دفترچه

نسخه‌ی کامل: چرایی آغاز تالار داستان‌های ِ اروتیک
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
قضیه این داستان های سکسی توی تالار چیه مهربد جان؟

حس خوبی رو به من منتقل نکرد
mamad1 نوشته: قضیه این داستان های سکسی توی تالار چیه مهربد جان؟

حس خوبی رو به من منتقل نکرد

داستان ویژه‌ای ندارد ممد جان, برای بالا رفتن در گوگل در ذهن داشتیم که یک تالار پیرامون مسٸله‌هایِ جنسی باز کنیم,
این‌ها را هم گذرانه از بایگانی‌هایِ خودم بیرون کشیدم و گذاشتم (خودم هم دستی در نوشتن دارم, شاید دیرتر از خودم هم گذاشتم).

داستان اروتیک یا سکسی نیز یک گونه تابوشکنی به شمار میرود و تابوشکنی بیشتر زمانها خواستنی
است, بویژه برای سکس که در ایران همچنان آزادانه سخن گفتن درباره اش تابو به شمار میرود, هتا روی اینترنت!
این تالار برای این هست به نظرم که هر چیزی که در جمهوری اسلامی جلوی آزادی آن گرفته میشود اینجا آزاد باشد ، من تازه فکر می‌کنم یک تالار باز کنیم کلا برای چیز‌های سکسی و یک گزینه جلوی آن بگذاریم که باید سنّ خود را تایید کنید تا وارد بشوید ، و داخل آن به غیر از چیز‌هایی‌ که غیر قانونی‌ هست ، بقیه چیز‌ها را اجازه بدهیم.:e420:
عجب
تالار دفترچه اینه پس؟؟؟؟
خسته نباشید واقعا
Mr.World.Wide نوشته: عجب
تالار دفترچه اینه پس؟؟؟؟
خسته نباشید واقعا
میبحشید که با وجود زحمات چندین ساله شما برای دفترچه، تالارهایی در اینجا ایجاد شده که تفکرات اُملی-فاشیستی حاج آقا برآورده نشده !!
اینجا جایی برای حمایت از آزادی و مخصوصا آزادی بیان است،آزادی بیان شما را ناراحت میکند مشکل ما نیست.
Mr.World.Wide نوشته: عجب
تالار دفترچه اینه پس؟؟؟؟
خسته نباشید واقعا
دیگر کار به جایی رسیده که در همان اولین پست تخریب این انجمن را شروع می‌کنند. E402
Russell نوشته: میبحشید که با وجود زحمات چندین ساله شما برای دفترچه، تالارهایی در اینجا ایجاد شده که تفکرات اُملی-فاشیستی حاج آقا برآورده نشده !!
اینجا جایی برای حمایت از آزادی و مخصوصا آزادی بیان است،آزادی بیان شما را ناراحت میکند مشکل ما نیست.

Ouroboros نوشته: دیگر کار به جایی رسیده که در همان اولین پست تخریب این انجمن را شروع می‌کنند. E402

نه اقایان من چه کار به تخریب انجمن دارم
من استفاده های خودم رو از این تالار و بحث هاش میبرم و شاید توی بعضی بحث ها شرکت کنم
انجمن خوبی هست اینجا ولی این تالار سکسی برام کمی عجیب بود
این تالار برای من هم خوشایند نیست! نمی‌دانم ولی فکر می‌کنم وجهه‌ی تارنما را خراب کرده است..
Alice نوشته: این تالار برای من هم خوشایند نیست! نمی‌دانم ولی فکر می‌کنم وجهه‌ی تارنما را خراب کرده است..
خب این بحث دیگری‌ست درباره‌ی ِ تناسب مطالب و فضای انجمن.
نظر اولیه‌ی ِ آغازگر تالار این بود که هم کمکی به انتشار این مطالب سانسور شده بشود و هم به تالار کمک کند(حتی یک دوستی پیدا شد داستانی که خودش نوشته بود را در همان تالار منتشر کرد و درباره‌اش بحث هم شد).
حقیقتش برای من این هم یکجور تالار فان حساب میشود و همان اندازه با انجمن متناسب است که تالار معرفی آخرین فیلم دیده شده و باقی تالارهای فان.
اما دوستان دیگر هم نظرشان را بگویند، بحث ِ حال و هوای تالار است و نظر دوستان برای آن معیار خوبی‌ست و من هم اگر نتیجه این باشد که تناسبی با انمجن ندارد با حذف آن و انتشار آن داستانها بطریقی دیگر مخالفتی ندارم.
در یک جامعه آزاد سکس ، پورن و اینها هم باید آزاد باشد ، خوشتان نمی‌‌آید به این تالار نیایید ، ولی‌ حق ندارید به بقیه که می‌‌آیند بگویید شما هم حق ندارید بیایید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13