نامنویسی انجمن درست شده و اکنون دوباره کار میکند! 🥳 کاربرانی که پیشتر نامنویسی کرده بودند نیز دسترسی‌اشان باز شده است 🌺

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مبارزه زنانه

Mehrbod نوشته: من همیشه برای خوانندگان مینویسم. هیچی بیشتر از اینکه چهره‌یِ راستین شما را نشان بدهم نیز مرا شاد نمیکند

نوشته های شیختان امیر به خوبی گویای این چهره راستین ما و شما می باشد!!! E105

فرودگاه ها بوسه های بیشتری از سالن عروسی به خود دیده اند و
دیوارهای بیمارستان بیشتر از عبادتگاه ها دعا شنیده اند!

پاسخ

یه نفر نوشته: نوشته های شیختان امیر به خوبی گویای این چهره راستین ما و شما می باشد!!! E105

ب.ن. کدام دیدگاه سرور امیر؟

پارسیگر

.Unexpected places give you unexpected returns
پاسخ

Mehrbod نوشته: ایرانبانو مردان کی خود اشان را بستانکار دیده‌اند که اکنون بخواهند رزمایش[١] هم راه بیاندازند؟
جنس توسری خورده و نادان که مردان باشند هنوز در این پوچ‌پندار به سر میبرند که کاره‌ای هستند, اگر این سخنگاه را میبینید که چند تا
هموند[٢] باهوش و ابرهوشمند[٣] پسر دارد که اینگونه نمیاندیشند[٤] بدانید که هیچ سنجه[٥] نیست. من در این
غرب آزاد هر روز که بیرون میروم از دیدن مردان کارگر و عمله و رفتگر تلخ‌میخندم, اینها را چه به رزمایش؟

بامزه‌ترین چیزیکه من روزانه میبینیم: مردان عمله و آجربالا انداز که دارند ساختمان فروشگاه‌هایِ بزرگی را
میسازند که پیرامون[٦] آن از هماکنون تابلو‌هایِ تبلیغاتی که زنان را هدف رفته‌اند به چشم میخورند.
اینطورها هم نیست مهربد جان که مردان هیچ نمیدانند واز روی نفهمی و بیچارگی این نقوش را برای خود خواستنی دیده اند.
منهم برای زنانی که در خانه مینشینند و سرمست از اینکه کار خانه بهترین و آسنترین راه زندگیست چنین طرز فری دارم.چرا که هنوز شخصیتی که یک زن شاغل و اجتماعی به دست می آورد را نه میتوانند بفهمند و نه میتوانند به دست بیاورند.

Mehrbod نوشته: میبنیید که درست میگویم, شما زنان از بس بهتان خوش گذشته که مبارزه را در چیز دیگری بجز همین قلاده بستن مردان نمیتوانید ببینید.
میخواهید سر چه مبارزه کنید, کارهای نرم را به شما بدهند؟ دارید. جنس هوادار‌تر باشید؟ هستید. سربازی و سرکوب زوری نشوید؟ نمیشوید.
یکی دیگر کارکند شما در خانه لم‌بدهید تلویزیون ببینید و "خانه‌دارید"؟ دارید ..

تنها چیزیکه برای مبارزه مانده همین قلاده بستن است دیگر! (;
آه چه ایده ای:)))
تصمیم دارم تاپیکی موازی با تاپیک بازی امیر بزنم با این مصمون : چگونه میتوان کیف آقایان را باز کرد(بازی 2):e106:

شراب اولی تر ...
پاسخ

یه نفر نوشته: بی دی اس ام چیه دیگه؟!

BDSM نوعی رابطه جنسی و حتا فراجنسی هستش که در آن یک طرف نقش مقلوب (submissive) و یک نفر نقش قالب (Dominants) رو بازی میکنه.
این نوع رابطه انواع و اقسام داره ولی به دو دسته کلی : Straight و Bisexual تقسیم میشه که هر کدوم از اینها خودشون به دسته های زیادی مانند :

Femdom (همینی که شما عکسش رو گذاشتی)
Findom (زن در قبال دریافت پول نقش Mistress رو بازی میکنه - نوعی تن فروشی ی بدون سکس یا با سکس کم یا یک طرفه)
Pet Play (باز همینی که شما عکسش رو گذاشتی)
CBT (پیشتر امیر یک سری عکس ازشون گذاشته بود)
Sissy Play مثل این عکس :
[ATTACH=CONFIG]3790[/ATTACH]
Bondage
Enema
Scat Domination
Foot Domination
Caning
Golden Shower
Latex Play
Dominatrix
Humiliation Pay
Trampling
Water Bondage
Furniture Play (در این بازی دست و پای شخص رو به شکلی بشه ازش به عنوان یکی از وسایل منزل استفاده کرد میبندند)
مثل این عکسها :

[ATTACH=CONFIG]3791[/ATTACH]
[ATTACH=CONFIG]3792[/ATTACH]

و خیلی چیزهای دیگه تقسیم میشه.

چیزی که شما گذاشتی تنها یک بازی ی جنسی از نوع BDSM هستش و نه بیشتر.
قدیمها چنین رفتار جنسی رو انحراف میدونستند ولی به علت شمار زیاد علاقمندان به چنین رفتار و بازیهایی دیگه انحراف محسوب نمیشند و یک روال عادی و نرمال هستند و در هر سکس شاپی که برید وسایلشون رو پیدا میکنید.
خلاصه در مورد انواع و اقسام روشهای سکس اطلاعاتی لازم داشتید یک سری به دکون استاد میلاد بزنید :دی

فایل‌های پیوست
.jpg 5181143296_8c7d4d838d_o.jpg اندازه 714.13 KB  تعداد دانلود: 269
.jpg forni001.jpg اندازه 27.23 KB  تعداد دانلود: 188
.jpg slave-furniture-table-serve-mistress-femdom.jpg اندازه 396.4 KB  تعداد دانلود: 626

خدای ار به حکمت ببندد دری - به کرمک زند قفل محکم تری  
پاسخ

sonixax نوشته: BDSM نوعی رابطه جنسی و حتا فراجنسی هستش که در آن یک طرف نقش مقلوب (submissive) و یک نفر نقش قالب (Dominants) رو بازی میکنه.
این نوع رابطه انواع و اقسام داره ولی به دو دسته کلی : Straight و Bisexual تقسیم میشه که هر کدوم از اینها خودشون به دسته های زیادی مانند :
...

میلاد تو هم ساده‌ای ها, به اینها میگویند تنگ‌بازی; میخواهند
بگویند ما آفتاب مهتاب ندیده‌ایم نمیدانیم bdsm چیه!

برای چی میاندیشی ناخن‌هایِ بلند ب.ن. زیبا هستند؟ چون این برداشت را به مرد
میدهند که این دختر از خانواده‌یِ بی‌نیاز و پولداریه و نیاز به کارکردن ندارد —>
آفتاب مهتاب ندیدگی, خنگ بودن, نازکردن, ناآگاهی از bdsm و ... = دلبَری

پ.ن.
این تنگ‌بازی تنها نزد پسرها هم نیست. دخترها به همدیگر هم می‌دروغند. من تاکنون شاید نیمی از دوست‌دخترهایی که داشته‌ام یواشکی و
با وژدان‌درد نزد من اعتراف کرده گفته‌اند که «من جلق میزنم ولی.. ولی هیچ دختری جلق نمیزنه مهربد, این عادی نیست!!» go figure

پارسیگر

پاسخ

iranbanoo نوشته: اینطورها هم نیست مهربد جان که مردان هیچ نمیدانند واز روی نفهمی و بیچارگی این نقوش را برای خود خواستنی دیده اند.
منهم برای زنانی که در خانه مینشینند و سرمست از اینکه کار خانه بهترین و آسنترین راه زندگیست چنین طرز فری دارم.چرا که هنوز شخصیتی که یک زن شاغل و اجتماعی به دست می آورد را نه میتوانند بفهمند و نه میتوانند به دست بیاورند.

heh. این تو هستی خود ات را زده‌ای به کوچه‌یِ علی چپ بانو. زنان دیگر بخوبی میدانند خانه‌داری کار نیست, من هم
که چندین ساله تنها می‌زیوم اینها را از همان روز یکم دریافتم, تنها پسرهای کودن هستند که هنوز درنیافته‌اند.

iranbanoo نوشته: آه چه ایده ای:)))
تصمیم دارم تاپیکی موازی با تاپیک بازی امیر بزنم با این مصمون : چگونه میتوان کیف آقایان را باز کرد(بازی 2):e106:

در سکس زن و مرد خوشی میبرند. بازی‌هایِ امیر در این راستا هستند که پسر
خود اش را برای دختر گیرا و خواستنی کند تا به او پا بدهد و هر دو خوش و خندان خوشی‌ببرند.

اینکه شما پسر‌ی را بتیغید چگونه در این راستا پیش‌میرود؟ به این میگویند کلاه‌برداری.

پارسیگر

پاسخ

دوسی با اینا بحث نکن! :)

منم تا گفتم BDSM ازش دفاع کردن، یعنی خودشونم آررره دیگه! :)

البته ما هم آررره؛ روی تخت تکیه بدیم باید مارو بد بزنن هر از چند گاهی پامونو بدیم ببوسن! :)

------

انحراف جنسی نوعی انحرافه و اینکه بگیم قدیم انحراف بوده و الان نیس توفیری توی اصل ماجرا ایجاد نمی کنه. وقتی رفتار و یا حرکت جنسی انحراف باشه یعنی خارج از "نورم" رفتارهای جنسیه! (البته این تعریف خیلی کلیه ولی کار مارو فعلا راه میندازه)
بچه در صورتی می تونن از BDSM دفاع کنن که نمونه ی آماری نشون بدن و "ثابت" کنن که BDSM تو هر نوعش رفتار "غالب" رفتارهای جنسیه! البته این به این معنی نیست که من رفتارهای جنسی رو تقبیح و محکوم می کنم و این حرفا. مثلا من foot fetish و فتیش لباس زیر و ... فتیش "رایج" و عادی می دونم و به هیچ انحراف جنسی محسوب نمی شن. اما BDSM با "سادیسم" و "مازوخیسم" جنسی در ارتباطه و در صورتی میشه BDSM رو نورم رفتارهای جنسی تلقی کرد که سادیسم و مازوخیسم رو کاملا عادی و طبیعی بدونیم.

[ATTACH=CONFIG]3799[/ATTACH]

فایل‌های پیوست

Catwoman: from here, Bane's men patrol the tunnels. And they're not your average brawlers
Batman: Neither am I
پاسخ

Alice نوشته: منم تا گفتم BDSM ازش دفاع کردن، یعنی خودشونم آررره دیگه! :)

خوب معلومه که آره!
BDSM که فقط به Femdom ختم نمیشه که!

از اینها هم داره :

[ATTACH=CONFIG]3800[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]3801[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]3802[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]3803[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]3804[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]3805[/ATTACH]

فایل‌های پیوست
.jpg 0536051098.jpg اندازه 227.13 KB  تعداد دانلود: 1,082
.jpg tuf101015_cherry_torn_bella_rossi.jpg اندازه 39.29 KB  تعداد دانلود: 276
.jpg 0547824134.jpg اندازه 453.77 KB  تعداد دانلود: 285
.jpg dg110506_naomie_frank.jpg اندازه 37.66 KB  تعداد دانلود: 764
.jpg 0529896175.jpg اندازه 34.05 KB  تعداد دانلود: 208
.jpg bdsm-tfl.jpg اندازه 150.64 KB  تعداد دانلود: 586

پاسخ

Alice نوشته: انحراف جنسی نوعی انحرافه و اینکه بگیم قدیم انحراف بوده و الان نیس توفیری توی اصل ماجرا ایجاد نمی کنه. وقتی رفتار و یا حرکت جنسی انحراف باشه یعنی خارج از "نورم" رفتارهای جنسیه! (البته این تعریف خیلی کلیه ولی کار مارو فعلا راه میندازه)
بچه در صورتی می تونن از BDSM دفاع کنن که نمونه ی آماری نشون بدن و "ثابت" کنن که BDSM تو هر نوعش رفتار "غالب" رفتارهای جنسیه! البته این به این معنی نیست که من رفتارهای جنسی رو تقبیح و محکوم می کنم و این حرفا. مثلا من foot fetish و فتیش لباس زیر و ... فتیش "رایج" و عادی می دونم و به هیچ انحراف جنسی محسوب نمی شن. اما BDSM با "سادیسم" و "مازوخیسم" جنسی در ارتباطه و در صورتی میشه BDSM رو نورم رفتارهای جنسی تلقی کرد که سادیسم و مازوخیسم رو کاملا عادی و طبیعی بدونیم.

رفتارهای سادیستی و مازوخیستی در تمامی انواع سکس دیده میشه!
پس با این حساب سکس کلن انحرافه!
زمانی که شمار یک رفتار جنسی خاص از یک حدی میگذره دیگه اون رفتار جنسی انحراف محسوب نمیشه مثل همجنسگرایی! وقتی شما از نرم حرف میزنید باید بدونید نرم رفتاری چیزیه که رفتار یک جامعه بزرگِ رفتارشناسی رو شامل میشه نه چیزی که یک عده فکر میکنند عادی هستش.
بد نیست بدونید که رفتارهای جنسی از نوع BDSM گستردگی بسیار بسیار بیشتری نسبت به انواع Bisexual و Homosexual دارند به خاطر اینکه رابطه Straight هستش.
اگر میخواید بزرگی این جامعه رو بدونید کافیه به سایت Alt.com سر بزنید.
باز هم در زمینه های جنسی و سکسی سوال داشتید در خدمتیم آبجی :e057:

پاسخ

میلاد جان یک مورد از آن ردیف پایین عکس وسطی را برای ما بفرستید.اجرتان با بی بی دو عالم.E032
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان