دفترچه
جستار آزاد انجمن دفترچه دات کام - نسخه قابل چاپ

+- دفترچه (https://daftarche.com)
+-- انجمن: تالارهای همگانی (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%87%D9%85%DA%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: جستار آزاد انجمن دفترچه دات کام (/%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AF%D9%81%D8%AA%D8%B1%DA%86%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D9%85)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53

جستار آزاد انجمن دفترچه دات کام - sonixax - 02-08-2012

از این قابلیت جدید یافتن سپاسهای کاربران خوشمان آمده 4
یادمه این آخری ها توی گفتگو هم برش داشته بودند .

جستار آزاد انجمن دفترچه دات کام - Theodor Herzl - 02-10-2012

من با اینکه از سیاست‌های اقتصادی جمهوری خواه‌ها متنفرم ، ولی‌ آرزو می‌کنم یک رئیس جمهور جمهوری خواه امسال جای اوباما رو بگیره تا این رژیم زودتر نابود بشه!

خیلی‌ دلم تنگ شده واسه ایران ، آرزو می‌کنم صبح بشه برم بربری تازه بخرم، از این شیشه‌های شیر کاکائو هنوز دارم یکی‌ اینجا. کسانی‌ که ایران هستید نمیدونید آدم اینجا گاهی دلش برای جوب گندیده میدون انقلاب هم تنگ می‌شه ، 22

جستار آزاد انجمن دفترچه دات کام - sonixax - 02-10-2012

shinbet نوشته: خیلی‌ دلم تنگ شده واسه ایران ، آرزو می‌کنم صبح بشه برم بربری تازه بخرم، از این شیشه‌های شیر کاکائو هنوز دارم یکی‌ اینجا. کسانی‌ که ایران هستید نمیدونید آدم اینجا گاهی دلش برای جوب گندیده میدون انقلاب هم تنگ می‌شه ، 22
راستش من دلم واسه هیچی تنگ نشده و فکر هم نکنم بشه .
به طور کلی خاطرات خوبی از ایران ندارم که دلم بخواد براش تنگ بشه و اون خاطرات شاید ۱۰% اش مربوط به حکومت میشه - باقیش مربوط به مردم و جامعه میشه ، مردمی که با همه دعوا دارند - توهم زدند - از همدیگه دزدی میکنند - سر هم کلاه میذارند - زیر آب همدیگه رو میزنند و ...
بربری تازه هم توی آلمان هست مثل همونی که توی ایران بود 4دلت بسوزه 21

sonixax نوشته: راستش من دلم واسه هیچی تنگ نشده و فکر هم نکنم بشه .
به طور کلی خاطرات خوبی از ایران ندارم که دلم بخواد براش تنگ بشه و اون خاطرات شاید ۱۰% اش مربوط به حکومت میشه - باقیش مربوط به مردم و جامعه میشه ، مردمی که با همه دعوا دارند - توهم زدند - از همدیگه دزدی میکنند - سر هم کلاه میذارند - زیر آب همدیگه رو میزنند و ...
بربری تازه هم توی آلمان هست مثل همونی که توی ایران بود 4دلت بسوزه 21
من در شرایط کنونی که ایران نمیتونم زندگی‌ کنم ، مشکلات سیاسی اینها به کنار ، زندگی‌ در جامعه امروز ایران ممکن نیست اصلا، ولی‌ اگه حکومت عوض بشه ، من یک روز هم در غرب نمی‌مونم.

جستار آزاد انجمن دفترچه دات کام - Agnostic - 02-10-2012

shinbet نوشته: من با اینکه از سیاست‌های اقتصادی جمهوری خواه‌ها متنفرم ، ولی‌ آرزو می‌کنم یک رئیس جمهور جمهوری خواه امسال جای اوباما رو بگیره تا این رژیم زودتر نابود بشه!

دوست عزیز من نظر دیگری دارم.

در جایی خواندم انصار حزب الله را سران جناح چپ حکومت ایران تاسیس کردند ولی آلت دست رهبر و جناح راست شد. حالا شبیه همین موضوع است اینکه دموکراتها شاه را بردند و ملایان را آوردند ولی جمهوری خواهان ملایان را آلت دست خود کردند.

من که دیدم جمهوری خواهان فقط حرف علیه حکومت ایران می زنند و اهل عمل نیستند.
حتی بوش سر افغانستان و عراق از حکومت ایران کمک گرفت و امتیاز هم داد. ریگان و ماجرای مک فارلین هم به خاطر دارید.

هر بار دموکراتها آمدند ملایان را زیر منگنه گذاشتند. اگر اوباما دوباره برنده بشه این رژیم سرنگونه و اگر جمهوری خواهان بیایند ماندگار خواهد شد.

جستار آزاد انجمن دفترچه دات کام - Mehrbod - 02-11-2012

نمی‌توان واقعا گفت کدام برای ما بهتر هستند. دموکرات‌ها معمولا آدم‌های باهوش‌تری هستند و به اینکه ایران مانند یک غده سرطانی نیاز به درمان
آنهم درمان سخت و جراحی دارد معمولا واقف هستند، جمهوری‌خواه‌ها ولی به نگر می‌آید که با زد و بند‌های پنهان تنها در پی سود کوتاه زمان خودشان می‌روند.

جستار آزاد انجمن دفترچه دات کام - Theodor Herzl - 02-12-2012

نمیدونم بالاترین رو دیدید؟ یک طرح مسخره باز پخش شده ، سوت‌های اعتراض ، آدم نمیدونه چی‌ بگه! مردم سوریه جلوی گلوله سینه سپر کردند ، دنبال ما باید سوت بزنیم و وق وق صاحاب بچرخونیم تو پشت بام[color="silver"]

---------- ارسال جدید اضافه شده در 04:50 pm ---------- ارسال قبلی در 04:46 pm ----------

[/color]
agnostic نوشته: دوست عزیز من نظر دیگری دارم.

در جایی خواندم انصار حزب الله را سران جناح چپ حکومت ایران تاسیس کردند ولی آلت دست رهبر و جناح راست شد. حالا شبیه همین موضوع است اینکه دموکراتها شاه را بردند و ملایان را آوردند ولی جمهوری خواهان ملایان را آلت دست خود کردند.

من که دیدم جمهوری خواهان فقط حرف علیه حکومت ایران می زنند و اهل عمل نیستند.
حتی بوش سر افغانستان و عراق از حکومت ایران کمک گرفت و امتیاز هم داد. ریگان و ماجرای مک فارلین هم به خاطر دارید.

هر بار دموکراتها آمدند ملایان را زیر منگنه گذاشتند. اگر اوباما دوباره برنده بشه این رژیم سرنگونه و اگر جمهوری خواهان بیایند ماندگار خواهد شد.
اگه زمانی‌ نیاز به جنگ بشه ، یک رئیس جمهور جمهوری خواه بهتر میتونه تصمیم گیری بکنه ، مثل جورج بوش بیاد به صدام بگه ۴۸ ساعت وقت داری از قدرت کنار گیری بکنی‌ وگرنه میام دنبالت و میکشمت پایین ، حالا یکی‌ مثل اون می‌خواد که همچین چیزی رو به خامنه‌ای بگه! البته باید این رو هم در نظر بگیریم که پرزیدنت ترومن که فرمان حمله اتمی‌ به ژاپن رو داد دموکرات بود!

جستار آزاد انجمن دفترچه دات کام - Theodor Herzl - 02-12-2012

[video=youtube;1Xycyq2j8JI]http://www.youtube.com/watch?v=1Xycyq2j8JI&feature=related[/video]

جستار آزاد انجمن دفترچه دات کام - Theodor Herzl - 02-13-2012

امروز جایی یک مطلبی رو می‌خوندم نوشته بود ، دولت اوباما بمب‌ها و سلاح‌هایی‌ رو در اختیار اسرائیل قرار داده که اسرائیل خوابش رو هم نمی‌دید بوش چنین کاری بکنه! من هنوز نمیتونم نظری محکم در مورد سیاست خارجی‌ اوباما در قبال اسرائیل بدم ، از یک طرف خوشم نمیاد ، از یک طرف هم میبینم bunker buster‌هایی‌ رو دولت اوباما به اسرائیل داده که بوش هرگز نمیداد!

http://www.thedailybeast.com/articles/2011/09/23/president-obama-secretly-approved-transfer-of-bunker-buster-bombs-to-israel.html