این جنگ روانی را تمام کنید...
آدم از خواندنشان شرمسار میشود...
چند روزی سپری شود پشیمان میشوید از این گونه تاختی که به هم داشتید...
بیا بحث رو عوض کنیم فیونا..

چه خبرا؟ خوبی؟
شِرک چطوره؟ بچه ها خوبن؟E409

لولE412