دفترچه

نسخه‌ی کامل: مسابقه نمایارِ برتر ماه -دور سوم (رای‌گیری)
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
خب از نمایارِ خودم می آغازیم:
نمایارِ من اثری‌ست مشهور از نقاشِ ایتالیایی رنسانس، جیوانی پلگرینی، با عنوانِ Return.تصویر آنقدر گویا و زیبا هست که نیازی به توضیح بیشتر در موردش نیست:

[عکس: 39.jpg]
چه تضمینی وجود داره که در شمارش آرا تقلبی صورت نگیره؟![عکس: 16.gif]
کافر_مقدس نوشته: چه تضمینی وجود داره که در شمارش آرا تقلبی صورت نگیره؟!
هیچ تضمینی وجود ندارد.Prampaa_15
vivian کجاست؟! شرکت نکرده بود ؟!من می خاستم به آواتار اون رای بدم! [عکس: 15.gif]
دوستان من اشتباها گزینه‌ی نمایش رایِ رای‌دهندگان را غیرفعال گذاشتم و اکنون نمیتوان فهمید که چه کسی به نمایارِ چه کسی رای داده! میشود درستش کرد؟
به به!

[ATTACH=CONFIG]2053[/ATTACH]
این هم آواتور من،تصویر ارزشمند از John Brown شخصیت معروف و جنجال ضد برده‌داری که اقدام شجاعانه‌اش در مسلح کردن بردگان و بدنبال آن شکست و نهایتا اعدام او عامل جنگ داخلی آمریکا و پایان برده‌داری شد.او اولین کسی بود که سخن از جنگیدن در کنار بردگان و نه تنها برای بردگان را مطرح کرد.

این تصویر توسط Augustus Washington در سال 1846 گرفته شده، که پدرش برده بوده، و در شرایط نسبتا خوبی این مدت باقی مانده.
برای اطلاعات بیشتر درباره‌ی ِ این تصویر و همچنین John Brown.

[ATTACH=CONFIG]2061[/ATTACH]
این هم آواتار جدید برای شرکت در مسابقه...خیلی اتفاقی دیدمش و خوشم اومد :e057:!! نقاشی از هنرمندی به نام Rob Hefferan هست.

[ATTACH=CONFIG]2055[/ATTACH]
احساس و آلامی که نمایه‌ی من منتقل می‌کند مطلقاً «بدون شرح» است؛ و به زمینه‌ی فکری ِ بیننده
مرتبط می باشد. احساسی که من از آن می گیرم چنان شخصی‌ست که نمی‌توان آن را به قلم توصیف کنم.

[ATTACH=CONFIG]2056[/ATTACH]
Alice نوشته: احساس و آلامی که نمایه‌ی من منتقل می‌کند مطلقاً «بدون شرح» است؛ و به زمینه‌ی فکری ِ بیننده
مرتبط می باشد. احساسی که من از آن می گیرم چنان شخصی‌ست که نمی‌توان آن را به قلم توصیف کنم.

[ATTACH=CONFIG]2056[/ATTACH]

خب اینطور آخر چه کسی به یک دخترِ چاقو به دست رای میدهد، حداقل معرفی‌اش کن آلیس جان.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13