دفترچه

نسخه‌ی کامل: جداییده: پدافند از حقوق مردان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5
Russell نوشته: من نمیدانستم که این نسبت 1:1 یک [HIGLIGHT]ESS[/HIGLIGHT] است.ولی کنجکاوی من بیشتر روی رابطه این واقعیت بیولوژیک با ارزش اجتماعی بود.[HIGLIGHT]مردان هم برای مادر طبیعت ارزش دارند[/HIGLIGHT] برای همان انتخاب و بقای اصلح و نیاز به سکس برای آمیختن ژنها و دفاع از ماده‌ها و حمالی و... ، بنظر میرسد که فقط از بین رفتن ماده‌ها باعث انتقراض تضمینی میشود و اجتناب از آن اولویت اول است (یک نوع اصل محافظه‌کارانه‌یِ فرگشتی).
ولی این 1:1 بودن بطور کلی جنس نر را به اندازه زنان [HIGLIGHT]ارزشمند[/HIGLIGHT] میکند؟ (هر چند از نگاه فردی یک زن ارزش بسیار بیشتری دارد) یا اینکه،زنان حقیقتا ارزشمندتر هستند و این برابری و ESS بیش از آنکه نشان یکسان بودن ارزش باشد یک گیر افتادن در جنسی شدن شاخه انسان (بدلایلی که اصل فیشر بیان میکند) است نه هم ارزش بودن زن و مرد که نسبت برابر مانده؟[HIGLIGHT]
چرا در انسان این ارزشمندتر بودن زن در فرهنگ دیده میشود ولی در خود بیولوژی نه؟[/HIGLIGHT]

یال‌ل‌ل‌لاه! دیدیم در نداره سرمونُ اِنداختیم توُ!
راسل؛ راسِش شده بودیم کِــسِل! خودمونو کردیم به این دفترچه بُکسِل! اگه مزاحمیم بیریم توُ کارِ کنسِل؟
آخه می‌ترسیم خلافمون بالا بیگیره یهنی توُ نخِ ویولون‌سِل(منظور اسدوو‌ل‌لله‌خانِ منقلُ‌الدووله!). دستِ نیاز شده به این سولاخ‌دعا واسل.
کوچیکیم خولاصه راسل. اصلاً رسوای هرچی راسل! البت از اون هندی‌ها که همیشه گرفتیه‌ام سِل! منظور ارادتِمونه به "لورد راسل" نه "سِندی راسل" گفته باشیم بهت راسل.
میگما راسل؛ ما به تک‌خالِ ورق وسطِ بساطِ عرق همیشه میگفتم آس(ess) این همونه دیگه نه؟! یهنی‌که ما خودمون این یه مورد را از بَریم خواستی بهت یادَم می‌دیم! فقط می‌مونه اون افاضاتِ حضرتعالی «مردان هم برای مادر طبیعت ارزش دارند» شوما خوبی راسل؟ هندی میری یه وَختایی‌ها! توُ این یه مورد بانوانِ مکرمه و آقایانِ ریغونه در یک شاخص، شخصِ شاخصشون قرار می‌گیره اونم هر دو خانِمانسوز سی مادر طبیعت!(این مادر بر سُفرۀ ابوالفضل، آن ‌دگر مادرِ طبیعت، هر دو می‌زایند ولی این کجا وُ آن کجا!). خدا لهنت کنه بانیِ القای مصنوعی رو! یه روز این بساط زِبونم لال مُد بشه که فاتحۀ ما مَردا خونده هست، عینهمو دستمال توالت از چشم میوفتیم.(بی‌ارزشمند میشیم).
«چرا در انسان این ارزشمندتر بودن زن در فرهنگ دیده میشود ولی در خود بیولوژی نه؟»
شب دراز هست و قلندر بیهدار! حالا کووو! اووووووَه تا تهِ کوچۀ بیولوژئیک کلی راه داریم که!
هنوز همه چی خوب دیده نَمیشه راسل. باورت نمیشه؟! وال‌لاه چرا دوروخ؟! تا قبر آع عا آ عاع...
جونِ راسل کوتاه بیا همینجوریش هم ظرفا رو ما می‌شوریم اونم با این هیبت و وقار و سیبیل، خودآ جوابتونو بده به حقِ پَنشتَم! عه اینم شد بحث! اینم شد پدافند از مردان؟ آره امیرخان؟! پَ باس رفت قربونِ دشمنE41f... کِّ‌هِی!:e059:
زّت زیات...
مَردَم مَردای قحدیمE207
warm نوشته: یال‌ل‌ل‌لاه! دیدیم در نداره سرمونُ اِنداختیم توُ!
راسل؛ راسِش شده بودیم کِــسِل! خودمونو کردیم به این دفترچه بُکسِل! اگه مزاحمیم بیریم توُ کارِ کنسِل؟
آخه می‌ترسیم خلافمون بالا بیگیره یهنی توُ نخِ ویولون‌سِل(منظور اسدوو‌ل‌لله‌خانِ منقلُ‌الدووله!). دستِ نیاز شده به این سولاخ‌دعا واسل.
کوچیکیم خولاصه راسل. اصلاً رسوای هرچی راسل! البت از اون هندی‌ها که همیشه گرفتیم سِل، منظور ارادتمونه به "لورد راسل" نه "سِندی راسل" گفته باشیم بهت راسل.
میگما راسل؛ ما به تک‌خالِ ورق وسطِ بساطِ عرق همیشه میگفتم آس(ess) این همونه دیگه نه؟! یهنی‌که ما خودمون این یه مورد را از بَریم خواستی بهت یادَم می‌دیم! فقط می‌مونه اون افاضاتِ حضرتعالی «مردان هم برای مادر طبیعت ارزش دارند» شوما خوبی راسل؟ هندی میری یه وَختایی‌ها! توُ این یه مورد بانوانِ مکرمه و آقایانِ ریغونه در یک شاخص، شخصِ شاخصشون قرار می‌گیره اونم هر دو خانِمانسوز سی مادر طبیعت!(این مادر بر سُفرۀ ابوالفضل، آن ‌دگر مادرِ طبیعت، هر دو می‌زایند ولی این کجا وُ آن کجا!). خدا لهنت کنه بانیِ القای مصنوعی رو! یه روز این بساط زِبونم لال مُد بشه که فاتحۀ ما مَردا خونده هست، عینهمو دستمال توالت از چشم میوفتیم.(بی ارزش میشیم).
«چرا در انسان این ارزشمندتر بودن زن در فرهنگ دیده میشود ولی در خود بیولوژی نه؟»
شب دراز هست و قلندر بیهدار! حالا کووو! اووووووَه تا تهِ کوچۀ بیولوژئیک کلی راه داریم که!
هنوز همه چی خوب دیده نَمیشه راسل. باورت نمیشه؟! وال‌لاه چرا دوروخ؟! تا قبر آع عا آ عاع...
جونِ راسل کوتاه بیا همینجوریش هم ظرفا رو ما می‌شوریم اونم با این هیبت و وقار و سیبیل، خودآ جوابتونو بده به حقِ پَنشتَم! عه اینم شد بحث! اینم شد پدافند از مردان؟ آره امیرخان؟! پَ باس رفت قربونِ دشمن... کِّ‌هِی!
زّت زیات...
مَردَم مَردای قحدیم
الانه ِ یَهنی اَایین نالاحتی که حاجیت تو تاپیک علمی لفظ ِ قلم صووبت کَرده ِ ؟!!
این رو حاجیت برای امیر خان گوفته لوتی،شوما بِخو ِت نَگیر !!
زَت زیاد !!
Russell نوشته: الانه ِ یَهنی اَایین نالاحتی که حاجیت تو تاپیک علمی لفظ ِ قلم صووبت کَرده ِ ؟!!
این رو حاجیت برای امیر خان گوفته لوتی،شوما بِخو ِت نَگیر !!
زَت زیاد !!

لهنت به هرچی هـِــندِله! هر چی هندل می‌زنیم باز این لاکردار خفه میکونه(این ‌تِر نت رو میگم).
تاج سری. نه جونِ داشِت هر چی زور زدیم واس منظور دنده کم آوردیم خفه کرد! منظور شوما نبودین که!(فِر خوردیم جون شاخ!). شوما از مائید به خودآ.E40d
بیبین زیات لی‌لی به لالای این امیرها نذار(از ما گفتن!E11a) اینو من تهنایی نمیگم تاریخمونم گفته(یواشکی در گوشم)!
مرحَمت عالیـــ... متعالی
ر دِ دِ...
Russell نوشته: متوجه این هم هستم که مردان لازم هستند همینطور اصلا یک دلیل ارزش زنان این است که خطر زیادی را همینجور بطور طبیعی برای زایمان قبول میکرده‌اند تا همین تازگی.
ولی سخن من اینست که این عدم تقارن که خودت هم گفتی یک مرد میتواند 5 زن را بارور کند ولی نه بلعکس نمود عینی ارزشمندی بیشتر ماده‌ها باید بشود،شاید علت تصور آینده سراسر لزبین هم همین عدم تقارن باشد،ولی گرفتاری در شیوه فعلی و ویژگی‌هایِ مسیر پیموده شده نمیگذارد این جابجایی صورت بگیرد،کلا خودم هم درست نمیدانم چی میگم ولی این چیزیه که در دهن منه یکمقدار از بعد فلسفی،[HIGLIGHT]اینکه دست آخر مادر طبیعت خودش یک فمینیست هست !![/HIGLIGHT]

کـــــــــــــــــــــــــــــــــَــــــــرِتیم راسل! چه کردی مرد؟! روُ سیفیدون کردی، دستِ اوستا کریم به همرات! روزمون رو ساختی.
اینو قابش می‌کونم رو دیفار:
«اینکه دست آخر مادر طبیعت خودش یک فمینیست هست»:e420:
«راسل، دامَت برکاتُه»
Ouroboros نوشته: تنهایی، آنچنانکه مردان آنرا تجربه می‌کنند:

[ATTACH=CONFIG]1491[/ATTACH]

:e058:

آی کَنت رید اینگیلش! خودآ رو شکرE409
پدافند ما رو داشته باش:e058:
iranbanoo نوشته: خیلی هم خوب....
شما هر وقت و هر زمان که مایل بودید ادامه دهید و همسنگرانتان را یاری دهید.
مشکلی نیست جز بی محتوایی جستارهاE056

تنها در راستای troll شخصی, من گفتمان را در چند سنگر پیش میبرم: گسترش فراگیرِ «مردستیزی» در ایران و جهان

به هر روی دیر یا زود باید بپذیرید ایرانبانو که این جنبش مادین‌گرایی نااخلاقی است و اگر این
اندازه بدنبال «برابری» هستید, پس باید خودتان را نیز «برابرخواه» بنامید, نه مادین‌گرا (≈زن‌گرا, feminist) (:
در 4Chan ما به کسی که با «ترول نکنید» ترول می‌کند می‌گوییم «سرطان».
Mehrbod نوشته: تنها در راستای troll شخصی, من گفتمان را در چند سنگر پیش میبرم: گسترش فراگیرِ «مردستیزی» در ایران و جهان

به هر روی دیر یا زود باید بپذیرید ایرانبانو که این جنبش مادین‌گرایی نااخلاقی است و اگر این
اندازه بدنبال «برابری» هستید, پس باید خودتان را نیز «برابرخواه» بنامید, نه مادین‌گرا (≈زن‌گرا, feminist) (:
خوب شما هم برابر خواه نیستید و به جای پاسخ علمی به نظریه های فمنیستی به حمله های بی سر و ته پرداخته اید.
تا جایی که برای اینکه بخواهید سخنان خود را موجه جلوه دهید جامعه ی زنان را نشانه میگرید انهم تحت عناوینی که با تفکرات مردانه ی خود پیش میبریدشان.
جایی مینویسید که زنان زیاده خواهند-بی عقلند-قوه ی استدلال ندارند-به دنبال امتیازند-نمیتوان به انها اعتماد کرد(حتی در خصوص مسئله ی سکس)-خاله زنکی کارشان است و.....از این دست اراجیف
جایی هم شعار میدهد که ما اصلا منکر مشکلات زنان نیستیم!!
بعد هم که سعی میشود این روند را متوقف کرد یک بر چسب فمنیست و نااخلاقی به طرف بحث میزنید و خلاص...
بحث و هم اندیشی زمانی ارزشمند است وبه نتیجه خواهد رسید که دو طرف سعی داشته باشند از دید طرف مقابلشان هم به مسائل نگاه کنند و نه تنها اینکه سخن خود را پیش ببرند.
چیزی که در این نوع از جستارها نمیبینم
اگر این روش و نوع تفکر شما دگم اندیشی نیست پس نامش را چه میتوان گذاشت؟
iranbanoo نوشته: خوب شما هم برابر خواه نیستید و به جای پاسخ علم به نظریه های فمنیستی به حمله های بی سر و ته پرداخته د.
تا جایی که برای اینکه بخواهید خنان خود را موجه جلوه دهید جامعه ی زنان را نشانه میگرید انهم تحت عناوینی که با تفکرات مردانه ی خود پیش میبریدشان.
جایی مینویسید که زنان زیاده خواهند-بی عقلند-قوه ی استدلال ندارند-به دنبال امتیازند-نمیتوان به انها اعتماد کرد(حتی در خصوص مسئله ی سکس)-خاله زنک کارشان است و.....از این دست اراجیف
بعد هم که سعی میشود این روند را متوقف کرد یک بر چسب فمنیست و نااخلاقی به طرف بحث میزنید و خلاص...
بحث و هم اندیشی زمانی ارزشمند است وبه نتیجه خواهد رسید که دو طرف سعی داشته باشند از دید طرف مقابلشان هم به مسائل نگاه کنند و نه تنها اینکه سخن خود را پیش ببرند.
چیزی که در این نوع از جستارها نمیبینم
اگر این روش و نوع تفکر شما دگم اندیشی نیست پس نامش را چه میتوان گذاشت؟

من وانمودگر نیستم ایرانبانو, زن و مرد یکی نیستند.

حقوق و جایگاه زن و مرد در همبود (اجتماع) ولی باید برابر باشد —> برابرخواه

اینکه دیگر ژن زنها می‌دگرد و نمیدانم X و Y هستند هم گناه من نیست!! (:
Mehrbod نوشته: من وانمودگر نیستم ایرانبانو, زن و مرد یکی نیستند.

حقوق و جایگاه زن و مرد در همبود (اجتماع) ولی باید برابر باشد —> برابرخواه

اینکه دیگر ژن زنها می‌دگرد و نمیدانم X و Y هستند هم گناه من نیست!! (:
اما، اما... اما جنسیت یک مفهوم اجتماعی‌ست. استاد «جامعه‌شناسی» ما اینرا گفته، باید حقیقت داشته باشد.
صفحات: 1 2 3 4 5