نامنویسی انجمن درست شده و اکنون دوباره کار میکند! 🥳 کاربرانی که پیشتر نامنویسی کرده بودند نیز دسترسی‌اشان باز شده است 🌺

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چهارم ژوئیه - روز استقلال آمریکا
#1

[عکس: 1.jpg]

در 4 ژوئیه سال 1776، ایالات متحده استقلال خود را از پادشاهی بریتانیا اعلام کرد و به همین خاطر آمریکایی ها سالانه این روز را جشن می گیرند. 4 ژوئیه یکی از تعطیلات مهم در ایالات متحده است. این روز استقلال روز ملی ایالات متحده و یک تعطیلی فدرال و عمومی است. روز استقلال معمولا با آتش بازی، رژه های نمایشی، غذاهای کبابی (باربی کیو)، کارناوال، نمایشگاه ها، پیک نیک، کنسرت، بازیهای بیس بال، و بسیاری از رویدادهای دیگر در ارتباط است. همچنین، بسیاری از شرکت ها حراج های بزرگی را برای چهارم ژوئیه 4 دارند.

جشن های روز استقلال اغلب در خارج از منزل انجام می شود. خانواده ها اغلب به روز استقلال با برپایی مهمانی و یا رفتن به پیک نیک و یا کباب کردن با بستگان و دوستان خود جشن می گیرند و از این تعصیلی بهره مند میشوند.
دکوراسیون ها (به عنوان مثال، پرچم های تزئینی، بالن، و لباس) به طور کلی رنگ قرمز، سفید و آبی است که رنگ های پرچم آمریکاست.

رژه های نمایشی اغلب در صبح برگزار میشود، در حالی که نمایش های آتش بازی در شب و در مکان هایی مانند پارک ها، و یا میدان های شهر رخ می دهد.
در این روز بسیاری از سیاستمداران و افراد مشهور با سخنرانی و پیام های کوتاه در مراسم عمومی به به ستایش از میراث فرهنگی کشور، قوانین، تاریخ، جامعه، مردم، و به ویژه ارتش ایالات متحده می پردازند.
آمریکایی ها به داشتن آزادی و در کشورشان افتخار میکنند و جشن چهارم ژوئیه را با شادی و لذت برگزار میکنند. چهارم ژوئیه (روز استقلال) به هیچ مذهب، قومیت، و یا گروه خاصی تعلق ندارد. چهارم ژوئیه متعلق به تک تک آمریکایی هاست.

چهارم ژوئیه مبارک

با سپاس

تیم دیجیتال فارسی
فرماندهی مرکزی ایالات متحده
پاسخ


موضوعات مشابه ...
موضوع / نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان