دفترچه
تاپیک آزاد تالار سیاست و اقتصاد - نسخه قابل چاپ

+- دفترچه (https://daftarche.com)
+-- انجمن: تالارهای ویژه (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87)
+--- انجمن: سیاست و اقتصاد (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%D8%A7%D9%82%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: تاپیک آزاد تالار سیاست و اقتصاد (/%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1-%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%D8%A7%D9%82%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

تاپیک آزاد تالار سیاست و اقتصاد - Kaveh - 11-08-2012

mamad1 نوشته: اوباما مجددا رییس جمهور ایالات متحده امریکا شد

برای من که خبر بدی بود خیلی دپرس شدم

این داستان ارای الکترال چه بحث مزخرفیه

رمنی 2 میلیون رای بیشتر از اوباما اورده اما چون از ایالت های کم تاثیر تر بوده شکست خورده

حالم گرفته شدا

تعداد آرای اوباما بیشتر شد. حدود 3 میلیون و آرای الکترال هم 100 تایی فاصله دارد. پیروزی قاطعی بود.

و در نهایت هم چرا ناراحت شدی محمد جان مگر اپسیلونی به حال ما فرق می کند. جنگ شدن و نشدن و سرنوشت ایران از تهران تعیین می شود نه از واشنگتن.

تاپیک آزاد تالار سیاست و اقتصاد - mamad1 - 11-08-2012

Kaveh نوشته: تعداد آرای اوباما بیشتر شد. حدود 3 میلیون و آرای الکترال هم 100 تایی فاصله دارد. پیروزی قاطعی بود.

و در نهایت هم چرا ناراحت شدی محمد جان مگر اپسیلونی به حال ما فرق می کند. جنگ شدن و نشدن و سرنوشت ایران از تهران تعیین می شود نه از واشنگتن.

بابا کاوه من این خبرو از رجا نیوز خوندم

http://www.rajanews.com/Detail.asp?id=142324
البته شاید این خبر مربوط به زمانی بوده باشه که انتخابات هنوز تمام نشده بوده
و من اشتباه کردم
والا ایده من این هست که اگر رییس جمهور امریکا کسی باشه که دم اخوند رو با قاطعیت بیشتری بچینه این بهتره

تاپیک آزاد تالار سیاست و اقتصاد - Anarchy - 11-08-2012

mamad1 نوشته: بابا کاوه من این خبرو از رجا نیوز خوندم

http://www.rajanews.com/Detail.asp?id=142324
البته شاید این خبر مربوط به زمانی بوده باشه که انتخابات هنوز تمام نشده بوده
و من اشتباه کردم
والا ایده من این هست که اگر رییس جمهور امریکا کسی باشه که دم اخوند رو با قاطعیت بیشتری بچینه این بهتره

ممد جان منبع خبر قحط بود که به این دروغ خانه سر زدی:e057:؟؟؟؟ این احمق ها هنوز نفهمیدن یا شاید هم خبر جعلی دادن که نتیجه انتخابات با اون اعداد تموم شده...در صورتی اون زمان شاید نصف کل آرا هم شمارش نشده بود اما به لحاظ آرا الکترال که دیگه برد اوباما قطعی شده بود...ظاهرا هنوز هم شمارش آرا کاملا تموم نشده ولی اوباما 3 میلیون رای بیشتر داره...از این لینک میتونی چک کنی به صورت آنلاین:

BBC News - US 2012 election results

تاپیک آزاد تالار سیاست و اقتصاد - sonixax - 11-08-2012

اون Other کیان ؟ مگه نامزد دیگه ای هم بوده ؟

بابا انارشی من از طریق سرچ گوگل به این خبر رسیدم
خب چون حرفش فرق داشت نظرمو جلب کرد
که الان متوجه شدم چرت گفته

بعد از شکست رمنی انقد حالم خراب بود که سراغ امار دقیق نرفتم اصلاE415

تاپیک آزاد تالار سیاست و اقتصاد - Anarchy - 11-08-2012

sonixax نوشته: اون Other کیان ؟ مگه نامزد دیگه ای هم بوده ؟

آره میلاد غیر از اون دو تا هم احزاب دیگه ای هست...مثل حزب کمونیست آمریکا اما در حدی نیستن که حرفی برای گفتن داشته باشن:

Third party (United States) - WiKi

خب البته مجالی هم به اون other داده نمیشه

تاپیک آزاد تالار سیاست و اقتصاد - mamad1 - 11-17-2012

وزیر آب و برق لبنان در مراسم امضای این توافقنامه افزود: هزینه ساخت این سد ، نه یک قرض بلکه هبه (هدیه) است.
ایران با کمک بلاعوض 40 میلیون دلاری به لبنان، هزینه ساخت یک سد در این کشور را می پردازد.

به گزارش عصر ایران به نقل از روزنامه الدیار و سایت الانتقاد لبنان "مجید نامجو" وزیر نیرو ایران و همتای لبنانی اش، با امضای توافقنامه ای در بیروت، ساخت سد در منطقه "بلعا"ی لبنان با کمک بلاعوض 40 میلیون دلاری ایران را رسمیت بخشیدند.

براساس این توافقنامه، یک سد به همراه تاسیسات تصفیه آب در منطقه بلعای لبنان توسط شرکت پیمانکار از این کشور ساخته می شود. شرکت ایرانی از طرف وزارت نیرو نیز طراحی و نظارت بر ساخت این سد را برعهده خواهد داشت.

وزیر آب و برق لبنان در مراسم امضای این توافقنامه افزود: هزینه این پروژه نه یک قرض بلکه هبه (هدیه) است و توسط شرکت ها و کارگران لبنانی انجام خواهد شد.

[عکس: 31.jpg]

این مقام لبنانی درباره انتقادات وارده به ساخت این سد هم گفت: هر کاری که انجام بدهیم، این اعتراضات وجود دارند. کسی که معترض می شود برای همه شناخته شده است. او می خواهد مردم لبنان را از آب، برق و گاز محروم کند.

وی درباره پیشنهاد ایران برای صادرات برق به لبنان هم گفت: لبنان به شدت نیازمند این برق است. نمی توان این پیشنهاد ایران را رد کرد به ویژه که این پیشنهاد به سود منافع بیروت است، البته برای مناسب تر شدن قیمت برق وارداتی باید مذاکرات بیشتری انجام شود.

آمریکا قبل از این به لبنان درباره واردات برق از ایران هشدار داده بود.

[عکس: 32.jpg]

وزیر نیروی ایران هم در این مراسم گفت: تهران ده ها سال تاکید کرده که منافع عالی ملت لبنان برایش اهمیت دارد. ایران همه امکانات مهندسی و فنی پیشرفته خود را در اختیار برادرانش از جمله لبنان قرار می دهد.

نامجو درباره اعتراضات به اجرای پروژه سد بلعا توسط ایران هم گفت: برای ما تصمیمات دولت لبنان، اساس است. دولت لبنان هر تصمیمی را اتخاذ کند ما آماده انجام هر طرح عمرانی یا توسعه ای در لبنان هستیم.

این چهارمین سفر نامجو وزیر نیرو ایران به لبنان است.
این خبر علاوه بر الدیار و الانتقاد در سایر رسانه های لبنان از جمله سایت های النشره، ، اللواء، لبانون نیوز و ... نیز منتشر شده است.

تاپیک آزاد تالار سیاست و اقتصاد - کافر_مقدس - 11-17-2012

مردم تبریز دارن از سرما می لرزند اونوقت اینا به بیگانه ها کمک می کنند ![عکس: 8.gif]

چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام اندر حرام است !

تاپیک آزاد تالار سیاست و اقتصاد - Kaveh - 11-18-2012

همه کشورهای قدرتمند دنیا از این نوع کمکها برای افزایش نفوذ خود انجام می دهند. البته 40 میلیون دلار برای کشوری مثل ایران واقعا زیاد است ولی مساله مهمتر این است که هیچ تضمینی نیست این سرمایه گذاری فایده ای هم داشته باشد.