دفترچه
گفتگو پیرامون کمونیسم و سوسیالیسم - نسخه قابل چاپ

+- دفترچه (https://daftarche.com)
+-- انجمن: تالارهای ویژه (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87)
+--- انجمن: سیاست و اقتصاد (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%D8%A7%D9%82%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: گفتگو پیرامون کمونیسم و سوسیالیسم (/%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88-%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%88%D9%86-%DA%A9%D9%85%D9%88%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85-%D9%88-%D8%B3%D9%88%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%B3%D9%85)

گفتگو پیرامون کمونیسم و سوسیالیسم - مزدك بامداد - 11-19-2014

mbk نوشته: که چطور دنبالش بروم اگر تو از اونهایی که سیب را با گاز زدن یا بو کردن یا دیدن بر روی درخت نمی شناسی که از سوی خداوند یگانه است
نه خیر، از روند فرگشت(تکامل) گیاهان است که داروین نشان داده
و از خدا نیست، مگر اینکه خدا همان کود حیوانی باشد(=E05a ) !

sonixax نوشته: عَسلام به ذات خود ندارد عَیبی :)))
سفته ی همگانی کردن. آموزه های اسلام از بیخ ناهومنی اند
و آموزه های کمونیسم چنین نیستند. پس دست از سفسته های
بی ارزش بردارید، دیگر "پاسخ" هایتان هم بیشتر مزه پرانی
و لجن پراکنی و گرگم به هواست و ارزشفرنودین ندارد و تنها
گویای ان است که هم چنته تان به ته رسیده و هم اعصابتان !!

sonixax نوشته: این آمریکا چه قدر پول داشته که همه ی متحدانش را آباد کرده + اینکه خودش هم تا خرخره آباد شده :)))) لابد همش هم به این خاطر بوده که بمب نخورده ؟! :))))
درسته، سده هاسال برده داری کرده، سرزمین های اسپانیا و مکزیک را دزدیده
و چنان پولدار شد که لوئیزیانا را از فرانسه خرید و آلاسکا را از روسیه!
در هیچ جنگ جهانی هم بمبی بهش نخورده و یک متر جاده اش هم ویران
نشده! خب شما اگر تاریخ خوانده بودید که هی اینهارا از ما نمیپرسیدید!

kourosh_bikhoda نوشته: خصوصن نوکران شوروی انجمن یادآوری کنم که این کمونیست هایی که کاری به کار دیگران نداشتند و همیشه مورد ظلم و ستم واقع شدند یکی از کارهاشون در زمان پهلوی این بود که با اتکا به هواپیماهای شناسایی میگ 25 در آسمان ایران اقدام به جاسوسی میکردند.
برای اینکه شاهنشاه نوکر امریکا شده بود:
آیا چیزی بنام کودتای امریکایی ٢۸ مرداد که
ما را به این روز انداخته نشنیده اید؟ بروید
تاریخ بخوانید جانم تا اینهمه یاوه نبافید!

تازه ما باید از شوروی و لنین سپاسگزار
باشیم که پیمان نامه ی استعماری ایران را
پوچ کرد و اگر یک کارخانه ی درست و درمان
"مادر" در ایران هست همان آهن گدازی در
اصفهان است ( ذوب آهن) که باختریان به
ایران ندادند ولی شوروی داد !

گفتگو پیرامون کمونیسم و سوسیالیسم - mbk - 11-19-2014

مزدك بامداد نوشته: نه خیر، از روند فرگشت(تکامل) گیاهان است که داروین نشان داده
و از خدا نیست، مگر اینکه خدا همان کود حیوانی باشد(=E05a ) !
به نام خداوند مهرگستر خیلی مهربان
داروین چرا از فرگشت راهی پیدا نکرده واسه تون که این همه زجر نکشید از سرمایه داران خونخوار
فرگشت رسا شدن تکامل چرا واسه یک مرده کارساز نیست عمل عکس عمل اگر چینه دان یا معده تان از کار بیوفته یا دهنتان چیزی گیر کنه استخوانی فرگشت تا بیاید این را بپوساند خفه می شوید می میرید
تازه گمان کردی یک پردازنده ای مانند گیاه که در شکمت پردازش شد تو را چاق کرد اگر کشش به خوردن نبود اشتها نداشتی یا همیشه تنگنا قحطی بیاید می رود تو شکمت؟
چرا ترب با علف چمنزار را باهم هم نمی زنی بخوری
گفته ات همانند گفته کسی است که بجای اینکه بگوید اسب سوار دهنه اسب را هم مهارش را دارد می گوید نه مغز اسب خودش این کار ها را بلد است
خداوندا دانشمندانی که جز لجبازی برای کار تو چیزی بلد نیستند مغزشان را پوسیده تر از کود حیوانی کن

mbk نوشته: داروین چرا از فرگشت راهی پیدا نکرده واسه تون که این همه زجر نکشید از سرمایه داران خونخوار
پیدا کرده، برای همین هم اسلامیست ها و دیگر بهره کشان را از میان خواهیم برد
فعلا ً داریم تمرین تاریخی میکنیم که دستمان گرم بشود و استاد بشویم در نابودی انگلها!
E415

گفتگو پیرامون کمونیسم و سوسیالیسم - kourosh_iran - 11-19-2014

mbk نوشته: خداوندا دانشمندانی که جز لجبازی برای کار تو چیزی بلد نیستند مغزشان را پوسیده تر از کود حیوانی کن
E415E00e

ولی من واسم فرقی نمیکنه مثلا تو کود حیوانی بشی یا طلا بشی، جهنم بری یا بهشت بری. به حال من چه فرقی میکنه؟ نه چیزی به من میرسه نه ازم کم میشه بابت سرنوشت دیگران.
منطق و عقل سلیم اینه، نه اونی که امثال شما یاد گرفتید و عقلتون میرسه.
این قبیل چرندگویی ها توی همون ادیان پیدا میشه و یکی از دلایل بیشماری است که من به ادیان و خداشون باور ندارم!
بنظر میرسه اون خدا شبیه آدمهای معمولی بوده و عصبانی میشه لجش میگیره و از روی ناتوانی و اینها لعن و نفرین میکنه و چون زورش نمیرسه و باور و اطاعتش نمیکنن میخواد طرفها رو بچزونه که دلش خنک بشه که خودش کمتر زجر بکشه!

mbk نوشته: خداوندا دانشمندانی که جز لجبازی برای کار تو چیزی بلد نیستند مغزشان را پوسیده تر از کود حیوانی کن
ای خداوند احمق چرا این دانشمندان را آفریدی که زیر پایت را خالی کنند
و چرا به انها روزی درست و درمان میدهی و به این اسلامیستهای کودن نمیدهی؟
E412

گفتگو پیرامون کمونیسم و سوسیالیسم - mbk - 11-19-2014

kourosh_iran نوشته: ولی من واسم فرقی نمیکنه

به نام خداوند مهرگستر خیلی مهربان
" بشر المنافقین بأن لهم عذابا ألیما الذین یتخذون الكافرین أولیاء من دون المؤمنین أیبتغون عندهم العزة فإن العزة لله جمیعا وقد نزل علیكم فی الكتاب أن إذا سمعتم آیات الله یكفر بها ویستهزأ بها فلا تقعدوا معهم حتى یخوضوا فی حدیث غیره إنكم إذا مثلهم إن الله جامع المنافقین والكافرین فی جهنم جمیعا الذین یتربصون بكم فإن كان لكم فتح من الله قالوا ألم نكن معكم وإن كان للكافرین نصیب قالوا ألم نستحوذ علیكم ونمنعكم من المؤمنین فالله یحكم بینكم یوم القیامة ولن یجعل الله للكافرین على المؤمنین سبیلا . النساء"
"مژده ده دوچهره گشته گان به که برایشان ناگواری خیلی دردناکی است کسانی می گیرند روپوشندگان را سرپرستانی از بیگانه ء باورمند گشته گان آیا می جویند نزدشان سربلندی باز چون سربلندی برای خداوند است گردآمده ای هم پیشتر فرود آمد برشما در نوشتار که گداری شنیدید نشانه های خداوند را رومی پوشند بهش هم پوسخند می زنند بهش باز نباشد می نشینید همراهشان تاکه فرو می روند در رخدادگویی بیگانه اش چون شما آنگدار مانندشانید چون خداوند گردآورنده ء دوچهره گشته گان هم رو پوشندگان در دوزخی است گردآمده ای کسانی که پا پی تانند باز اگر بود برایتان گشایشی از خداوند گفتند آیا نبوده ایم همراهتان هم اگر بود برای روپوشانندگان دست آوردی گفتند آیا نبودیم آگاه کننده بر شما هم جلوگیری می کردیمتان از باورمند گشته گان باز خداوند فرمان می دهد میانتان روزی برپاشدن است هم نمی گذاشته خداوند برای روپوشندگان بر باور مندان راهی . زنان"
واسه من هم یکجور است مژده ای از خداوند بهتان
ما که ندیدیم احمقان زبر پایی را بردارند یا خالی کنند تنها در راه درست پاشان پیچ می خورد می شکند

mbk نوشته: مژده ده دوچهره گشته گان به که برایشان ناگواری خیلی دردناکی است
ترسانیدن یکی از سفسته های همیشگی پیامبران دروغین بوده!
:e530: