دفترچه
قتل های زنجیره ای وزارت اطلاعات و پیامدهای آن ! - نسخه قابل چاپ

+- دفترچه (https://daftarche.com)
+-- انجمن: تالارهای ویژه (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87)
+--- انجمن: سیاست و اقتصاد (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%D8%A7%D9%82%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: قتل های زنجیره ای وزارت اطلاعات و پیامدهای آن ! (/%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D9%82%D8%AA%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B2%D9%86%D8%AC%DB%8C%D8%B1%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D9%88%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85%D8%AF%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D9%86)

صفحات 1 2 3 4 5

قتل های زنجیره ای وزارت اطلاعات و پیامدهای آن ! - کافر_مقدس - 05-16-2014

Theodor Herzl نوشته: https://www.facebook.com/profile.php?id=100005035201576&fref=ts

این حساب اصلی‌ خوش کوشک است ، همینه؟

آری خود بی پدرش است! شعبان بی مخی است برای خودش! (صد رحمت به شعبان بی مخ!)

چند پیغام تهدید آمیز هم فرستاده ، هم بی کله است هم بسیار بی سواد!

[عکس: 54.jpg]

مهدی خزعلی در فیس بوک می گوید :

دوستی از او پرسید: در چه رشته ای دکتری گرفتید؟

گفت: علوم سیاسی!

من گفتم: حسین الله کرم هم دکترای علوم سیاسی دارد!

با کمال وقاحت گفت: من او را تا حالا نکردم و نمی شناسم!! [عکس: 6.gif]

ما با چنین موجوداتی سر و کار داریم و باید یار غار اصلاح طلبان باشد!لابد اصلاح طلبان را می شناسد، الله کرم را که نشناخت!

اکبر خوش گوشت(!) پس از یک سال داخل فیس بوکش پست جدید گذاشته!

آن هم خشمگین و شتاب زده! پاسخ مهدی خزعلی را داده

Comments

قتل های زنجیره ای وزارت اطلاعات و پیامدهای آن ! - Theodor Herzl - 05-16-2014

این مهدی خزعلی هم البته خودش یک جاکش دیگری هست و رفیق سعید امامی هم بوده و ناشر کتاب هویت! من در سال ۲۰۱۰, ۲ مقاله افشاگرانه در موردش نوشتم که توی وبسایتش خود خزعلی پاسخ داد!

پشت پرده مهدی خزعلی | اورشلیم یکپارچه

پشت پرده مهدی خزعلی(قسمت دوم) | اورشلیم یکپارچه

پاسخ خزعلی

پشت پرده آنوسی ها( پاسخ به پشت پرده مهدی خزعلی در سایت صهیونیسم نوین)

قتل های زنجیره ای وزارت اطلاعات و پیامدهای آن ! - Theodor Herzl - 05-16-2014

خزعلی به قسمت اول مقاله من پاسخ داد که من مجبور شدم قسمت دوم رو بنویسم که الان۴ سال است پاسخی ندارد به قسمت دوم بدهد!

قتل های زنجیره ای وزارت اطلاعات و پیامدهای آن ! - Russell - 05-16-2014

من یادم هم در مرگ شجاع‌الدین‌شفا هم یک مقاله‌یِ نفرت‌انگیز نوشته بود و اتفاقا از اینکه او یهودی‌ست و... سخن‌رانده بود مردک

قتل های زنجیره ای وزارت اطلاعات و پیامدهای آن ! - kourosh_bikhoda - 05-17-2014

این اکبر قاتل حرامزاده با چه رویی توی فیسبوک فعالیت میکنه؟
من خیلی از فحاشی و حواله کردن پایین تنه امت به این قاتل ها لذت میبرم. امیدوارم پیام های خصوصی منو بخونه.

قتل های زنجیره ای وزارت اطلاعات و پیامدهای آن ! - کافر_مقدس - 05-17-2014

kourosh_bikhoda نوشته: این اکبر قاتل حرامزاده با چه رویی توی فیسبوک فعالیت میکنه؟

من خیلی از فحاشی و حواله کردن پایین تنه امت به این قاتل ها لذت میبرم. امیدوارم پیام های خصوصی منو بخونه.

برخی بر این باور هستند که برای سهولت ارتباط با خارج از کشور و همچنین به قصد گرد هم آوردن همکاران سابقش این برگه را ایجاد کرده است که به نظر منطقی هم می رسد.

از دیروز که خزعلی علیه او افشاگری کرده بدجور به سیم آخر زده و گویا بسیاری از افراد با او تماس گرفته اند، به همین خاطر مجبور شد پس از چندین ماه برگه اش را به روز کند و به خزعلی دری وری بگوید!

اگر دشنام هم می دهی مراقب باش این اکبر قاتل خیلی بی کله است! به قول خزعلی از بندواژه های "ک" و "س" بسیار در جملاتش استفاده می کند!

دیروز پس از اینکه چند دشنام رد و بدل کردیم دیگر تخم نکردم پاسخش را بدهم

کامنت ها را هم اگر بر مطابق میلش نباشد بی درنگ پاک می کند. مردک ابله به خیالش می رسد کامنت ها هم مانند انسان ها هستند که با حذف کردنشان از شر آن ها خلاص شود!

قتل های زنجیره ای وزارت اطلاعات و پیامدهای آن ! - کافر_مقدس - 05-17-2014

نقل قول: این اکبر قاتل حرامزاده با چه رویی توی فیسبوک فعالیت میکنه؟

به قول حشمت طبرزدی یک جانی باید سه تا ویژگی داشته باشد،

1- بی سواد و جاهل باشد!

2- دروغگو باشد!

3- پررو باشد! [عکس: 6.gif]

ایشان هر سه ویژگی را یکجا با هم دارد!

[عکس: 3.png]

قتل های زنجیره ای وزارت اطلاعات و پیامدهای آن ! - Theodor Herzl - 05-17-2014

نقل قول:قای خزعلی شما به مادرم که مادر دوشهید هست و همسرم یک خانم اهل دیانت هست توهین کرد ه اید و مطلب سرا پا کذب را کفته اید من نه به مادر بزرگوارتان توهین می کنم و نه به همسر تان که جای خواهر من است من به احترام مرحوم حضرت ایت الله مروی که زندگی ام را به او مدیون هستم راجب خانواده شما سکوت خواهم کرد و توهین نخواهم کرد که توهین کار انسانهای بی خرد هست شما تمام مطلب کذب را کفتی اما من فقط یک سوال دارم پسر عمو شما که همکار ما هستند که با اقای که مدیرکل وزارت بود در اولین بازداشتی شما در زندان 209 اوین که مطلق به وزارت اطلاعات هست امدن به ملاقات شما و شما هم قبول کردی و قول همکاری و مصاحبه و نوشتن توبه نامه و غذز خواهی از رهبری معظم انقلاب بعد از اذادی چند وقت بعد تا الان پشیمان شدی فکر کردی که با شبکه های که زیر نظر CIA سیا و انتر جنسرویس که مطلق به امریکا و انکلیس هست مصاحبه می کنی تا رد گم کنی اما مطنآ باش شما که هفته دو رز

انترجنس سرویس چیه؟ این پارسی‌ بلد نیست بنویسه!E415