دفترچه
آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل - نسخه قابل چاپ

+- دفترچه (https://daftarche.com)
+-- انجمن: تالارهای ویژه (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87)
+--- انجمن: سیاست و اقتصاد (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%D8%A7%D9%82%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل (/%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D8%A2%D8%B4%D9%86%D8%A7%DB%8C%DB%8C%E2%80%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%B5%D9%87%DB%8C%D9%88%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85-%D9%88-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D8%A6%DB%8C%D9%84)

آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل - Anarchy - 11-30-2012

پس یعنی این گروه اصلا در حد و اندازه ای نیست که شناخته شده باشه در اسرائیل، درسته؟

آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل - Theodor Herzl - 11-30-2012

Anarchy نوشته: پس یعنی این گروه اصلا در حد و اندازه ای نیست که شناخته شده باشه در اسرائیل، درسته؟
خیر ، اصلا شناخته شده نیستند ، من که هر روز زندگی‌ شخصیم یک جور‌هایی‌ به اسرائیل ربط پیدا می‌کند و تمامی‌ اخبار و سیاست آنجا را دنبال می‌کنم اسم اینها را نشنیده بودم.

آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل - Reactor - 11-30-2012

Ouroboros نوشته: کار درست به نظرم اینست که اسرائیل بساط خود را جمع بکند و از این دوزخ خاورمیانه برود.. اینها هم ثروت لازم برای این کار را دارند، هم نفوذ بسنده دارند و ... خلاصه نمی‌دانم یک تکه بیابان بی‌آب و علف و آشغال چیست که برای آن خون می‌ریزند و خون می‌دهند.. یک کشوری را تشویق بکنند یک منطقه‌ی خالی از سکنه‌ی قابل سکونت به یهودیان بفروشد و بروند راحت و آزاد زندگی‌شان را بکنند.. این تنها ایده‌ی خوب احمدی‌نژاد بوده!

از شما بعید بود دادن همچین تِزی!!

آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل - Reactor - 11-30-2012

فکر میکنم هدف اسرائیل از حمله به غزه شبیه سازی رویارویی با ایران باید باشه. اسرائیل سیاستمدارهای قابلی داره. سخته که حمله به غزه رو یک کار بیهوده ی احساسی بدونیم.
بنظر من اهدافی داشته که بهش رسیده که اینطور میدان جنگ رو خالی کرده وگرنه از نقطه نظر تسلیحاتی و نظامی بسادگی توان مقابله با دشمنانش رو داشت...

آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل - sonixax - 11-30-2012

Reactor نوشته: فکر میکنم هدف اسرائیل از حمله به غزه شبیه سازی رویارویی با ایران باید باشه. اسرائیل سیاستمدارهای قابلی داره. سخته که حمله به غزه رو یک کار بیهوده ی احساسی بدونیم.

شبیه سازی حمله به ایران با حمله به غزه ؟
درسته که ایران از نظر نظامی عددی نیست ولی اصلن قابل قیاس به غزه نیست . و حمله به غزه برای شبیه سازی حمله به ایران از همون مورد اول هم احمقانه تره به نظر من .

آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل - sonixax - 11-30-2012

گزارش خبرگزاری اسرائیلی از قتل و مثله شدن یک شهروند یهودی در اصفهان+فیلم | فعالان در تبعید

شرم بر مردمی که سکوت میکنند ، شرم بر ما E421

آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل - Theodor Herzl - 01-06-2013

یک موضوعی بهش فکر می‌کردم این هست که چرا وجود یک کشور فلسطینی در کرانه غربی و غزه به ضرر اسرائیل میتونه باشه. یکی‌ اینکه ۵۰ درصد آب آشامیدنی اسرائیل از کرانه غربی تامین می‌شه و وقتی‌ اون منطقه به کشور فلسطین تبدیل بشه اسرائیل این منابع رو از دست میده و با یک مشکل اساسی‌ در تامین آب آشامیدنی کشور مواجه می‌شه! مشکل دیگه این هست که محمود عباس اکثریت جامعه فلسطین رو رهبری نمیکنه و تا اسرائیل از کرانه غربی بکشه بیرون جریان غزه تکرار می‌شه و حماس قدرت رو به دست میگیره ، برای همین هم هست که محمود عباس انتخابات برگزار نمیکنه ، چون حماس به راحتی‌ پیروز میشه و فتح رو کنار میزنه! مساله بعدی دره اردن هست که به عنوان یک صد هست که اجازه حمله زمینی‌ به اسرائیل رو نمیده ،در صورت تخلیه کنترل اونجا به فلسطینی‌ها داده می‌شه و دیگه اطمینانی نیست که چی‌ می‌شه.

آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل - Theodor Herzl - 01-10-2013

به این جمله‌های زیر دقت کنید:

یهودیان خون خوار هستند

اسرائیل خون خوار است

صهیونیست‌ها خون خوار هستند

مرگ بر یهودی

مرگ بر اسرائیل

مرگ بر صهیونیست

به امید نابودی یهودیان

به امید نابودی اسرائیل

به امید نابودی صهیونیسم

افراد امروزه چون دیگر خیلی‌ ضایع هست بگویند مثلا مرگ بر یهودی ، برای اینکه کسی‌ انگ نژاد پرست به آنها نزند آن را با اسرائیل و صهیونیسم جا به جا میکنند ، این جریان در تمامی‌ دانشگاه‌های غرب جریان دارد

آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل - Mehrbod - 01-10-2013

این اندازه حساسیت برازنده نیست کسرا جان.

اینجا روزهای یکم ما پان‌ترک و پان‌عرب و همه اینها داشتیم و یادم نمیاید هیچگاه اینجور برآشفته شده باشیم.

سخنان کاربر shilla هم تا زمانیکه درباره قوم و ژن نباشند در دامنه آزادی بیان میروند.

آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل - Theodor Herzl - 01-10-2013

Mehrbod نوشته: این اندازه حساسیت برازنده نیست کسرا جان.

اینجا روزهای یکم ما پان‌ترک و پان‌عرب و همه اینها داشتیم و یادم نمیاید هیچگاه اینجور برآشفته شده باشیم.

سخنان کاربر shilla هم تا زمانیکه درباره قوم و ژن نباشند در دامنه آزادی بیان میرود.
این پست من اینجا ربطی‌ به کاربر شیلا ندارد ، در مورد فضای دانشگاه‌ها در غرب هست.