دفترچه
یک گروه سنی تروریستی به نام "جیش العدل" 5 مرزبان ایرانی را ربودند - نسخه قابل چاپ

+- دفترچه (https://daftarche.com)
+-- انجمن: تالارهای ویژه (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87)
+--- انجمن: سیاست و اقتصاد (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%D8%A7%D9%82%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: یک گروه سنی تروریستی به نام "جیش العدل" 5 مرزبان ایرانی را ربودند (/%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%DB%8C%DA%A9-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D8%B3%D9%86%DB%8C-%D8%AA%D8%B1%D9%88%D8%B1%DB%8C%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AC%DB%8C%D8%B4-%D8%A7%D9%84%D8%B9%D8%AF%D9%84-5-%D9%85%D8%B1%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%B1%D8%A7-%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%AF%D9%86%D8%AF)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50

یک گروه سنی تروریستی به نام "جیش العدل" 5 مرزبان ایرانی را ربودند - کافر_مقدس - 03-16-2014

sonixax نوشته: داستان عدم توانایی در گرفتن گواهینامه هم که به کل کشک و دروغه! این همه سرباز راننده داریم از کجا گواهینامه گرفتند ؟کافیه از دبیرستان یا پیش دانشگاهی یک گواهی اشتغال به تحصیل بگیری یا اگر دانشجویی کارت دانشجوییت رو نشون بدی. حتا در مورد خروج از کشور هم میشه با معافیت تحصیلی و این مدل کس کلک بازیها اجازه خروج رو گرفت.

خب مسئله اینجاست که ما کس کلک بازی ها شما را یاد نداریم و در زمینه ی پیچاندن قوانین به گرد پای شما هم نمی رسیم!

این ها راهکارهایی هم که پیشنهاد دادید می دانستیم، منتها به دو عامل پ.پ (پول و پارتی) نیاز دارند که هیچکدامش را نداریم![عکس: 17.gif]

Persepolis نوشته: [FONT=&amp]اینکه دستوالعمل صادر میشه و لازم الاجرا هم میشه دلیل بر وجود حکومت نظامی برای مشمولین غایب و جیم فنگ ازسربازی نیست و با توجه به شرایط ، زمان و مکان آن مشمول غایب یا سرباز فراری شاید گیر بیفته و همین میشه استرس و نگرانی [/FONT]

ضرب المثل داریم که ترس از به وقوع پیوستن یک اتفاق از وقوع خود آن اتفاق بدتر است!!

حالا هم شاید آن سرباز غایب مظلوم در حقیقت بازداشت نشود، ولی همین دلشوره و نگرانی ها او را ذره ذره آب می کند.

به قول شما اسپاگتی آن روز را نیاورد که گذر یک سرباز غایب به کلانتری یا دادگاه بیفتد!

صرفن جهت یادآوری!

نقل قول: هیچ هزینه ای بالاتر از اعصاب و روان و استرس و بلا تکلیفی نیست..

یک گروه سنی تروریستی به نام "جیش العدل" 5 مرزبان ایرانی را ربودند - sonixax - 03-16-2014

کافر_مقدس نوشته: خب مسئله اینجاست که ما کس کلک بازی ها شما را یاد نداریم و در زمینه ی پیچاندن قوانین به گرد پای شما هم نمی رسیم!

این ها راهکارهایی هم که پیشنهاد دادید می دانستیم، منتها به دو عامل پ.پ (پول و پارتی) نیاز دارند که هیچکدامش را نداریم!

آها! گواهینامه گرفتن با گواهی اشتغال به تحصیل یا گرفتن جواز کار به اسم بابایی پول و پارتی میخواد ؟ نمردیم معنی پول و پارتی رو هم فهمیدیم :))))
نه عزیزم اگر مغز مبارک رو آکبند نگه ندارید این همه بلا سرتون نمیاد :e405:

یک گروه سنی تروریستی به نام "جیش العدل" 5 مرزبان ایرانی را ربودند - Anarchy - 03-18-2014

Persepolis نوشته: اینکه دستوالعمل صادر میشه و لازم الاجرا هم میشه دلیل بر وجود حکومت نظامی برای مشمولین غایب و جیم فنگ ازسربازی نیست و با توجه به شرایط ، زمان و مکان آن مشمول غایب یا سرباز فراری شاید گیر بیفته و همین میشه استرس و نگرانی مگر اینکه بچه بسیار مثبت و گوشه گیر و از همه چیز خود بگذرد و هیچ ادعایی و خواسته ای از دولت و حقوق شهروندی خود نداشته باشه و یا به دامن طبیعت پناه ببره و در روستایی خوش آب و هوا به زندگی ادامه دهد، بله به شما قول میدهم کسی هم مثل قاتل فراری دنبالش نخواهد بود. من به این حالت می گویم خودکــــــــــــشـی مگر اینکه پدر بسیار پول دار داشته باشه!

از این خبر ها هم نیست ... من خیلی ها رو میشناسم که با خیال راحت دارن زندگیشونو میکنن و البته بچه مایه دار هم نیستن !!

Persepolis نوشته: 30 ساله که هیچ من 40 ساله هم در دوران سربازیم دیدم با 3 تا بچۀ قد و نیم قد!

خب شما یکی دیدی ... بالاخره از 3 میلیون سرباز غائب و فراری ، خیلی ها سنشون بالاست و دیگه هم سربازی برو نیستن !!

Persepolis نوشته: کافیه پاش به هر دلیلی باز بشه توی کلانتری یا دادگاه!

مملکت ما بی در و پیکر تر از این حرف هاست . شایدم اونجایی که من هستم ایران نیست و افرادی که باهاشون هستم و ازشون میشنوم ایرانی نیستن که همچین اتفاقاتی براشون نمیوفته ...

Persepolis نوشته: بابایی هم میره واسه تشخیص هویت و انگشت نگاری!

دوست عزیز یعنی شما تا حالا ندیدی کسی جواز کسب بگیره اما یکی دیگه تو محل کسب مشغول به کار شده باشه ؟ دیگه مسائل به این سادگی رو هم باید توضیح بدیم ؟

کافر_مقدس نوشته: گرچه هنوز گمان نمی کنم کسی که کارت پایان خدمت نداشته باشد قادر به معامله ی ملک یا ماشین باشد

هست ... من خودم چند مورد رو دیدم !! مخصوصا قضیه انحصار وراثت که شاید همین مورد عامل وضع چنین قانونی شد ...

کافر_مقدس نوشته: خلاصه هفت خان رستم است این غول بی شاخ و دم سربازی!

واقعا ... ریدم تو این مملکت که باید 2 سال وقتتو تلف کنی اونم کنار عده ای روانی عقده ای و تحصیلات و موقعیتت هم عملا براشون مهم نیست و فقط تو فکر تحقیرت هستن !

کافر_مقدس نوشته: حالا سوای بحث سربازگیری زورکی این ها کاری کرده اند و طوری جوانان را زیر فشار گذاشته اند که خود فرد مشمول با پای خود می رود خودش را معرفی می کند! گفتم که یک سرباز غایب وضعیت زندگی اش فرق چندانی با یک پناهنده ی افغان در ایران ندارد.

به نظر من فقط کسانی باید برن سربازی که یا به مدرک دانشگاهیشون احتیاج دارن یا اینکه میخوان قانونی از کشور خارج شن ... غیر از اون به نظر من بین رفتن و نرفتن ، فرق چندانی نیست ...

یک گروه سنی تروریستی به نام "جیش العدل" 5 مرزبان ایرانی را ربودند - Persepolis - 03-18-2014

اینرا که توضیح دادیم داداش! من نمی فهمم شما چه می گویی؟!!

یک گروه سنی تروریستی به نام "جیش العدل" 5 مرزبان ایرانی را ربودند - Anarchy - 03-18-2014

Persepolis نوشته: اینرا که توضیح دادیم داداش! من نمی فهمم شما چه می گویی؟!!

شما خیلی خودتو ناراحت نکن ... اونایی که باید بفهمن ، خودشون فهمیدن !!

یک گروه سنی تروریستی به نام "جیش العدل" 5 مرزبان ایرانی را ربودند - sonixax - 03-18-2014

Anarchy نوشته: مملکت ما بی در و پیکر تر از این حرف هاست . شایدم اونجایی که من هستم ایران نیست و افرادی که باهاشون هستم و ازشون میشنوم ایرانی نیستن که همچین اتفاقاتی براشون نمیوفته ...

توی کلانتری تنها چیزی که ازت نمیخواند کارت پایان خدمته!
من مشمول بودم، کارت پایان خدمت هم نداشتم، سه روز هم بازداشت بودم . تازه زمانی هم بود که بازار شایعات مربوط به بگیر بگیر از همه ی دوران تاریخ جمهوری اسلامی داغ تر بود.
آخرش چی شد ؟ هیچی

کافر_مقدس نوشته: هیچ هزینه ای بالاتر از اعصاب و روان و استرس و بلا تکلیفی نیست..

یکی برای ما روشن کنه بلاخره این هزینه هست یا نیست!!!!!!!

یک گروه سنی تروریستی به نام "جیش العدل" 5 مرزبان ایرانی را ربودند - undead_knight - 03-18-2014

sonixax نوشته: توی کلانتری تنها چیزی که ازت نمیخواند کارت پایان خدمته!
من مشمول بودم، کارت پایان خدمت هم نداشتم، سه روز هم بازداشت بودم . تازه زمانی هم بود که بازار شایعات مربوط به بگیر بگیر از همه ی دوران تاریخ جمهوری اسلامی داغ تر بود.
آخرش چی شد ؟ هیچی
یکی برای ما روشن کنه بلاخره این هزینه هست یا نیست!!!!!!!
میلاد چند وفته رفتی از ایران؟

یک گروه سنی تروریستی به نام "جیش العدل" 5 مرزبان ایرانی را ربودند - sonixax - 03-18-2014

undead_knight نوشته: میلاد چند وفته رفتی از ایران؟

به خروج من از ایران ربط داره مگه ؟
شما فرض کن 1 سال!

یک گروه سنی تروریستی به نام "جیش العدل" 5 مرزبان ایرانی را ربودند - undead_knight - 03-18-2014

sonixax نوشته: به خروج من از ایران ربط داره مگه ؟
شما فرض کن 1 سال!
اره عزیزم شما بر اساس تجربه گذشتت نمیتونی حکم قطعی در مورد زمان حال بدی.

undead_knight نوشته: اره عزیزم شما بر اساس تجربه گذشتت نمیتونی حکم قطعی در مورد زمان حال بدی.

بر اساس تجربه حال چی ؟
نبود من در ایران که دلیل نمیشه در مورد مسایل الان اطلاع نداشته باشم !
اصلن من ایران نیستم حالیم نیست (که این ادعا کشکه) آنارشی که هست! سخنان من رو آنارشی تائید کرده.
من ایران نیستم! دوستم که پارسال اومد و از روی راهنمایی های منی که ایران نیستم تونست مساله سربازی رو حل کنه چی ؟ (لابد از پارسال تا حالا ایران کنفیکون شده!!!!)