دفترچه
نوشیدنی های الکلی - نسخه قابل چاپ

+- دفترچه (https://daftarche.com)
+-- انجمن: دانش (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4)
+--- انجمن: پزشکی و بهداشت (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9%DB%8C-%D9%88-%D8%A8%D9%87%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA)
+--- موضوع: نوشیدنی های الکلی (/%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D9%86%D9%88%D8%B4%DB%8C%D8%AF%D9%86%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%84%DA%A9%D9%84%DB%8C)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

نوشیدنی های الکلی - Mehrbod - 07-03-2012

Anarchy نوشته: مهربد احیانا Dextromethorphan رو امتحان نکردی39؟

نه تاکنون هم نشنیده بودم… یکبار هم تنها amphetamine را آزمودم و همینا. تا همینجایشم آسیب زیادی نزده باشم جای سپاسگزاری داره‌ 4

نوشیدنی های الکلی - Mehrbod - 07-03-2012

Russell نوشته: من جدی میگم
اساسن کارهای ما امروزه برای چیزهایی هست که قبلن کارکرد دیگه ای داشتن(یا نداشتن) ولی امروز ما اکثر وقتمون رو صرف اونها میکنیم برای لذت.
سکس،موزیک،خوردن الکل سیگار و...
جدا از اون باور اجتماعی که دور مواد مخدر هست،واقعیت اینه که بد بودنشون مبنای اخلاقی چندانی نداره.
یک نفر معتاد به آدرنالین و هیجان هست و در این راه ممکنه بمیره،یکی دیگه سکس زیاد میکنه که لذت ببره و یکجورایی معتاد میشه.من نمیدونم چه مشکلی با وارد کردن مواد به بدن هست اگر هم عوارضش قابل کنترل باشه هم اعتیاد به اون.
مثلن چه فرقی بین یک خوره موزیک هست که با موزیک سرخوشه با کسی که همون میزان زمان رو با استفاده از یکسری مواد سرخوش هست.

بهترین رویکرد قانونی همان است که هلند در پیش گرفت. خنده‌دار است که پس از آزاد کردن ماده‌های مخدر گسارش و مصرف آنها هم کاهش یافت!

با این همه به نگر من موزیک را نمیشود با دارو یکسان پنداشت. راه‌های مِندارین (ذهن) و meditation و .. آسیبی به بدن نمیرسانند.

راههای بسیار بهتری برای high شدن داریم. من بالاترین تراز high شدن را در کارهای دیگر داشته‌ام، برای نمونه 36 ساعت کار فکری و بی‌خوابی شاید چند ده بار بیشتر از اکس لذت داده.

گوش دادن به یک موسیقی در یک پَناد (atmosphere) ویژه میتواند باز بیشتر از هر چیز دیگری آدم را high کند.

نوشیدنی های الکلی - Anarchy - 07-04-2012

مهربد نوشته: نه تاکنون هم نشنیده بودم… یکبار هم تنها amphetamine را آزمودم و همینا. تا همینجایشم آسیب زیادی نزده باشم جای سپاسگزاری داره‌ 4
این رو هم امتحان کنی بد نیست چون به هیچ عنوان وابستگی ایجاد نمیکنه و نیاز به افزایش دوز مصرف هم نداره4!!! البته مواظب باش بیشتر از دوز مجاز مصرف نکنی...

نوشیدنی های الکلی - Russell - 07-04-2012

Anarchy نوشته: این رو هم امتحان کنی بد نیست چون به هیچ عنوان وابستگی ایجاد نمیکنه و نیاز به افزایش دوز مصرف هم نداره!!! البته مواظب باش بیشتر از دوز مجاز مصرف نکنی...
اینا تو ایرانم پیدا میشه؟ 39

Russell نوشته: اینا تو ایرانم پیدا میشه؟ 39
بله که میشه راسل جان..هر داروخونه ای بری هست!فقط فکر کنم نسخه دکتر لازم داشته باشه..این دارو در اصل داروی ضد سرفه هست و اما مکانیسم اون اثر مرکزی رو مغز هست...در دوز های معمول اثرات سایکواکتیو نداره اما از حدود 200 میلی گرم به بالا اثراتش شروع میشه...400 میلی گرم اثر متوسطش هست و 600 میلی گرم باعث ایست قلبی-تنفسی میشه!!
شما خواستی بخوری بار اول یه شیشه بخور...ولی بیشتر از دو تا به هیچ وجه نخور که دیگه ممکنه چیز بشی4

نوشیدنی های الکلی - Russell - 07-04-2012

Anarchy نوشته: بله که میشه راسل جان..هر داروخونه ای بری هست!فقط فکر کنم نسخه دکتر لازم داشته باشه..این دارو در اصل داروی ضد سرفه هست و اما مکانیسم اون اثر مرکزی رو مغز هست...در دوز های معمول اثرات سایکواکتیو نداره اما از حدود 200 میلی گرم به بالا اثراتش شروع میشه...400 میلی گرم اثر متوسطش هست و 600 میلی گرم باعث ایست قلبی-تنفسی میشه!!
شما خواستی بخوری بار اول یه شیشه بخور...ولی بیشتر از دو تا به هیچ وجه نخور که دیگه ممکنه چیز بشی
اها،این همون شربت سینه iهای معروف خودمونه که 4
اینجا گفته نسخه هم نمیخواد !!
http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AF%DA%A9%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%85%D8%AA%D9%88%D8%B1%D9%81%D8%A7%D9%86
میگم یادش بخیر امیر خودمان هم یک "مبارز راه دکسترومتورفان" در امضاش داشت !!
پس یه شیشه بخوری مشکل نداره 4

Russell نوشته: اها،این همون شربت سینه iهای معروف خودمونه که 4
اینجا گفته نسخه هم نمیخواد !!
http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AF%DA%A9%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%85%D8%AA%D9%88%D8%B1%D9%81%D8%A7%D9%86
میگم یادش بخیر امیر خودمان هم یک "مبارز راه دکسترومتورفان" در امضاش داشت !!
پس یه شیشه بخوری مشکل نداره 4
آره امیر هم تو کار همین بود4!! یکی خوبه اما فاز نهایی رو با دو تا شیشه میگیری21

نوشیدنی های الکلی - Reactor - 07-05-2012

تاپیک و سایت که هیچی... کلا دوستان از مسیر اصلی منحرف شدند!!!!!!
Anarchy جان تبلیغ ترامادول و بایمادول هم بکنید بد نیست!!
اسم تاپیک هم عوض کنید بزارید تاپیک "فضایی ها" یا "نئشه بازها بیان تو"

نوشیدنی های الکلی - Russell - 07-05-2012

Reactor نوشته: تاپیک و سایت که هیچی... کلا دوستان از مسیر اصلی منحرف شدند!!!!!!
البته ایده بدی هم نیستا 4
البته مسیر اصلی خودش منحرف هست ما میخوایم براه راست بیاریمش !!

نوشیدنی های الکلی - Anarchy - 07-05-2012

Reactor نوشته: تاپیک و سایت که هیچی... کلا دوستان از مسیر اصلی منحرف شدند!!!!!!

Reactor عزیز باور کن تقصیر من نیست.همه چی رو حساب داشت میرفت جلو که از این پست جناب راسل تاپیک رو منحرف کردن4!!