دفترچه
آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل - نسخه قابل چاپ

+- دفترچه (https://daftarche.com)
+-- انجمن: تالارهای ویژه (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87)
+--- انجمن: سیاست و اقتصاد (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%D8%A7%D9%82%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل (/%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D8%A2%D8%B4%D9%86%D8%A7%DB%8C%DB%8C%E2%80%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%B5%D9%87%DB%8C%D9%88%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85-%D9%88-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D8%A6%DB%8C%D9%84)

آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل - Theodor Herzl - 07-30-2013

sonixax نوشته: آها ! یک بچه 13 ساله زورش بیشتر از سرباز گردن کلفت اسرائیلی بوده و نمیذاشته بگردنش و همین طوری رفته جلو !!!!
وقتی‌ که یک نفر بمب فکر میکنند بهش وصل هست که کسی‌ بهش نزدیک نمی‌شه ، در هر جا و هر کشوری با تیر میزننش اگه گوش نکنه و همکاری نکنه. در فیلم اون بچه ۱۴ ساله دیدی که به توصیه‌ها گوش کرد بهش گفتند خودش چطوری بمب رو خنثی کنه

این دور جدید مذاکرات هم که شروع شده امیدوارم به نتیجه برسه! احزاب چپ به نتانیاهو گفتند اگه احزاب راست که عضو دولتت هستند خواستند بخاطر مذاکرات باعث سقوط دولت بشوند ، انها حمایت خواهند کرد و نمی‌گذارند دولت سقوط کنه! تزیپی لیونی هم انسان میانه رویی هست و قبل از اینکه وکالت بخونه و وارد سیاست بشه مأمور موساد بوده! و حالا اون الان به عنوان وزیر دادگستری نماینده دولت اسرائیل در مذاکرات هست و صائب عریقات هم نماینده PLO.

این هم بخونید بخندید!E415

یک وکیل کنیایی به دادگاه لاهه شکایت کرده از یهودیان و اسرائیل بخاطر قتل عیسی و گفته باید محاکمه بشوند. این آقا همچنین از ایتالیا بخاطر اجرای اعدام عیسی نیز به لاهه شکایت کرده ، چون ۲۰۰۰ پیش سرباز‌های رومی این کار رو کردند

Kenyan lawyer takes State of Israel, Jews to Hague over Jesus' death | JPost | Israel News

آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل - sonixax - 07-30-2013

Theodor Herzl نوشته: وقتی‌ که یک نفر بمب فکر میکنند بهش وصل هست که کسی‌ بهش نزدیک نمی‌شه ، در هر جا و هر کشوری با تیر میزننش اگه گوش نکنه و همکاری نکنه. در فیلم اون بچه ۱۴ ساله دیدی که به توصیه‌ها گوش کرد بهش گفتند خودش چطوری بمب رو خنثی کنه

نه بچه 13 ساله !
من یک سری عکس دیدم که ریختند توی یک خونه و یک سری رو کشتند .
بسیجی ها میگن اول به دختر بچه تجاوز کردند و بعد زدند کشتنش ! البته عکسی که گرفته شده سربازان رو در حال تحقیر یک دختر بچه نشون میده .
از این کسی خبر داره !؟ این هم لینکش : تجاوز سربازان اسرائیلی به دختر 13 ساله مسلمان فلسطینی (بی غیرتی اگه داغ نکنی )

آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل - Theodor Herzl - 07-31-2013

توی عکس اول که روی دیوار به عبری نوشته ، اینجا پس به احتمال زیاد مدرسه اسرائیلی هست ، جلوی دختر بچه هم یک IED هستش ، من فکر می‌کنم به احتمال زیاد مانور هستش. عکس دوم هم که می‌بینید سرباز به طرف سرم وصل کرده و داره کمکش میکنه ، من احتمال میدم سرباز‌ها برای دستگیری یکی‌ رفتند وارد خونش شدند طرف تیر خورده حالا دارند سرم بهش وصل میکنند تا آمبولانس بیاد.

کسی‌ که کسی‌ تجاوز نکرده بابا ، انقدر بی‌ در و پیکر نیست ارتش اسرائیل که ، من هم فک و فامیل دارم اونجا دارند خدمت میکنند ، اینها همه پروپاگاندا هستش.

آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل - sonixax - 07-31-2013

Theodor Herzl نوشته: توی عکس اول که روی دیوار به عبری نوشته ، اینجا پس به احتمال زیاد مدرسه اسرائیلی هست ، جلوی دختر بچه هم یک IED هستش ، من فکر می‌کنم به احتمال زیاد مانور هستش. عکس دوم هم که می‌بینید سرباز به طرف سرم وصل کرده و داره کمکش میکنه ، من احتمال میدم سرباز‌ها برای دستگیری یکی‌ رفتند وارد خونش شدند طرف تیر خورده حالا دارند سرم بهش وصل میکنند تا آمبولانس بیاد.

کسی‌ که کسی‌ تجاوز نکرده بابا ، انقدر بی‌ در و پیکر نیست ارتش اسرائیل که ، من هم فک و فامیل دارم اونجا دارند خدمت میکنند ، اینها همه پروپاگاندا هستش.

من هم عکس اول رو که دیدم یک مقداری تعجب کردم . اون عبری ها رو که دیدم هر چی زور زدم نفهمیدم داستان چیه به خصوص داستان اون ژست رو نمیفهمم .
خوب به هر حال برات یه خوراک جور کردم E14c بی غیرتی اگر داغ نکنی :)))))) E105

این شخص سخنگوی عربی‌ ارتش اسرائیل هست که یک عرب اسرائیلی و سرگرد ارتش هم هست ، بی‌چاره چقدر کار سختی دارهE404 از ۲۲ تا کشور عربی‌ به این حمله می‌شه
این هم صفحه فیسبوکش https://www.facebook.com/IDFarabicAvichayAdraee

آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل - سامان - 07-31-2013

من چندتا سوال در مورد یهودیت و یهودیها دارم. کجا میتونم مطرحشون کنم؟

سامان نوشته: من چندتا سوال در مورد یهودیت و یهودیها دارم. کجا میتونم مطرحشون کنم؟
این جستار بیشتر سیاسی هست ، در تالار ادیان جستار جدید باز کنید سوال خواستید بپرسید:e420:

آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل - Theodor Herzl - 08-01-2013

دستگیری یک نفر از اعضا اون فرقه شدیدا مذهبی‌ یهودی که با احمدی‌نژاد دیدار کردند در اورشلیم به جرم جاسوسی برای ایران.
Anti-Zionist Haredi sect member charged with offering to spy for Iran - National - Israel News | Haaretz