دفترچه

نسخه‌ی کامل: درباره‌یِ شر
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
شر تا انجا که میدانم واژه‌ای دینی بوده ولی بحث بر سر اساس وجود آن در دوران معاصر انکار شده.
در چند تاپیک بحثهای مشابهی پیش اومد بین من و دوستانی مانند فاکس و آندد_نایت گرامی که ایجاد این تاپیک رو بنظرم لازم آورد.
منتظر نظرات دوستان هستم،هر چند رو فقط برای شروع تاپیک آوردم و سعی میکنم مطالب مرتب رو اینجا قرار بدم،از جمله اون نگر مطرح هانا آرِنت در "شر رادیکال".
Russell نوشته: و سعی میکنم مطالب مرتب رو اینجا قرار بدم،از جمله اون نگر مطرح هانا آرِنت در "شر رادیکال".
لطفا چیزی که قرار بود قرار بدی رو قرار بده.
Philo نوشته: لطفا چیزی که قرار بود قرار بدی رو قرار بده.
این مطلب از اونهایی هست که من حقیقتا فراموشم شده بود. من از آن موقع سراغ این موضوع نرفتم. شما و بقیه‌یِ دوستان اگر نظری دارید بحث رو راه بیاندازید شاید من هم انگیزه پیدا کنم پیگیرش شوم. البته از آن موقع افکار من هم تغییر زیادی کرده و یک علت عدم پیگیری من شاید همین باشد.
Russell نوشته: این مطلب از اونهایی هست که من حقیقتا فراموشم شده بود. من از آن موقع سراغ این موضوع نرفتم. شما و بقیه‌یِ دوستان اگر نظری دارید بحث رو راه بیاندازید شاید من هم انگیزه پیدا کنم پیگیرش شوم. البته از آن موقع افکار من هم تغییر زیادی کرده و یک علت عدم پیگیری من شاید همین باشد.
mâ râ az baxsh hây e degargoon shode ye andishe hâ tân âgâh konid!