دفترچه
آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل - نسخه قابل چاپ

+- دفترچه (https://daftarche.com)
+-- انجمن: تالارهای ویژه (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87)
+--- انجمن: سیاست و اقتصاد (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%D8%A7%D9%82%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل (/%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D8%A2%D8%B4%D9%86%D8%A7%DB%8C%DB%8C%E2%80%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%B5%D9%87%DB%8C%D9%88%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85-%D9%88-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D8%A6%DB%8C%D9%84)

آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل - sonixax - 08-27-2012

David Hume نوشته: همینگونه از روی هوا اتهام نسل کشی به کسی‌ نزنید!

مگر من اتهام نسل کشی زدم ؟!

آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل - Theodor Herzl - 08-27-2012

sonixax نوشته: مگر من اتهام نسل کشی زدم ؟!

پس این یعنی‌ چه؟39

sonixax نوشته: ببین كسرا جان هیچ كس نمیتواند منكر این شود كه اگر مبارزین فلسطینی یك اسرائیلی را میكشند ، در قبالش ارتش اسرائیل صدها فلسطینی را میكشد . این روند خواه نا خواه به انقراض یك نسل مینجامد . این سخن اصلن مهمل نیست .
من نمیگویم مثل هلوكاست به صورت سیستماتیك اسرائیل مشغول نسل كشی است ولی دارد راهی را میرود كه تداومش دیر یا زود منجر به چنان فاجعه ای میشود .

David Hume نوشته: پس این یعنی‌ چه؟
David Hume نوشته: من نمیگویم مثل هلوكاست به صورت سیستماتیك اسرائیل مشغول نسل كشی است ولی دارد راهی را میرود كه تداومش دیر یا زود منجر به چنان فاجعه ای میشود .

این که اتهام نسل کشی نیست گرامی !
من گفتم اگر این روند به همین شکل ادامه یابد منجر به چنان چیزی میشود .
مگر قرار است که این وضعیت همین طوری بماند ؟ قطعن بلاخره یک راه حلی چیزی پیدا میکنند . یا همون ۴ تا نقطه سرزمین فلسطینیان رو هم ازشون میگیرند و همه رو میفرستند کشور های دیگه (بنده مطمئن هستم اگر الان کشور های غربی بگویند به همه فلسطینی ها از دم اقامت دایم میدهیم کل آن مناطق را خودشان دو دستی تقدیم اسرائیل میکنند و پا میشوند میایند اینجاها) یا یک جوری با هم توافق میکنند این جنگ واقعن الکی تمام میشود .

sonixax نوشته: من گفتم اگر این روند به همین شکل ادامه یابد منجر به چنان چیزی میشود .
خیر منجر به چنین چیزی نمی‌شود! ، در طول جنگ جهانی‌ دوم از هر ۳ یهودی ۲ نفر قتل‌عام شدند ، چندین میلیون روسی کشته شدند ، میلیون‌ها نفر دیگر کشته شدند ، از ابتدای تشکیل اسرائیل تا به امروز در نظر بگیرید ، جمعیت عرب‌های اسرائیلی و فلسطینی‌ها چندین و چند برابر هم شده است و کسی‌ رو به انقراض نیست!27

David Hume نوشته: خیر منجر به چنین چیزی نمی‌شود! ، در طول جنگ جهانی‌ دوم از هر ۳ یهودی ۲ نفر قتل‌عام شدند ، چندین میلیون روسی کشته شدند ، میلیون‌ها نفر دیگر کشته شدند ، از ابتدای تشکیل اسرائیل تا به امروز در نظر بگیرید ، جمعیت عرب‌های اسرائیلی و فلسطینی‌ها چندین و چند برابر هم شده است و کسی‌ رو به انقراض نیست!

شاید هم نشود ! بلاخره بنده با قاطعیت حرف نزدم .

منتها این مشکل دیر یا زود باید حل شود و تنها کسی که کلید این قفل دستشه خود اسرائیل هستش .

به نظر من بهتره که خود اسرائیل ابتکار عمل رو به دست بگیره و کار رو به سازمان ملل بکشه و به اعراب بفهمونه یا در چارچوب قوانین بین المللی و مذاکره و با زبان خوش به این دشمنی خاتمه میدهید یا مجبورتان میکنیم که خاتمه دهید .

sonixax نوشته: منتها این مشکل دیر یا زود باید حل شود و تنها کسی که کلید این قفل دستشه خود اسرائیل هستش .
ببینید مشکل عرب‌ها هستند ، آنها صلح نمی‌خواهند ، آنها نابودی اسرائیل را می‌‌خواهند ، آنها می‌خواهند این زخم باز بماند تا نسل به نسل نفرت یهود ستیزی که از اسلام می‌‌آید را منتقل کنند. مشکل زمین و منطقه نیست ، اگر اسرائیل همه کشور را نیز به فلسطینی‌ها بدهد آنها راضی‌ بشو نیستند! در قرارداد کمپ دوید ۲۰۰۰ فلسطینی‌ها همه خواسته های خود را به دست آوردند ولی‌ عرفات مخالفت کرد برگشت رام الله و انتفاضه دوم را شروع کرد که موج انتحاری بود که به داخل اسرائیل می‌‌آمد ، همان زمان‌ها بود که من از ایران به اسرائیل رفتم ولی‌ بعدش به کانادا آمدم! یکی‌ از مسئولین حکومت خودگردان فلسطینی گفته بود چند وقت پیش که ما وقتی‌ در بین خود صحبت می‌کنیم مذاکرات را راهی‌ برای نابودی اسرائیل می‌دانیم ولی‌ در مقابل دنیا قیافه‌ای صلح طلب میگیریم!

David Hume نوشته: ببینید مشکل عرب‌ها هستند ، آنها صلح نمی‌خواهند ، آنها نابودی اسرائیل را می‌‌خواهند ، آنها می‌خواهند این زخم باز بماند تا نسل به نسل نفرت یهود ستیزی که از اسلام می‌‌آید را منتقل کنند. مشکل زمین و منطقه نیست ، اگر اسرائیل همه کشور را نیز به فلسطینی‌ها بدهد آنها راضی‌ بشو نیستند! در قرارداد کمپ دوید ۲۰۰۰ فلسطینی‌ها همه خواسته های خود را به دست آوردند ولی‌ عرفات مخالفت کرد برگشت رام الله و انتفاضه دوم را شروع کرد که موج انتحاری بود که به داخل اسرائیل می‌‌آمد ، همان زمان‌ها بود که من از ایران به اسرائیل رفتم ولی‌ بعدش به کانادا آمدم! یکی‌ از مسئولین حکومت خودگردان فلسطینی گفته بود چند وقت پیش که ما وقتی‌ در بین خود صحبت می‌کنیم مذاکرات را راهی‌ برای نابودی اسرائیل می‌دانیم ولی‌ در مقابل دنیا قیافه‌ای صلح طلب میگیریم!

ولی باز هم ابتکار عمل دست اسرائیل است .

طرف متمدن کیست ؟! اسرائیل
طرف با خرد کیست ؟! اسرائیل
طرف قدرتمند کیست ؟! اسرائیل
طرف با علم و اقتصاد کیست ؟! اسرائیل
طرف مشروع کیست ؟! اسرائیل
به طور کلی طرف آدم حسابی کیست ؟! اسرائیل .

sonixax نوشته: ولی باز هم ابتکار عمل دست اسرائیل است .

طرف متمدن کیست ؟! اسرائیل
طرف با خرد کیست ؟! اسرائیل
طرف قدرتمند کیست ؟! اسرائیل
طرف با علم و اقتصاد کیست ؟! اسرائیل
طرف مشروع کیست ؟! اسرائیل
به طور کلی طرف آدم حسابی کیست ؟! اسرائیل .
خوب مثلا الان طرح صلح شما چیست؟ اسرائیل باید چکار کند که به عنوان مثل شما را راضی‌ کند؟39

David Hume نوشته: خوب مثلا الان طرح صلح شما چیست؟ اسرائیل باید چکار کند که به عنوان مثل شما را راضی‌ کند؟

بنده ناراضی از وضعیت فعلی نیستم ! نگران از وضعیت آینده هستم آن هم نه آینده فلسطینیان بلکه آینده اسرائیلیان .
چون ایران و اسرائیل نه تنها کلی مشترکات با هم دارند هر دو در میان اعرابی که به خونشان تشنه هستند گیر کرده اند . اینکه حکومت فعلی ایران شده دستمال یزدی اعراب و اعراب آنها را به ....شان هم حساب نمیکنند ربطی به حقیقتی که گفتم نداره .

من این نقشه رو چندی پیش دیدم :
[عکس: 265.jpg]

چه قدر درسته یا غلط به اونش کاری ندارم ، ولی این چیزیه که دارند به خورد جهان میدهند .
یا راسته یا دروغ ، همینها در آینده میشود دستاویزی برای به فنا دادن دنیا و حتا شروع یک جنگ جهانی دیگر .
این بهانه ها را باید هر طوری که میشود از دست اینها گرفت .
چه طوریش رو بنده نمیدونم ولی مثل من احتمالن بقیه هم از اسرائیل توقع دارند . شما در یک نزاع بین یک مست الکلی و یک آدم عادی از چه کسی توقع تعقل دارید ؟!
اینجا هم همون طوریه .

sonixax نوشته: بنده ناراضی از وضعیت فعلی نیستم ! نگران از وضعیت آینده هستم آن هم نه آینده فلسطینیان بلکه آینده اسرائیلیان .
چون ایران و اسرائیل نه تنها کلی مشترکات با هم دارند هر دو در میان اعرابی که به خونشان تشنه هستند گیر کرده اند . اینکه حکومت فعلی ایران شده دستمال یزدی اعراب و اعراب آنها را به ....شان هم حساب نمیکنند ربطی به حقیقتی که گفتم نداره .

من این نقشه رو چندی پیش دیدم :
[عکس: 265.jpg]

چه قدر درسته یا غلط به اونش کاری ندارم ، ولی این چیزیه که دارند به خورد جهان میدهند .
یا راسته یا دروغ ، همینها در آینده میشود دستاویزی برای به فنا دادن دنیا و حتا شروع یک جنگ جهانی دیگر .
این بهانه ها را باید هر طوری که میشود از دست اینها گرفت .
چه طوریش رو بنده نمیدونم ولی مثل من احتمالن بقیه هم از اسرائیل توقع دارند . شما در یک نزاع بین یک مست الکلی و یک آدم عادی از چه کسی توقع تعقل دارید ؟!
اینجا هم همون طوریه .
در میان پست‌های همین جستار نگاه کنید ، من در مورد دروغ این نقشه توضیح دادم که دیگر لازم نمی‌بینم دوباره بنویسم ، ولی‌ من دیگر نمیدانم شما چه عقلانیت‌ای را می‌‌خواهید از اسرائیل ببینید اسرائیل با ۱۰۰% خواسته‌های فلسطینی‌ها موافقت کرده است ، آنها رفتند بمب گذار انتحاری فرستادند! دیگر چه کار کند اسرائیل ، بگویید تا بحال چکار اسرائیل باید انجام میداده که نکرده است؟ 39