دفترچه

نسخه‌ی کامل: مسابقه نمایار برتر ماه - دور نخست (نام نویسی)
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7
خب احتمالا دیگر همه ی دوستان با این برنامه آشنا هستند . از آنجا که نمایار چیزی بیش از یک عکس است و میتواند نمایانگر بسی چیزهای نهانی باشد، بر آن شدیم که رقابتی به راه بیندازیم ، تا هم آواتارِ برتر سایت از نگاه هموندها را بازشناسیم و هم انگیزه ای دهیم به دوستان که به نمایار خود توجه بیشتری داشته باشد.این باعث میشود که چهره ی سایت نیز متنوع شود.

1-هر ماه یک دوره برگزار میشود.
2-حد نساب شرکت کننده ها حداکثر 10 عدد میباشد.مدت نام نویسی یک هفته است و اگر پیش از این مدت تعداد شرکت کننده ها به حد رسید، رای گیری شروع میشود.
3-شرکت ها کننده اجبارا باید به غیر خود رای دهند.
4-برنده یک دوره ، حق شرکت در دور بعدی با همان آواتار را ندارد.
5-برای شرکت در مسابقه و رای دادن، باید حداقل 50 پست داشته باشید.رای کسانی که زیر 50 پست داشته باشند در شمارش نهایی لحاظ نمیشود.
6-طول دوره رای گیری یک هفته است.
7-شرکت کننده ها تنها مجازند پیش از شروع رای گیری نمایار خود را تغییر دهند و در طول دوره ی رای گیری حق ندارند آنرا تغییر دهند.

این را هم بگویم که فعلا این مسابقه در نسخه آزمایشی است و ممکن است در دوره های بعدی تغییراتی در آن اعمال شود.
از آنجا که فعلا تعداد هموندهای فعال سایت چندان چشمگیر نیست، نمیشود مسابقه را چند مرحله ای کرد.فعلا به همین روال پیش میرویم تا ببینیم چه میشود.
دوستان اگر نظری، پیشنهادی یا انتقادی دارند بفرمایند خوشحال میشویم.
از هم اکنون تا هفته بعد پنج شنبه، داوطلبین میتوانند نام نویسی کنند.
--------------------------
افراد شرکت کننده تا الان:
Russel
Bibak
SAMKING
Anarchy
iranbanoo
mamad1
کافر
shirin
yasy
Dariush
بسیار عالی.
من هستم داریوش جان.نام من را بنویسید.
از بحث در مورد آواتارها استقبال می کنم(یک جستار داریم راجع بهش). این مسابقه هم ایده ی خوبیه. من هم شرکت میکنم.
پیشنهاد میکنم فقط نفر اول رو اعلام نکنید مثلا رتبه دوم و سوم رو هم اعلام کنید. یا رتبه بندی کلی رو اعلام کنید.

مشکل اینه که اگه کسی بخواد راجع به آواتارش توضیح بده ممکنه دادینه شخصی ای وجود داشته باشه و نخواد بگه. پیشنهاد دیگه ام اینه که شرکت کنندگان درباره دلیل گذاشتن آواتار و ... توضیح دهند. این میتونه جالب باشه و تاثیر گذار در رای گیری. منظورم اینه که فقط ظاهر آواتار در رای گیری تاثیر گذار نباشه.
خوب من هم شرکت میکنمE402
هرچند از هم اکنون برام روشنه که کسی جز من برنده نمیشهE00e
Bibak نوشته: از بحث در مورد آواتارها استقبال می کنم(یک جستار داریم راجع بهش). این مسابقه هم ایده ی خوبیه. من هم شرکت میکنم.
پیشنهاد میکنم فقط نفر اول رو اعلام نکنید مثلا رتبه دوم و سوم رو هم اعلام کنید. یا رتبه بندی کلی رو اعلام کنید.

مشکل اینه که اگه کسی بخواد راجع به آواتارش توضیح بده ممکنه دادینه شخصی ای وجود داشته باشه و نخواد بگه. پیشنهاد دیگه ام اینه که شرکت کنندگان درباره دلیل گذاشتن آواتار و ... توضیح دهند. این میتونه جالب باشه و تاثیر گذار در رای گیری. منظورم اینه که فقط ظاهر آواتار در رای گیری تاثیر گذار نباشه.
خب در نتایج نظرسنجی، از نفر اول تا آخرش مشخص هست دیگر.
هرکس که فکر میکند آواتارش نیاز به توضیح دارد، میتواند هنگام درخواست برای نامنویسی، توضیحات خود را هم بگوید.
----------------------
بنابراین تاکنون شرکت کننده ها عبارتند از:
Russel
Bibak
Samking
و البته خودم.
یک سوال :یک پیشنهاد:
اینکه چرا به صورت داوطلبی باشد؟
میتوان هر نفر از کاربران تعدادی از اواتار هایی را که میپسندند را پیشنهاد کنند و بعد از ان مسابقه را ترتیب دهید:))
iranbanoo نوشته: یک سوال :یک پیشنهاد:
اینکه چرا به صورت داوطلبی باشد؟
میتوان هر نفر از کاربران تعدادی از اواتار هایی را که میپسندند را پیشنهاد کنند و بعد از ان مسابقه را ترتیب دهید:))
شاید آن کس که دیگران پیشنهاد میدهند آواراتارش در مسابقه شرکت داده شود، خود چنین چیزی را نخواهد و مخالفش باشد!
و همچنین شاید کسی باشد که بخواهد آواتارش در مسابقه شرکت داده شود اما هیچ کس پیدا نشود که پیشنهادِ حضور او در مسابقه را بدهد!
Dariush نوشته: شاید آن کس که دیگران پیشنهاد میدهند آواراتارش در مسابقه شرکت داده شود، خود چنین چیزی را نخواهد و مخالفش باشد!
خوب میتواند به راحتی از شرکت در این مسابقه انصراف دهد
کسی هم که پیشنهاد ی در مورد آواتارش نباشد خوب مسلما رای نیاورده و از دورمسابقه حذف میشود:))
البته این فقط یک پیشنهاد بود و اگر تشخیص میدهید که رویه ی استانداردی نیست که هیچ.
نقل قول:خوب میتواند به راحتی از شرکت در این مسابقه انصراف دهد
اگر در طول برگزاری مسابقه، حضور نداشته باشد چه؟

نقل قول:کسی هم که پیشنهاد ی در مورد آواتارش نباشد خوب مسلما رای نیاورده و از دورمسابقه حذف میشود:))
البته این فقط یک پیشنهاد بود و اگر تشخیص میدهید که رویه ی استانداردی نیست که هیچ.

اگر اشکالی ندارد، اجازه دهید این دوره را به همین فرمش ادامه دهیم، تا ببینیم دور بعد چه میشود.E032
داریوش جان منم اومدم تو گودE14c!! به امید موفقیتE105
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7