دفترچه

نسخه‌ی کامل: جستار آزاد تالار رایانگر،اینترنت،تلفن های همراه
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
کاربران گرامی سوالات و مطالب متفرقه را در اینجا مطرح کنند.
این داستان Ratio برای بعضی سایتهای مخصوص تورنت نمیدونم چیه،یعنی یک چیزهایی خوندم و میدونم ولی نمیدونم چطور محاسبه میشه.
مثلن من اگر یک تورنت چند گیگی دانلود کنم ولی فقط بخش کمی از اون رو دانلود کنم کل حجم اون بحساب من میره؟
برای ما که سرعت آپلود پایین هست در ایران راه چاره چیه؟
منظورت اینه که داخل یه فایل تورنت از چند تا فایلی که برای دانلود هست فقط یکی رو انتخاب کنی برای دانلود؟ اگه منظورت همین هست نه به اندازه کلش حجم ازت کم نمیشه....در مورد اون ratio هم فکر کنم زمانی که تورنت رو میذاری برای دانلود همزمان با دانلود , آپلود هم انجام میشه که در واقع کمک میکنی به افراد دیگه ای هم میخوان همزمان اون فایل رو دانلود کنند.راستی بعضی از سایت های لیچر هم هستن که میتونی باهاشون لینک دانلود تورنت رو به لینک مستقیم تبدیل کنی...
Anarchy نوشته: منظورت اینه که داخل یه فایل تورنت از چند تا فایلی که برای دانلود هست فقط یکی رو انتخاب کنی برای دانلود؟ اگه منظورت همین هست نه به اندازه کلش حجم ازت کم نمیشه....در مورد اون ratio هم فکر کنم زمانی که تورنت رو میذاری برای دانلود همزمان با دانلود , آپلود هم انجام میشه که در واقع کمک میکنی به افراد دیگه ای هم میخوان همزمان اون فایل رو دانلود کنند.راستی بعضی از سایت های لیچر هم هستن که میتونی باهاشون لینک دانلود تورنت رو به لینک مستقیم تبدیل کنی...
آره منظورم همونه.آدرس داری آنارشی جان از اینا.
من یکیو دیدم فارسی بود، بالای 50 مگ رو زده بود پولیه.
من نمیدونم داستان چیه،ریشیوم تو demonoid سیر نزولی پیدا کرده.بعضی فایلا خودشون اصلن آپلود نمیکنند.الان شده 35 صدم 45
Russell نوشته: آره منظورم همونه.آدرس داری آنارشی جان از اینا.
من یکیو دیدم فارسی بود، بالای 50 مگ رو زده بود پولیه.
من نمیدونم داستان چیه،ریشیوم تو demonoid سیر نزولی پیدا کرده.بعضی فایلا خودشون اصلن آپلود نمیکنند.الان شده 35 صدم 45

این Ratio تو Demonoid رو من هم نمیدونم.من اصلا هیچ دانلودی هم حتی نکردم از Demonoid اما برای زده آپلود 5 گیگ!!!
حالا زیاد که مهم نیست.در مورد سایت هم مجانی ندیدم تورنت مستقیم کنن.یه سایت تقریبا معروف تو این زمینه که تورنت رو هم پشتیبانی میکنه rapidbaz.com هست.
Anarchy نوشته: این Ratio تو Demonoid رو من هم نمیدونم.من اصلا هیچ دانلودی هم حتی نکردم از Demonoid اما برای زده آپلود 5 گیگ!!!
حالا زیاد که مهم نیست.در مورد سایت هم مجانی ندیدم تورنت مستقیم کنن.یه سایت تقریبا معروف تو این زمینه که تورنت رو هم پشتیبانی میکنه rapidbaz.com هست.
چرا مهم که هست، سایت فوق العاده ایه برای سرفت آثار فرهنگی 4
Russell نوشته: چرا مهم که هست، سایت فوق العاده ایه برای سرفت آثار فرهنگی 4

منظور اون Ratio بود که زیاد مهم نیست!!!
Anarchy نوشته: منظور اون Ratio بود که زیاد مهم نیست!!!
خوب اول Ratio از دست میرود بعد کارایی اکانت بعد خود سایت 4
Russell نوشته: این داستان Ratio برای بعضی سایتهای مخصوص تورنت نمیدونم چیه،یعنی یک چیزهایی خوندم و میدونم ولی نمیدونم چطور محاسبه میشه.
مثلن من اگر یک تورنت چند گیگی دانلود کنم ولی فقط بخش کمی از اون رو دانلود کنم کل حجم اون بحساب من میره؟
برای ما که سرعت آپلود پایین هست در ایران راه چاره چیه؟

خود تورنت که محدودیتی نداره - اگر منظورتون حجمی هست که اینترنت خودتون داره - همون قدری که دانلود یا آپلود کردید ازتون کم میشه . بهتره از uTorrent استفاده کنید.
یا یک نتورک منیجری چیزی نصب کنید که مانیتور کنید چه قدر مصرف کردید . اگر ویندوز ویستا به بالا دارید کلی گجت برای این کار هست .
اگر هم لینوکس دارید که خودش داره نیازی به نصب چیز اضافه ای نیست .
در مورد مک هم نمیدونم چون اصلن باهاش حال نمیکنم .
راستی بهترین تورنتی که من میشناسم و خودم همیشه ازش استفاده میکنم Extratorrent هستش .
این تورنت پولی ها هم بد نیست ولی فکر نکنم توی ایران دسترسی بهشون راحت باشه .
توی ایران گوشی‌های آیفون اینها دست مردم هست ، یا دیگر محصولات اپل؟ منظورم این هست برا بچه پولدار‌ها هست یا دست همه می‌بینید؟ توی خیابون جایی می‌بینید کسی‌ یه آی‌‌پد دستش باشه یا لپتاپ اپل؟
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32