دفترچه
یک گروه سنی تروریستی به نام "جیش العدل" 5 مرزبان ایرانی را ربودند - نسخه قابل چاپ

+- دفترچه (https://daftarche.com)
+-- انجمن: تالارهای ویژه (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87)
+--- انجمن: سیاست و اقتصاد (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%D8%A7%D9%82%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: یک گروه سنی تروریستی به نام "جیش العدل" 5 مرزبان ایرانی را ربودند (/%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%DB%8C%DA%A9-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D8%B3%D9%86%DB%8C-%D8%AA%D8%B1%D9%88%D8%B1%DB%8C%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AC%DB%8C%D8%B4-%D8%A7%D9%84%D8%B9%D8%AF%D9%84-5-%D9%85%D8%B1%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%B1%D8%A7-%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%AF%D9%86%D8%AF)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50

یک گروه سنی تروریستی به نام "جیش العدل" 5 مرزبان ایرانی را ربودند - sonixax - 03-14-2014

Russell نوشته: من سالم و سرحالم، ولی همه مثل اینکه اینطور نیستند !!

به نظر نمیاد. معلومه یا یه چیزی خوردی یه چیزی بهت خورده :e405:

یک گروه سنی تروریستی به نام "جیش العدل" 5 مرزبان ایرانی را ربودند - sonixax - 03-14-2014

Theodor Herzl نوشته: شما هم یک جوری صحبت می‌کنید انگاری که ما که از ایران خارج شدیم همیشه با یک بطری آبجو کنار دریا نشستیم! کون ملت هم اینجا پاره شده است! کدام بچه ۱۵ ساله از طبقه متوسط در ایران کار می‌کند؟ تمام دوران بچگی‌ و نوجوانی من به اینکه کرایه سر ماه را دارم بدهم یا اینکه چجوری با ۲۰ دلار ۲ هفته غذا بخرم گذشت! من پناهنده اینجا نبودم ، ولی‌ داستان‌های کمپ پناهندگی را شنیدم که مسلما انسان را خورد می‌کند! شما کجا در ایران لب‌های خود را از فرط درماندگی دوختید؟ درد ، افسردگی ، بدبختی ،۲۰ سال بلاتکلیف هیچ کاری در زندگی‌ نمیتوانند بکنند تا اوضاع اقامتشان روشن بشود!

همش روضه هست کسرا جان!
هزینه دادن یعنی اینکه پول تاکسی که گرون شد بشینی توی تاکسی با کناریت نق بزنی! تازه مبارزه سیاسی هم هست جان شماE421

Russell نوشته: بحث سختی و آسانی نیست کسری جان، بحث این است که برادران سختی خودشان را می‌گذارند بحساب مبارزه با ج.ا، سختی آن سرباز بدبخت لب مرز را میگذارند بحساب حق خیانتکار!

راسل تو که دروغگو نبودی! تنت خورده به تنه ی جناب مقدس ؟
کی از مبارزه حرف زده ؟

sonixax نوشته: من دارم میگم هزینه ماندن جمهوری اسلامی همینهاییست که میبینید!

اینجاش رو که دیگه خودت گفتی!!!!
Russell نوشته: دوما من هنوز معنی این هزینه را برای برادران خارج ایران مثل خودت و کسری که خودشان هم می‌گویند بعد از رفتن خیالی ج.ا هم در ایران زندگی نخواهند کرد را نمیفهمم، ازشان مالیات می‌گیرد که هزینه‌اش زیاد است؟!!

sonixax نوشته: به راستی هزینه اش را نفهمیدی ؟

برو بگرد ببین چند بار دیگه من گفتم هزینه نه مبارزه!

هزینه = مبارزه ؟؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!؟!؟!؟

من هیچ جا در این موردِ به خصوص حرفی از مبارزه نزدم که حضرت عالی داری به دروغ میبندیش به من.

یک گروه سنی تروریستی به نام "جیش العدل" 5 مرزبان ایرانی را ربودند - Russell - 03-14-2014

sonixax نوشته: برو بگرد ببین چند بار دیگه من گفتم هزینه نه مبارزه!
کس می‌گویی اخوی، هزینه‌یِ چه؟ اگر ادعای هزینه‌ دادن در راه پاره کردن کون ج.ا نیست شاید موضوع بحث هزینه‌یِ خرید عطر و ادکلن است lol

sonixax نوشته: به نظر نمیاد. معلومه یا یه چیزی خوردی یه چیزی بهت خورده
«چیز» به مادر محترم شاهزاده رضا پهلوی، شهبانو خورده!

یک گروه سنی تروریستی به نام "جیش العدل" 5 مرزبان ایرانی را ربودند - Russell - 03-14-2014

sonixax نوشته: راسل گفت تو که رفتی خارج چه هزینه ای دادی من هم توضیح دادم که چه هزینه ای دادم.
خوب است نقل قول اینرا بیاورید ما هم بهره ببریم E402

Russell نوشته: کس می‌گویی اخوی، هزینه‌یِ چه؟ اگر ادعای هزینه‌ دادن در راه پاره کردن کون ج.ا نیست شاید موضوع بحث هزینه‌یِ خرید عطر و ادکلن است lol

من دارم از هزینه ای که تک تک ایرانیان به خاطر وجود جمهوری اسلامی همه روزه پرداخت میکنند حرف میزنم، یکی بیشتر یکی کمتر.
آدرس رو از همون اولش اشتباهی رفتی اخوی!!!!

Russell نوشته: «چیز» به مادر محترم شاهزاده رضا پهلوی، شهبانو خورده!

نوش جونش! خودت خوبی ؟

Russell نوشته: خوب است نقل قول اینرا بیاورید ما هم بهره ببریم

Russell نوشته: دوما من هنوز معنی این هزینه را برای برادران خارج ایران مثل خودت و کسری که خودشان هم می‌گویند بعد از رفتن خیالی ج.ا هم در ایران زندگی نخواهند کرد را نمیفهمم، ازشان مالیات می‌گیرد که هزینه‌اش زیاد است؟!!

فراموشی هم که گرفتی!
بچمون به کل از دست رفت.

sonixax نوشته: من دارم از هزینه ای که تک تک ایرانیان به خاطر وجود جمهوری اسلامی همه روزه پرداخت میکنند حرف میزنم، یکی بیشتر یکی کمتر.
برای همان هزینه‌ای که این 5 نفر داده‌اند است که‌ داری برای بریدن سرشان هورا می‌کشی دیگر؟!!
البته تک تک ایرانیان که هزینه نمی‌دهند، تقیه می‌فرمایید، سبزاللهی‌ها که فلان هستند زندانی‌ها هم که اگر اسلامیست هستند به تخممان هستند بقیه هم که مترسک هستند، یکسری هم که حقوق بگیر دولت هستند که مزدور هستند، درست نمی‌گویم؟!!

sonixax نوشته: فراموشی هم که گرفتی!
بچمون به کل از دست رفت.

خیر، شما قابلیت درک زمان افعال را نداری تقصیر دیگران نیست که. من پرسیده‌ام چه هزینه‌ای «میدهید؟» نه «داده‌اید»، کسی که خودش می‌گوید ج.ا برود هم به ایران نمی‌رود چه هزینه‌ای الان دارد میدهد؟ دنبال انتقام بودن هم با هزینه‌ برای سرنگونی ج.ا/ بهبود اوضاع ایران و... توفیر دارد!

sonixax نوشته: نوش جونش! خودت خوبی ؟
بر منکرش لعنت !! خوووب، خوشیم به خوشی برادران lol

Russell نوشته: برای همان هزینه‌ای که این 5 نفر داده‌اند است که‌داری برای بریدن سرشان هورا میکشی دیگر؟!!
البته تک تک ایرانیان که هزینه نمی‌دهند، تقیه می‌فرمایید، سبزاللهی‌ها که فلان هستند زندانی‌ها هم که اگر اسلامیست هستند به تخممان هستند بقیه هم که مترسک هستند، یکسری هم که حقوق بگیر دولت هستند که مزدور هستند، درست نمی‌گویم؟!!

این شمایید که پیشتر فرموده بودید اسلامیستها به تخمتان هم نیستند نه من!
تازه من هورا نمیکشم بلکه گفتم مهم نیست. قدرت تخیل حضرت عالی در حدیه که مهم نیست رو ترجمه میکنی به هورا کشیدن نه مشکل منه نه مشکل بقیه کسانی که دارند این بحث رو میخونند.
تازه این رو هم من نوشتم :
sonixax نوشته: نه عزیزم اینها هزینه هایی هست که به شکل عمومی تمام مردم ایران چه موافق جمهوری اسلامی چه مخالفش پرداخت میکنند
پس باز هم حرف مفت زدی و دروغ بستی به من.

Russell نوشته: خیر، شما قابلیت درک زمان افعال را نداری تقصیر دیگران نیست که. من پرسیده‌ام چه هزینه‌ای «میدهید؟» نه «داده‌اید»، کسی که خودش می‌گوید ج.ا برود هم به ایران نمی‌رود چه هزینه‌ای الان دارد میدهد؟ دنبال انتقال بودن هم با هزینه‌ برای سرنگونی ج.ا/ بهبود اوضاع ایران و... توفیر دارد!

این مشکل خودته که هزینه دادن رو فقط مشروط به زندگی در جمهوری اسلامی بودن میدونی! پیشتر برات هم توضیح داده بودم گفتی روضه هستش! فکر میکنی اینطرف زندگی کردن شخص رو از بابت هزینه هایی که به خاطر وجود جمهوری اسلامی باید پرداخت کنه مصون میکنه.
جواب من رو خوندی اصلن ؟

sonixax نوشته: هزینه دادن یعنی اینکه مادربزرگ من توی ایران داره میمیره مادرم این طرف داره بال بال میزنه که مادرش رو ببینه!

این در زمان حاله جانم نه گذشته! و همون طور که پیشتر هم گفتم یکی کمتر هزینه میده یکی بیشتر! من قبلن خیلی خیلی بیشتر هزینه دادم الان کمتر.

تازه من جای دیگه هم گفته بودم :

sonixax نوشته: هزینه دادم الان هم دارم بهره هزینه ای که دادم رو میبرم! شما مشکلی داری با این ؟

پس معلوم شد که این خودتی که مشکل ادراک داری نه من.

تازه من یادم نمیاد جایی گفته باشم اگر شرایط بازگشت من به ایران فراهم بشه ایران بر نمیگردم بلکه به عکس بارها و بارها گفتم از اینکه این طرف گیر افتادم خوشحال و خرسند نیستم. بله از زندگی در اینجا خیلی هم ناراحت نیستم ولی با اینکه راه برگشتم بسته هستش اصلن حال نمیکنم و دوست ندارم این شرایط رو.

سوای اینها فکر میکنی کسانی که این طرف هستند هزینه ای نمیدند؟ خوب پاشو بیا اینجا زندگی کن. مگه نمیگی این طرف همش حال و حوله ؟ مگه خود آزاری داری موندی ایران ؟

Russell نوشته: بر منکرش لعنت !! خوووب، خوشیم به خوشی برادران lol

خدا رو شکر :e405:

یک گروه سنی تروریستی به نام "جیش العدل" 5 مرزبان ایرانی را ربودند - Mehrbod - 03-14-2014

sonixax نوشته: من دارم از هزینه ای که تک تک ایرانیان به خاطر وجود جمهوری اسلامی همه روزه پرداخت میکنند حرف میزنم، یکی بیشتر یکی کمتر.

این درسته که پیکر بیمار ایران برای تک تک هموندان اش هزینه دارد, ولی خوب در دست دیگر نیروی خودآگاهی ما خُرد است و نمیتوانیم
برای زمینلرزه‌یِ بم که n سال پیش رخداد تا ابد اندوه‌گساریم, برخی زمانها مانند این ٥ سرباز این تنش‌ها از یکجایی سرباز میکنند و چندی نگرش مردم را به خود میگیرند.

نگرش میلاد و کسرا تا جاییکه من گرفتم اینه که این سوپاپ‌ها به کاری نمیایند و مردم چند روزی برای سرنوشت این ٥
سرباز میگریند و فردا برمیگردند سر خانه و کاشانه و همه چیز را میفراموشند, از همینرو بهتر است نگرش ریشه‌این‌تر داشته
باشیم و بدانیم این داستانها یکمین بار نیست رخ‌میدهند و واپسین بار هم نیست خواهیم دید, که سخن درستی است.

پارسیگر