دفترچه
پاسخ به شبهات در مورد رژیم گیاهخواری - نسخه قابل چاپ

+- دفترچه (https://daftarche.com)
+-- انجمن: دانش (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4)
+--- انجمن: پزشکی و بهداشت (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9%DB%8C-%D9%88-%D8%A8%D9%87%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA)
+--- موضوع: پاسخ به شبهات در مورد رژیم گیاهخواری (/%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE-%D8%A8%D9%87-%D8%B4%D8%A8%D9%87%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%B1%DA%98%DB%8C%D9%85-%DA%AF%DB%8C%D8%A7%D9%87%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B1%DB%8C)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

پاسخ به شبهات در مورد رژیم گیاهخواری - Hezbollah_YaHasan - 01-30-2015

ما مسلمین از الگویمان که همانا قرآن و حدیث و سیره پیامبر است پیروی می کنیم اگر گیاهخواری خوب و مفید بود رسول الله توصیه می کرد. اتفاقا حضرت خیلی گوشت دوست داشتند و سردست گوسفند مورد علاقه ایشان بود.

پاسخ به شبهات در مورد رژیم گیاهخواری - کافر_مقدس - 02-06-2015

sonixax نوشته: عجب پس حالا شد شوخی ؟! وسط بحث جدی ؟! :)))

بله قشنگم! پیشتر هم گفته بودم که کار من طنز هست و آدم شوخ طبعی هم هستم! بنابراین جای شگفتی ندارد که گهگاه لابلای صحبت ها جمله های طنز بگویم، هتا میان یک بحث نیمه جدی! دیگر این به هوش شما بستگی دارد که تشخیص دهید کدامیک طنز است و کدامیک جدی!

که البته تاکنون در این آزمون مردود شده اید!

sonixax نوشته: مجبور نیستی از چیزی که درستش رو بلد نیستی استفاده کنی - همین رو هم بلد نیستی ؟!

آن‌کس که نداند و نداند که نداند - در جهل مرکب ابدالدهر بماند
خب نابغه مگر من چه گفتم؟! من هم که همین را گفتم!

فقط به جای آن" را گفته ام "هر" مگر به جای برمی خورد و مگر تفاوتی در بار معنایی آن می کند؟! خیر!

من از حفظ می گویم و مثل شما که توی گوگل جستجو نمی کنم! پس ایرادات ملانصرالدینی نگیر!

sonixax نوشته: مدعی شدی B12 در منابع گیاهی وجود داره!!!! و چرندیات دیگه همه اش هست و نمیتونی بزنی زیرش! البته دو روز دیگه از فرط بیچارگی میای میگی شوخی کردم :)))
نخیر اینبار خیلی هم جدی گفتم. ب12 نوعی باکتری است که در کبد انسان به مقدار کافی ذخیره وجود دارد و هر چند سال فقط یک بار به آن نیاز پیدا می کند و باقی آن دفع می شود. منبع آن هم در ریشه ی برخی گیاهان است.

به شخصه پس از 6 سال گیاهخاری هیچ دشواری و دل نگرانی بابت کمبود این ویتامین نداشته ام و به امید اسپاگتی در آینده نیز نخاهم داشت.

و من البادنجان التوفیق!

پاسخ به شبهات در مورد رژیم گیاهخواری - sonixax - 02-06-2015

کافر_مقدس نوشته: بله قشنگم! پیشتر هم گفته بودم که کار من طنز هست و آدم شوخ طبعی هم هستم! بنابراین جای شگفتی ندارد که گهگاه لابلای صحبت ها جمله های طنز بگویم، هتا میان یک بحث نیمه جدی! دیگر این به هوش شما بستگی دارد که تشخیص دهید کدامیک طنز است و کدامیک جدی!

که البته تاکنون در این آزمون مردود شده اید!

عجب!
پس شما شوخ هستید ؟ :)))))
ما پیشتر فکر میکردیم شما مشنگ هستید! خوب شد گفتید! از این به بعد به پای شوخ طبعیتان مینویسیم گفتار غیر علمی، دری وری و احساسیتان راE00e

کافر_مقدس نوشته: خب نابغه مگر من چه گفتم؟! من هم که همین را گفتم!

فقط به جای آن" را گفته ام "هر" مگر به جای برمی خورد و مگر تفاوتی در بار معنایی آن می کند؟! خیر!

من از حفظ می گویم و مثل شما که توی گوگل جستجو نمی کنم! پس ایرادات ملانصرالدینی نگیر!

از آنجایی که شما خیلی شوخ طبعی! احتمالن فهم نمیکنی که با این کارت ریدی به شعر طرف!!!! هر چند که معنی فرق نکنه!!! درس ادبیات هم باید بهتان بدهیم ؟!

کافر_مقدس نوشته: نخیر اینبار خیلی هم جدی گفتم. ب12 نوعی باکتری است که در کبد انسان به مقدار کافی ذخیره وجود دارد و هر چند سال فقط یک بار به آن نیاز پیدا می کند و باقی آن دفع می شود. منبع آن هم در ریشه ی برخی گیاهان است.

به شخصه پس از 6 سال گیاهخاری هیچ دشواری و دل نگرانی بابت کمبود این ویتامین نداشته ام و به امید اسپاگتی در آینده نیز نخاهم داشت.

و من البادنجان التوفیق!

این رو هم بنویسم به پای شوخ طبعیتان ؟!
B12 باکتریه ؟ :)))))

sonixax نوشته: اتفاقن بدن انسان هم میتونه گوشت خام هضم کنه. منتها :
منتها پس از آن به انواع و اقسام بیماری ها مبتلا خاهد شد، عمرش کوتاه تر خاهد شد و بسیاری از آن ها به خاطر همین رژیم غذایی نامناسب جوانمرگ خاهند شد!

sonixax نوشته: شما اگر رژیم غذایی میوه خالی بگیرید سر یک ماه مرض قند میگیرید!!!
زرشک! طرف 46 سال است که فقط از میوه تغذیه می کند مرض قند که هیچ، به یک سرماخوردگی ساده هم مبتلا نشده است!

چند نفر را نام ببرم که بپذیرید این سخنی که گفتید مزخرفی بیش نبوده است؟!

لکن اگر می خاهید نشر اکاذیب بکنید بکنید! فقط در این مورد افراط نکنید که گندش درنیاید و رسوای عام و خاص نشوید!

sonixax نوشته: با توجه به اینکه انسان هزاران سال هست که نه تنها گوشت! بلکه سایر مواد خوراکی رو پخته مصرف میکنه همین موضوع بر روی فرگشتش تاثیر گذاشته و روده ها بلند تر شدند
مگر فقط روده های شما بلندتر شده باشند!! [عکس: 1.png]

sonixax نوشته: اگر انسان آتش رو کشف نمیکرد و غذای خودش رو نمیپخت شاید روده انسان هم مثل بسیاری دیگر از جانوران کوتاه و اسید معده اش خیلی خرکی میبود! ولی این طور نیست.
اگر انسان آتش را کشف نمی کرد اکنون این همه بیماری وجود نداشت. بسیاری از بیماری ها از همین پخته خاری است. شما که اینقدر به تحقیق علاقمند هستید یک جستجویی هم بکنید و کتاب "قابلمه را فراموش کن!" را مطالعه کرده و نظرات کارشناسی خود را بیان کنید.

البته شما که وقت ندارید، کارهای بسیار مهم تری دارید! [عکس: 1.gif]

Crusader نوشته: عجیب است که چطور با این همه منابع علمی و توضیحات زیبای دوستان برخی همچنان سفت و سخت روی موضع پافشاری می‌کنند! وضع فکری و تعصب شما که از مسلمین هم بدترین گرامیان..!

میلاد را می گویی؟!! آری براستی که دست مسلمین را هم در تعصب از پشت بسته است!

جهل و تاریکی در مغزش رخنه کرده و قدرت داوری صحیح را از او سلب نموده!

وامصبتا ! وا تعصبا ! وا جهالت ها !

sonixax نوشته: این رو هم بنویسم به پای شوخ طبعیتان ؟!B12 باکتریه ؟ :)))))

خیر، منظور اینکه باکتری هایی وجود دارند که این ویتامین را تولید می کنند. اشتباه لپی بود!

کافر_مقدس نوشته: منتها پس از آن به انواع و اقسام بیماری ها مبتلا خاهد شد، عمرش کوتاه تر خاهد شد و بسیاری از آن ها به خاطر همین رژیم غذایی نامناسب جوانمرگ خاهند شد!

باز که ندونسته و تحقیق نکرده و از سر بیسوادی مطلق شر و ور گفتید اخوی!

کافر_مقدس نوشته: زرشک! طرف 46 سال است که فقط از میوه تغذیه می کند مرض قند که هیچ، به یک سرماخوردگی ساده هم مبتلا نشده است!

کشک! دروغ که شاخ و دم ندارد! پزشکی و علم و ... هم از بیخ کشک! کافر درست میگه :)))

کافر_مقدس نوشته: لکن اگر می خاهید نشر اکاذیب بکنید بکنید! فقط در این مورد افراط نکنید که گندش درنیاید و رسوای عام و خاص نشوید!

لیکن مجبور نیستید وقتی سواد کافی ندارید دهان را باز کنید!!!

کافر_مقدس نوشته: مگر فقط روده های شما بلندتر شده باشند!!

نه دیگه مطمئن شدم با یک بیسوادِ مشنگ طرفم نه یک آدم شوخ طبع!

کافر_مقدس نوشته: اگر انسان آتش را کشف نمی کرد اکنون این همه بیماری وجود نداشت. بسیاری از بیماری ها از همین پخته خاری است. شما که اینقدر به تحقیق علاقمند هستید یک جستجویی هم بکنید و کتاب "قابلمه را فراموش کن!" را مطالعه کرده و نظرات کارشناسی خود را بیان کنید.

البته شما که وقت ندارید، کارهای بسیار مهم تری دارید!

اگر انسان آتش را کشف نمیکرد هنوز داشت در غار زندگی میکرد! یحتمل پیچیدگی مغزی و فرگشتش هم بیشتر از شامپانزه نبود!!!
شما که فقط بلدید حرف مفت بزنید و چرندیات هدایت را مطالعه میکنید! بروید چهار تا کتاب علمی بخونید نه قابلمه رو فراموش کن نوشته هلموت واندمیكر که یک بیسواد الدنگِ افراطی و البته افسر نازیست! و تمام نوشتارش هم تاریخ مصرف گذشته هستند و سندیت علمی ندارند!!!
ببین با کیا شدیم 70 میلیون :))

کافر_مقدس نوشته: میلاد را می گویی؟!! آری براستی که دست مسلمین را هم در تعصب از پشت بسته است!

جهل و تاریکی در مغزش رخنه کرده و قدرت داوری صحیح را از او سلب نموده!

وامصبتا ! وا تعصبا ! وا جهالت ها !

نه نابغه! تو را میگوید که دوزار سواد نداری!!!

کافر_مقدس نوشته: خیر، منظور اینکه باکتری هایی وجود دارند که این ویتامین را تولید می کنند. اشتباه لپی بود!

آها پس وجود دارند!!!! گور پدر پزشکانی و تحقیقاتی که میگوید به صورت طبیعی وجود ندارند یا درصدشان به قدری کم است که توانایی سنتز کافی B12 برای بدن را ندارند!!!!
حرف کافر و اون یا رو نازیه درسته :))))

در ضمن اسپم هم نکنید!!! عکس گاو و گوسفند را بفرستید در تالار فرتورها و Memo ها و ... نه اینجا!!! اینجا جای بحث است نه شعار دادن و حرف مفت زدن!

پست های مرا پاک می کنی؟!! [عکس: 34.jpg]

یعنی باور به آزادی بیانت در حلقم!! [عکس: 3.gif]

پ.ن1: پست هایم را بازگردان جناب آزاداندیش دیکتاتور!! [عکس: 2.gif]

پ.ن2: فرتورهای مورد نظر کاملن در راستای این جستار بوده و مرتبط است.

نمردیم و مفهوم اسپم را هم فهمیدیم!! [عکس: 1.gif]

یادش بخیر سال ها پیش در یک تالار بودیم که یک مدیر مسلمان داشتیم. او نیز هنگامیکه در بحث مغلوب می شد به زدایش پست ها روی می آورد!

پیدا کنید قصاب و پرتقال فروش را !

کافر_مقدس نوشته: پست های مرا پاک می کنی؟!!

یعنی باور به آزادی بیانت در حلقم!!

پ.ن1: پست هایم را بازگردان جناب آزاداندیش دیکتاتور!!

پ.ن2:

فرتورهای مورد نظر کاملن در راستای این جستار بوده و مرتبط است.

نمردیم و مفهوم اسپم را هم فهمیدیم!!

نام جستار : پاسخ به شبهات در مورد رژیم گیاهخواری

نتیجه : عکس خر و گاو و گوسفند گذاشتن = اسپمینگ!!!
در جای دیگر بگذارید کسی پاک نمیکند!!
جاهایی که بحث کرده اید نوشتارتان هست! جایی که دست به ترولینگ و اسپمینگ و عکس جک و جونور گذاشتید پاک شدند!!!