دفترچه
گفتگو در مورد مسائل جنسی‌ ، پایین تنه و سکس - نسخه قابل چاپ

+- دفترچه (https://daftarche.com)
+-- انجمن: تالارهای همگانی (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%87%D9%85%DA%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: گفتگو در مورد مسائل جنسی‌ ، پایین تنه و سکس (/%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A6%D9%84-%D8%AC%D9%86%D8%B3%DB%8C%E2%80%8C-%D8%8C-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C%D9%86-%D8%AA%D9%86%D9%87-%D9%88-%D8%B3%DA%A9%D8%B3)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7

گفتگو در مورد مسائل جنسی‌ ، پایین تنه و سکس - Dariush - 02-26-2014

iranbanoo نوشته: اتفاقا زنها دو دسته اند.چیزی نمیدانند که سکس سنتی را دوست دارند
میدانند و خجالت میکشند.از اینکه قضاوت شوند ,طرد شوند و یا اینکه احساس نابلد بودن میکنند:))
چه شد الان؟
می‌شود بیشتر در این مورد توضیح دهید؟

گفتگو در مورد مسائل جنسی‌ ، پایین تنه و سکس - Persepolis - 02-26-2014

Anarchy نوشته: سکس سنتی یعنی چه مدل سکسی دقیقا ؟

حالا شما مگه از سکس همه زنای ایرانی خبر داری E410 ؟
سکس سنتی یعنی زن در زیر و مرد بر روی آن و فیس تو فیسE402
خودمم که گفتم باز نظرها متفاوته یعنی ممکنه پیدا هم بشوند کسانی که بخواهند متفاوت باشند و همیشه و همه جا باید استثنا هم قائل شد اما یه واقعیته که زن ایرانی از زمان باستان نجیب و باحیا بوده و همین باعث میشه که گاهی دیده میشه نظرات و امیال خودش رو بیان نکنه. و حتی باور کنید زن هایی پیدا میشه که با وجود داشتن شوهری دوازده سیزده سال زندگی مشترک باز هم از شوهر خودش خجالت میکشه!!

گفتگو در مورد مسائل جنسی‌ ، پایین تنه و سکس - iranbanoo - 02-26-2014

Dariush نوشته: چه شد الان؟
می‌شود بیشتر در این مورد توضیح دهید؟
البته تعریف سکس سنتی کمی سخت است. مرد میخواهد و زن ناز میکند.زن میخواهد و نباید بگوید.حتی در حین سکس زن باید مواظب باشد خیلی حرفه ای بازی در نیاورد تا مبادا انگ جنده بودن بخورد.شاید هم مورد تمسخر واقع شود به خاطر حرکاتی خلاف عرف! خلاصه اینکه در سکس سنتی باید یکسری کلیشه ها رعایت شود تا آخرش به خوبی و خوشی تمام شود.

گفتگو در مورد مسائل جنسی‌ ، پایین تنه و سکس - Anarchy - 02-26-2014

Persepolis نوشته: سکس سنتی یعنی زن در زیر و مرد بر روی آن و فیس تو فیسE402
خودمم که گفتم باز نظرها متفاوته یعنی ممکنه پیدا هم بشوند کسانی که بخواهند متفاوت باشند و همیشه و همه جا باید استثنا هم قائل شد اما یه واقعیته که زن ایرانی از زمان باستان نجیب و باحیا بوده و همین باعث میشه که گاهی دیده میشه نظرات و امیال خودش رو بیان نکنه. و حتی باور کنید زن هایی پیدا میشه که با وجود داشتن شوهری دوازده سیزده سال زندگی مشترک باز هم از شوهر خودش خجالت میکشه!!

اینکه گفتی که میشه پوزیشن سکس از نوع missionary نه سکس سنتی ( پرطرفدار ترین پوزیشن هم هست ) E404 !! البته از این مدل زن ها که گفتی منم دیدم ، اما روز به روز به نظرم دارن کمتر میشن ...

iranbanoo نوشته: البته تعریف سکس سنتی کمی سخت است. مرد میخواهد و زن ناز میکند.زن میخواهد و نباید بگوید.حتی در حین سکس زن باید مواظب باشد خیلی حرفه ای بازی در نیاورد تا مبادا انگ جنده بودن بخورد.شاید هم مورد تمسخر واقع شود به خاطر حرکاتی خلاف عرف! خلاصه اینکه در سکس سنتی باید یکسری کلیشه ها رعایت شود تا آخرش به خوبی و خوشی تمام شود.
خیر؛ من با قاطعیت می‌گویم هیچ مردی در هیچکجای جهان نیست که از هات بودنِ زدن روی تخت به او سوءظن پیدا کند. اما مسلم است که زن ِ من که قبلا مدعی باکرگی شده ، موقع سکس اگر با من خیلی حرفه‌ای رفتار بکند، من به او ظنین خواهم شد؛ چرا که احتمالِ دروغ گفتنِ او بالا می‌رود. هات بودن با حرفه‌ای بودن متفاوت است. همین بانویِ مسلمانِ پیروی شریعتی که چندی پیش با او دوست بودم، یکبار با دو پیک مشروب چنان دیوانه شده بود که گویی یک پورن‌استارِ باتجربه، چنانکه ذکر خاطراتِ آن شب کذایی او را چنان به خشم و شرم می‌آورد که در حد انفجار...

Dariush نوشته: خیر؛ من با قاطعیت می‌گویم هیچ مردی در هیچکجای جهان نیست که از هات بودنِ زدن روی تخت به او سوءظن پیدا کند.
با قاطعیت نگوییدE414
استدلال پسران این است: کسی که هات باشد نمیتواند جلوی خودش رابگیرد پس 24 ساعته در حال سکس استE412E410
من پرسشی که دارم این است:چرا مردان همیشه از سکس خود به راحتی حرف میزنند اما زنان سعی در پنهان کردن آن دارند؟!! غیر از این است که انگ زدن چیز دیگری در انتظار این بی مهابا سخن گفتن نیست؟

iranbanoo نوشته: استدلال پسران این است: کسی که هات باشد نمیتواند جلوی خودش رابگیرد پس 24 ساعته در حال سکس است
؟
آنچیز که شما می‌گویید اسمش چیز دیگری‌ست. تجربه می‌گوید دخترانی که درونِ تخت خیلی هات هستند در بیرون بس با حجب و حیا و خجالتی هستند.

iranbanoo نوشته: من پرسشی که دارم این است:چرا مردان همیشه از سکس خود به راحتی حرف میزنند اما زنان سعی در پنهان کردن آن دارند؟!! غیر از این است که انگ زدن چیز دیگری در انتظار این بی مهابا سخن گفتن نیست؟
این هم بی‌وجه است. دختران به این کار به نوعی خو دارند وگرنه هتا در خلوت با پسر یا مردی که بارها سکس کرده‌اند از بیانِ شفاهیِ سابجکت‌های جنسی نیز خود را مچاله کرده و ... این واکنش کارکرد دارد، از دوستانِ بیولوژیست و فرگشت‌دان بپرسید.

Dariush نوشته: ؟
آنچیز که شما می‌گویید اسمش چیز دیگری‌ست. تجربه می‌گوید دخترانی که درونِ تخت خیلی هات هستند در بیرون بس با حجب و حیا و خجالتی هستند.
اسمش چیست؟
منهم همین را میگویم ولی گویا دانش جنسی آقایان چندان هم بالا نیست.از همین روست که زنان بیتشر میپسندند سنتی رابطه برقرار کنند.

Dariush نوشته: این هم بی‌وجه است. دختران به این کار به نوعی خو دارند وگرنه هتا در خلوت با پسر یا مردی که بارها سکس کرده‌اند از بیانِ شفاهیِ سابجکت‌های جنسی نیز خود را مچاله کرده و ... این واکنش کارکرد دارد، از دوستانِ بیولوژیست و فرگشت‌دان بپرسید.
آه از اینکه مسائل بدیهی زنانه را به چالش میکشانید چه عایدتان میشودE404
بابا من زنم مثلا!اگر پنهان کار ای باشد فقط به خاطر امنیت روانی اش است و بس.چه کارکردی دارد آخر؟

گفتگو در مورد مسائل جنسی‌ ، پایین تنه و سکس - undead_knight - 02-26-2014

iranbanoo نوشته: آقایون موترم!سکس خوب زن از نظر شما چه سکسیست؟(همین جوری در راستای پدافند از حقوق مردان دارم مینویسم!) و بانوان محترم:البته اگر دوست دارید پاسخ دهید:از نظر شما چه چیزی در سکس باعث شرم یک زن است؟یعنی چه چیزی یا چه رفتار یا حرکتی باعث میشود یک زن در حین سکس احساس بدی داشته باشد ؟
غریزی:کنترل در سکس

شخصیتی:سکس خشن-سکس پیش بینی ناپذیر:))

undead_knight نوشته: غریزی:کنترل در سکس
یعنی چی؟