دفترچه
شادباش‌ها، دلداری‌ها، درودها و بدرودها - نسخه قابل چاپ

+- دفترچه (https://daftarche.com)
+-- انجمن: تالارهای همگانی (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%87%D9%85%DA%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: شادباش‌ها، دلداری‌ها، درودها و بدرودها (/%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D8%B4%D8%A7%D8%AF%D8%A8%D8%A7%D8%B4%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%D8%8C-%D8%AF%D9%84%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%D8%8C-%D8%AF%D8%B1%D9%88%D8%AF%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%A8%D8%AF%D8%B1%D9%88%D8%AF%D9%87%D8%A7)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48

شادباش‌ها، دلداری‌ها، درودها و بدرودها - sonixax - 10-20-2013

Theodor Herzl نوشته: این دوستان که هی‌ بخاطر مشغله زیاد و کار اینها اینجا رو ترک میکنند داخل غار که نمیخواهید بروید زندگی‌ کنید ، رئیس جمهور آمریکا هم در توییتر فعال هست شبی نیم ساعت اینترنت رو همه وقت دارند ، پس این خزعبلات رو تحویل مردم ندهید!

ساعت 3:44 صبح هستش ! ساعت 3:00 صبح از سر کار برگشتم . (کاری که خودم با نوآوری خودم تنهایی دارم آن را به پیش میبرم الحمدوالساغتی گرفته حسابی :دی) و بعد از نوشیدن یک لیوان چای درجه یکِ پر از اسانس و رنگ :)) دارم اینجا را میخوانم .
20 دقیقه دیگر میگیرم میکپم تا ساعت 10 صبح یکشنبه و بعد از مطالعه و کسب علم و دانش و تحصیل و این حرفها باز میروم سر کار تا بوق سگ .

من واقعن نمیفهمم گرفتاری اینهایی که میگویند آی وقت نداریم نمیشه ! مثل خَر کار کنی دیگه وقتی برای درس و مطالعه و آموزش نمیمونه و اینها یعنی چه . دست کم من یکی درک نمیکنم این جماعت را .

شادباش‌ها، دلداری‌ها، درودها و بدرودها - Ouroboros - 10-20-2013

I'm Back, well, sort of

می‌بینم که انجمن از همیشه سرزنده‌تر است و دوستان حسابی سنگ تمام گذاشته‌اند

شادباش‌ها، دلداری‌ها، درودها و بدرودها - Nevermore - 10-20-2013

به به،ببین که آمده؟:e057:E41f
خوش برگشتی امیر جان.جایتان بسیار خالی بود.:e303:

شادباش‌ها، دلداری‌ها، درودها و بدرودها - Russell - 10-20-2013

Ouroboros نوشته: I'm Back, well, sort of

به به، برای‌ اهالی دفترچه خبر از این بهتر نمیشد.خوش برگشتی امیر جان :e303:

شادباش‌ها، دلداری‌ها، درودها و بدرودها - Mehrbod - 10-20-2013

Ouroboros نوشته: I'm Back, well, sort of

E306

چه کسی گفته این رفتن و آمدن‌ها بده؟ این دیدار‌هایِ دیر به دیر هتّا خوشی‌آور‌تر از دیدن‌هایِ همیشگی‌اند! E00e

شادباش‌ها، دلداری‌ها، درودها و بدرودها - Anarchy - 10-20-2013

@Ouroboros

رفیق خوش آمدی E032 !! خیلی دلتنگت بودیم...

فقط دیروز برگشته بودی تا قبل از بدرود یکی از مریدانت(@یه نفر) ، یک صابونی به تنش میزدی E105!!!

شادباش‌ها، دلداری‌ها، درودها و بدرودها - Ouroboros - 10-20-2013

سپاس از دوستان گرامی بابت پیامهای صمیمانه. وانگهی گرفتاریهای من همچنان در جریان است و احتمالا ماهی ۳-۴ بار بیشتر نتوانم به انجمن سر بزنم. :e058:
ولی قطعا حاضر خواهم بود چراکه فروم‌نویسی به نوعی بخشی از کارکتر من شده و فراتر از این، دلم برای دوستان تنگ می‌شود. E418

شادباش‌ها، دلداری‌ها، درودها و بدرودها - Dariush - 10-20-2013

به به، درود به امیر عزیز. آنقدر از دیدارت خرسند شدم که تمامِ مشقات لاگین کردن را به جان خریدم تا سلامی گفته باشم.
امیدوارم خوب و خوش باشی و دیگر بی‌معرفتی پیشه نکنیE418E40a:e303:

شادباش‌ها، دلداری‌ها، درودها و بدرودها - google - 10-20-2013

Ouroboros نوشته: سپاس از دوستان گرامی بابت پیامهای صمیمانه. وانگهی گرفتاریهای من همچنان در جریان است و احتمالا ماهی ۳-۴ بار بیشتر نتوانم به انجمن سر بزنم.
ولی قطعا حاضر خواهم بود چراکه فروم‌نویسی به نوعی بخشی از کارکتر من شده و فراتر از این، دلم برای دوستان تنگ می‌شود.

امیر گرامی، همین دیروز کاربر « یه نفر » خداحافظی کرد.. کاش زودتر می اومدی و کمی با این موجود آشنا میشدی.. ولی بنظرم به ما سر میزنه ولی دیگه فعال نیست!
به شدت مخالف تو و عقایدت بود.. مخالف منم بود.. چون به زن جماعت بهایی نمیدهم..E417

این آمدن تو بلافاصله بعد از رفتن «یه نفر» کمی مشکوک نیست؟؟ (( من شکاک هستم کلن ))
نکنه میترسیدی درگیر افکارش بشی و نمیومدی E105

خوش اومدی اسطوره

شادباش‌ها، دلداری‌ها، درودها و بدرودها - یه نفر - 10-20-2013

Anarchy نوشته: فقط دیروز برگشته بودی تا قبل از بدرود یکی از مریدانت(@یه نفر) ، یک صابونی به تنش میزدی !!!

google نوشته: امیر گرامی، همین دیروز کاربر « یه نفر » خداحافظی کرد.. کاش زودتر می اومدی و کمی با این موجود آشنا میشدی.. ولی بنظرم به ما سر میزنه ولی دیگه فعال نیست!
به شدت مخالف تو و عقایدت بود..

نامردا هنوز 24 ساعت نشده خداحافظی کردم!

یه نفر نوشته: به هر حال وای به حالتون اگر پشت سرم حرفی بزنیدااا :-) اطلاعات شخصیتون رو لو میدم :))

دنبال شـَـر میگردید؟؟؟ :-))

آنارشی (سعید) 30 ساله از بمبئی هندوستان
گوگل ( غضنفر) 21.5 ساله از قزوین :-)

اگر بازم پشت سرم حرفای بد بزنید بیشتر لو میدماااا

درضمن با امیر هیچ دشمنی ندارم. الکی از این وصله ها به من نچسبونید.. یه جایی بهش گفتم ملا هویج! که بعدش گفتم همچین ملا هم نیست.. سوادی هم داره..

Theodor Herzl نوشته: این دوستان که هی‌ بخاطر مشغله زیاد و کار اینها اینجا رو ترک میکنند داخل غار که نمیخواهید بروید زندگی‌ کنید ، رئیس جمهور آمریکا هم در توییتر فعال هست شبی نیم ساعت اینترنت رو همه وقت دارند ، پس این خزعبلات رو تحویل مردم ندهید!

من فقط فعالیت ندارم.. ولی حداقل میتونم هفته ای 1 بار بهتون سر میزنم و مطالب مورد علاقه خودمو دنبال میکنم..
من توی 2 شهر متفاوت با فاصله های 3 ساعته کار میکنم.. واقعا وقت فعالیت کردن هم ندارم.. وبلاگم هم نمیتونم بهش برسم. چه برسه اینجا ! اصلا اینترنت ندارم که بخوام بیام.. توی یه اتاق کوچک.. خوابگاه.. عذرم کاملا موجه هست. وگرنه از خدامه بیام باهات در مورد اسرائیل و صهیونیست کل کل کنم.. بخصوص در مورد کشتی خدا و موسی.. :-)

Russell نوشته: بهر روی اگر مشغله یا هر چه که هست اجازه داد و خواستی کار مثبتی کنی، میتوانیی اینجا در کنار جهاد در راه اسلام و زنان (با میزان ترول کنترل شده البته) در بخش‌هایی مانند هنر و ادبیات و ... که گفتی علاقه داری فعالیت کنی و حتی خودت آنها را بیآغازی.

1- دلم واسه خودت تنگ میشه که نمیتونم اذیتت کنم و آمپر بچسبونی و زیر لبی بخندم بهت :-))
2- اگر عمری بود و برگشتم حتما یه تاپیک کافه هنر ایجاد میکنم و به هنر اصیل ایرانی می پردازم..
3- گزینه 1 :)))))))))))))))))))))))

Anarchy نوشته: هر زمان دوست داشتی و احساس کردی دلت برای ما تنگ شده ، میتونی برگردی !! بهت اجازه میدیم

دقیقا منتظر همین بودم :-) منو باید مدیر تالار زنامرد کنید.. تنها شرط برگشت من اینه :-)

SAMKING نوشته: اَهههههههه شما که بری دوباره سخنگاه میشه یخچال...
اصن بچه که نباشه خونه سوت و کوره...
(E105)
یعنی حیف من :-( شما قدر منو نمیدونید... :-(
به قول نورمور خودت که بچه ای :-)