نامنویسی انجمن درست شده و اکنون دوباره کار میکند! 🥳 کاربرانی که پیشتر نامنویسی کرده بودند نیز دسترسی‌اشان باز شده است 🌺

رتبه موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتقاد از قانونهای انجمن

سارا نوشته: سلام
راستش بنده شما را در لیست سیاه قرار داده بودم و نمی خواستم که دیگر پیام هایتان را که تنها توهین و تحقیر جنسیتم ، خانواده ام ، دینم و.. هست را بخوانم. اما اینبار کنجکاو شده و پستتان را خواندم.
نمی دانم چرا اینقدر از آدمی که ندیده اید بیزارید و کینه به دل دارید؟ اینقدر که اصلا در بحث پست هایش را نمی خوانید که بفهمید طرز نگارش هر کسی خاص خودش هست و علائق آدم ها هم با هم فرق می کند و سپس او را متهم به آیدی سازی می کنید و "فلانی" می نامید!
ببین این بدبخت در بحث های اخیر با من چقدر بهش فشار اومده دیوونه شده که حالا باید در و دیوار رو گاز بگیره یه بهانه پیدا کنه به یکی بپره منو متهم کنه آخرش هم میخوان منو اخراج کنن و با حذف تمام پست هام حقایق رو زیر فرش جارو بزنن!

sonixax جان ریدی بابا جان!
گفتم که من خودم روانشناس هستم تحلیل روانیت میکنم!
بچه جون تو میخوای با جنگ روانی منو اذیت کنی؟ مثل بحثهایی که دیدی هرچی بیشتر پیش رفتی بیشتر ریده شده به خودت من پوستم کلفت تر از این حرفاست از آدمهای دوزاری مثل تو که کم نمیارم نمیتونید منو فریب بدید شکست بدید.
ببین به کجا رسیدی که هرکی اومد تازه ثبت نام کرده بود پستی زد مثل سگ پاچش رو گرفتی. سعی میکنی عصبانیت و جنون درونی که درت فعال شد رو پنهان کنی اما شواهد چیز دیگه ای رو نشون میدن!
هه هه هه!
نهایت گهی که میتونی بخوری اخراج کردن من و حذف تمام پست هامه که البته برام مهم نیست ولی شاید تو رو مقداری خنک کنه کلا گیرپاژ نکنی از تیمارستانی چیزی سر در نیاری!
منکه حالم از تو خیلی بهتره عزیزم. اخراج کرده نکرده مشکل جدی ندارم. تو برو فکری بحال خودت بکن تا نابود نشدی!!
پاسخ

سارا نوشته: سلام
راستش بنده شما را در لیست سیاه قرار داده بودم و نمی خواستم که دیگر پیام هایتان را که تنها توهین و تحقیر جنسیتم ، خانواده ام ، دینم و.. هست را بخوانم. اما اینبار کنجکاو شده و پستتان را خواندم.
نمی دانم چرا اینقدر از آدمی که ندیده اید بیزارید و کینه به دل دارید؟ اینقدر که اصلا در بحث پست هایش را نمی خوانید که بفهمید طرز نگارش هر کسی خاص خودش هست و علائق آدم ها هم با هم فرق می کند و سپس او را متهم به آیدی سازی می کنید و "فلانی" می نامید!

اشتباه نکنید من اصولن نه از کسی کینه به دل میگیرم! نه عصبانی میشوم! نه خارج از قوانین عمل میکنم. دوستانی که من رو میشناسند با شیوه نگارش من آشنایی دارند.
این شیوه برای خیلیها توهین آمیز محسوب میشه ولی حقیقتن نیست.
دین شما به من ربطی ندارد! دین خانواده و شجره نامه تان هم به من ربطی ندارد! شما یک مساله ای را مطرح کردید و بر اساس آنچه شما گفتید من استدلال کردم! استدلالم هم درست بود چرا که خودتان جلوترش گفتید که مادربزرگتان مسلمان شده سرانجام!
اینکه چه قدر داستان راسته یا دروغ به من ربطی نداره من گفتم یا شما دارید دروغ میگید! یا اینکه پدر بزرگ و مادربزگتان به دینی که میگید متدین نبوده اند!
شما میگید دارید راستش رو میگید! پس دومی درسته.
مسلمانی و یهودی بودن و مسیحیت و ... به این نیست که از شکم مادر مسلمان یا مسیحی زاده بشی (یهودیت رو نگفتم چون خودشون میگن هست)، متدین بودن به یک دین خاص به این معنی هستش که به دستوراتش عمل کنی! اگر نکنی ولو خودت رو مسلمان یا یهودی یا مسیحی هم بدونی! حقیقت اینه که اعتقادی بهش نداری.
زنان ایرانی نمونه بارز این پارادوکس هستند، بیحجاب هستند!!! از چند همسری شوهرشان بیزار هستند!!! از اینکه حقوقشان پایمال میشود شاکی هستند!!! از اینکه میگویند وظیفه شان جوجه کشیست شاکی هستند!!! همزمان سفره ابولفضل هم برپا میکنند و اگر بگویی همه بدبختیتان زیر سر اسلام است جوش میاورند!!!!

سارا نوشته: اگر پستم را می خواندید (که نخواندید) عرض کرده بودم که مادربزرگم در آنموقع نوجوان بوده حدود 16 و17 سال ! پس نمی تواند یک یهودی متعصب دیندار باشد. یک دختر نوجوان احساسش را به دینش ترجیح می دهد. در هنگام ازدواج یهودی بودند و از خانوده اش طرد می شود بطوریکه پدرش تا پایان عمرش نمی خواسته ایشان را ببیند!(هر چند ایشان به دیدار پدرش می رفته) . بعد از ازدواج هم دیگر نمی دانم از فشار تنهایی و نداشتن همراهی خانواده اش و بودن در یک خانواده ی مسلمان ایرانی و ... ابه هر حال بعد از مدتی تغییر دین می دهد و مسلمان می شود.

پس شد همانی که من گفتم! مادربزرگ شما یهودی نبوده!!! تمام شد رفت پی کارش.

سارا نوشته: در پایان حرفی ندارم بابت تمام بحث هایی که با شما کردم (جدا از اینکه حق با بنده بود یا نه)عذر می خواهم . شما دوست دارید در مقابلتان سکوت کنیم و هر چه می گویید بی هیچ سوالی بپذیریم. می دانم از مسلمان ها هم بیزارید و آنها را تروریست و حقیر و عرب پرست می دانید. خب پس چرا وقتتات را صرف جواب دادن به یکی از همان ها می کنید؟

شما خودتان گفتید نمیخواهید پاسخ بدهید! من هم گفتم پس چرا لال نمیشوید! دلیل تندی هم، تند سخن گفتن خودتون بود!

kourosh_iran نوشته: آن چیزی که من ادعا کردم سند و دلایل روشن و نمونه در نت دارد نیازی نیست من خودم شخصا بصورت دیگری به شما ثابت کنم. موردی که شما درخواست کردید با دلایل و اسناد نشان دادم که داستان دیگریست و ربطی ندارد.
حال خودت را میزنی به خریت، خب شعورت هم در همین حد است!

خیر یک چرندی گفتید زیرش زائیدید!

kourosh_iran نوشته: ببین این بدبخت در بحث های اخیر با من چقدر بهش فشار اومده دیوونه شده که حالا باید در و دیوار رو گاز بگیره یه بهانه پیدا کنه به یکی بپره منو متهم کنه آخرش هم میخوان منو اخراج کنن و با حذف تمام پست هام حقایق رو زیر فرش جارو بزنن!

sonixax جان ریدی بابا جان!
گفتم که من خودم روانشناس هستم تحلیل روانیت میکنم!
بچه جون تو میخوای با جنگ روانی منو اذیت کنی؟ مثل بحثهایی که دیدی هرچی بیشتر پیش رفتی بیشتر ریده شده به خودت من پوستم کلفت تر از این حرفاست از آدمهای دوزاری مثل تو که کم نمیارم نمیتونید منو فریب بدید شکست بدید.
ببین به کجا رسیدی که هرکی اومد تازه ثبت نام کرده بود پستی زد مثل سگ پاچش رو گرفتی. سعی میکنی عصبانیت و جنون درونی که درت فعال شد رو پنهان کنی اما شواهد چیز دیگه ای رو نشون میدن!
هه هه هه!
نهایت گهی که میتونی بخوری اخراج کردن من و حذف تمام پست هامه که البته برام مهم نیست ولی شاید تو رو مقداری خنک کنه کلا گیرپاژ نکنی از تیمارستانی چیزی سر در نیاری!
منکه حالم از تو خیلی بهتره عزیزم. اخراج کرده نکرده مشکل جدی ندارم. تو برو فکری بحال خودت بکن تا نابود نشدی!!

دوز عصبانیتتان به قدری بالاست که باز مثل سابق رو به فحاشی آورده اید به خاطر خالی بودن چنته در استدلال کردن! درست همان رویه ای که پیشتر منجر به اخراجتان از اینجا شد!
اکنون هم شما را میفرستم دَدَر تا یاد بگیرید درست صحبت کنید. این بار هم پیکتان را پاک نمیکنم مبادا دوباره بزنید زیرش! البته اگر دوباره شانس حضور در این جمع که برای بودن درش خودتان را شهید کرده اید به شما داده شود!
کاربران خودشان تصمیم میگیرند که چرا اخراج شده اید!

خدای ار به حکمت ببندد دری - به کرمک زند قفل محکم تری  
پاسخ

sonixax نوشته: پس شد همانی که من گفتم! مادربزرگ شما یهودی نبوده!!! تمام شد رفت پی کارش.
[FONT=&quot]قربان عرض کرده بودم موقع ازدواج یهودی بودند. و در ضمن یهودی ها حتی اگر تغییر مذهب دهند باز هم بر طبق آیینشان یهودی محسوب می شوند[/FONT]

sonixax نوشته: شما خودتان گفتید نمیخواهید پاسخ بدهید! من هم گفتم پس چرا لال نمیشوید! دلیل تندی هم، تند سخن گفتن خودتون بود![FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]بنده اهل تند سخن گفتن نیستم بر طبق آیینم و دینم . خب چون شما بنده را در سطحی می بینید که نیاید با شما بحث کند خب بهترین جواب وقتی اجازه نداری که جواب دهی ، سکوت است و سکوت همیشه علامت رضا نیست گاهی آخرین حد صدا را سکوت می نامند!
در ضمن ممنون بابت نامیدنم به نام های عربی که خیلی زیباتر از نام خودم که یک نام عبری است هستند[/FONT][FONT=&quot].
[/FONT][FONT=&quot]

اینکه وارد یک فرومی شوی و بعد تو را متهم به آی دی سازی کنند و بگویند تو فلان کاربر هستی و........... مرا یاد شعر محمود درویش شاعر فلسطینی می اندازد[/FONT][FONT=&quot]:

[/FONT]
بر دهانش زنجیر بستند

دست‌هایش را به سنگ مردگان آویختند
و گفتند: تو قاتلی!

غذایش را، تن پوشش را و پرچمش را ربودند
و او را در سلولی انداختند

و گفتند تو سارقی!
از تمام بندرگاه هایش راندند
زیبای کوچکش را ربودند
و گفتند تو آواره ای!.............

E032

پاسخ

اینجا طبق قوانین باید با کسانی که فحش و دری وری میگن برخورد بشه. که میبینیم داره میشه . طبق همون قوانین وقتی به مقدسات توهیم میشه هم باید همون برخورد انجام بشه . اما نمیشه . چرا برخی کاربران به امام 12 هم توهیم میکنند . در متن امضا مطالب زننده و توهیم به مقدسات میکنند . چرا برخورد نمیکنید ؟
پاسخ

هه شماها چقد بانمکین... من هر وقت خسته میشم میام اینجا [عکس: 3.gif]

تو مر دیو را مردم بد شناس
پاسخ

Maziar Bikhoda نوشته: هه شماها چقد بانمکین... من هر وقت خسته میشم میام اینجا [عکس: 3.gif]
منم همینطور! دعوای بچه دبستانی ها به آدم احساس جوونی میده:e405:

I am a degenerate E40a
پاسخ

سارا نوشته: قربان عرض کرده بودم موقع ازدواج یهودی بودند. و در ضمن یهودی ها حتی اگر تغییر مذهب دهند باز هم بر طبق آیینشان یهودی محسوب می شوند

من گفتم متدین به دین یهود! یعنی اینکه خودش باور داشته باشه یا نداشته باشه!!
مهم نیست آئین چی میگه!! مسلمان هم حق نداره از دین خارج بشه! (البته اسمی شاید بتونه ولی خونش پای خودش) ایرانی هم حق نداره ملیتش رو پس بده!
اگر شما اسمی مسلمان باشی و روزه نگیری، نماز نخونی، مشروب بخوری! گوشت خوک بخوری! و خلاصه به دستورات دینیش عمل نکنی مسلمان نیستی به همین راحتی.
من واقعن نمیفهمم چرا شما موضوع به این سادگی رو نمیتونید درک کنید!
از اونجایی که موضوع خیلی ساده هست من این نتیجه گیری رو میکنم که شما مخصوصن دوست ندارید درک کنید.

سارا نوشته: بنده اهل تند سخن گفتن نیستم بر طبق آیینم و دینم . خب چون شما بنده را در سطحی می بینید که نیاید با شما بحث کند خب بهترین جواب وقتی اجازه نداری که جواب دهی ، سکوت است و سکوت همیشه علامت رضا نیست گاهی آخرین حد صدا را سکوت می نامند!
در ضمن ممنون بابت نامیدنم به نام های عربی که خیلی زیباتر از نام خودم که یک نام عبری است هستند.

پس برای همین بود وقتی از منابع اسلامی برایتان آوردیم امامان شیعه دستور به نوشیدن ادرار شتر داده اند داغ کردید ؟ :))
در ضمن خواهش میکنم زهرا جان :))

سارا نوشته: اینکه وارد یک فرومی شوی و بعد تو را متهم به آی دی سازی کنند و بگویند تو فلان کاربر هستی و........... مرا یاد شعر محمود درویش شاعر فلسطینی می اندازد:

گریه زاری به راه نیندازید جانم!
تنها به شما اتهام زدیم! اگر 100% مطمئن بودیم که اکنون ور دست فلانی بودید شما هم!!!

مرزبان کوچک نوشته: اینجا طبق قوانین باید با کسانی که فحش و دری وری میگن برخورد بشه. که میبینیم داره میشه . طبق همون قوانین وقتی به مقدسات توهیم میشه هم باید همون برخورد انجام بشه . اما نمیشه . چرا برخی کاربران به امام 12 هم توهیم میکنند . در متن امضا مطالب زننده و توهیم به مقدسات میکنند . چرا برخورد نمیکنید ؟

ما اینجا هیچ قانونی مبنی بر محترم شماردن مقدسات نداریم! ولی برعکسش رو داریم، تنها توهین مستقیم و آشکار به پیروان یک مذهب جرمه! اون هم توهین به معنی واقعی کلمه! نه اینکه کسی بگوید اکثر مطلق تروریستها مسلمان هستند! یا امامان شیعه دستور به نوشیدن ادرار شتر داده اند و .... (اینها نه در حقیقت و نه از نظر تارنما توهین نیستند پس بیخود سرشان بحث و جدل راه نیندازید)

خدای ار به حکمت ببندد دری - به کرمک زند قفل محکم تری  
پاسخ

sonixax نوشته: پس برای همین بود وقتی از منابع اسلامی برایتان آوردیم امامان شیعه دستور به نوشیدن ادرار شتر داده اند داغ کردید ؟ :)) در ضمن خواهش میکنم زهرا جان :))
با سلام نمی دانم اجازه دارم جواب دهم یا نه! ولی باز جسارت کرده و عرض می کنم که بحث سر سوسمار بود نه ادرار شتر و هیچ کجا هم امامان همچین چیزی را نگفته اند. حتی بر طبق قرآن هم غذا باید از "طیبات" باشد یعنی پاکیزه و نظیف. پس جسارتا این حرفتان با عقل جور در نمی آید. البته بنده بحثی ندارم با شما چون می دانم باید در مقابلتان سر را بزیر انداخت و سکوت کرد و یا گقت "بله قربان هر چه شما می گویید". در ضمن بنده اهل داغ کردن نیستم. در تمام جدال ها شما تاختید و تحقیر کردید.....
sonixax نوشته: گریه زاری به راه نیندازید جانم! تنها به شما اتهام زدیم! اگر 100% مطمئن بودیم که اکنون ور دست فلانی بودید شما هم!!!
راستش را بخواهید خیلی خندیدم :)) اتهام می زنید چون حق با شماست بخاطر دینم باید در جایگاه یک متهم باشم و محکوم. شما فرمودین که شیوه نگارشم شبیه فلانی است. من پست هایشان را خواندم و هیچ شباهتی را نیافتم! شاید هم مشکل از بنده هست نمی دانم قضاوت با دیگران! اگر می خواهید نباشم اصراری ندارم . حتی به جناب آنارشی هم گفتم . می دانم شما از بنده و امثال بنده بیزارید و دوست ندارید که در فرومی که شما مدیرش هستید باشیم . خب یک کلام این را بگویید تا اتهام بزنید و تحقیر کنید که واقعا خیلی حالت طنز بخود می گیرد. در پایان بنده بر عکس شما هیچ نفرتی نه از شما نه از دیگر کاربران این فروم دارم. چون شما چه بخواهید چه نخواهید هموطنم هستید و من هموطن را دوست می بینم و دوست دارم. اگر هم در این مدتی که اینجا بودم اذیتتان کردم مرا عفو کنید. دیگر فعالیت نخواهم کرد ولی اگر اجازه دهید همچنان مخاطب خاموش این فروم باقی بمانم و مطالبش را بخوانم. با سپاس

پاسخ

کوروش ایران چرا بن شد؟!

سنده سگ تو کس و دهن حضرت زهرا جده جنده سیدهای اولاد پیامبر اسلام.

تمام کادر وزارت اطلاعات و بسیج و سپاه پاسداران و پلیس و انتظامی و حراستی  ایران و مزدورانشان بدون استثنا مادر جنده هستند.
پاسخ

Agnostic نوشته: کوروش ایران چرا بن شد؟!

کوروش ایران همون کاربر "folaani" سابق بود که دو بار قبلا بن شده بود . بار اول بهش فرصت دادیم و از بن خارجش کردیم ، بار دوم هم به دلیل فحاشی بن شد اما دست به آی دی سازی و حمله به انجمن کرد . در نهایت هم مدتی با آی دی کوروش ایران فعالیت میکرد و با اینکه میدونستیم همون فلانی هست بازم تحملش کردیم تا اینکه مجددا شروع به فخاشی کرد که این بار اخراج و هیچ فرصت دوباره ای دیگه بهش داده نخواهد شد .

میتونید چند پست آخرش رو بخونید تا متوجه حرف من بشید .
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 15 مهمان