دفترچه

نسخه‌ی کامل: دعوتنامه بالاترین (قوانین در پست نخست خوانده شود)
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
در این جستار میتوانید درخواست دعوتنامه برای سایت بالاترین را بدهید .
فرستادن درخواست در این جستار و دریافت دعوتنامه باید بر طبق قوانین زیر باشد :

• کاربر درخواست کننده باید حد اقل ۵۰ پست در تارنما داشته باشد .
  • کاربر درخواست کننده موظف است پس از کسب امتیاز لازم و کسب دعوتنامه ی بالاترین برای سایر کاربران متقاضی این تارنما به شرطی که با قوانین سازگار باشد دعوتنامه بفرستد .
واقعا ممنون، خیلی شرمنده نمودید از این همه دعوتنامه هاتون. :d
میخواید به صورت پیام خصوصی با جناب پنتاگرومن در میان بگذارید ، ایشون کار همه ما رو راه انداختند 53
مرسی سونی اکسس جان که راهنمایی کردی، ولی این که پیغام خصوصی نیست که بهتره بگیم پیغام عمومی، پیغامی که همه میتونن ببینن کجاش خصوصی هست؟ اصلا فکر نکردن شاید یکی بخواد یه چیزی به یکی دیگه بگه بقیه نفهمن :d
shirin نوشته: مرسی سونی اکسس جان که راهنمایی کردی، ولی این که پیغام خصوصی نیست که بهتره بگیم پیغام عمومی، پیغامی که همه میتونن ببینن کجاش خصوصی هست؟ اصلا فکر نکردن شاید یکی بخواد یه چیزی به یکی دیگه بگه بقیه نفهمن :d

برای ارسال دعوتنامه شما باید آدرس میل خودتون رو بدید به شخص ارسال کننده دعوتنامه بدید و در جای عمومی امکانش نیست .
مقادير متنابهی دعوت نامه موجوده 4که رو دستمون باد کرده کسی ميخواد پيغام خصوصی بده . برای دادن پيغام خصوصی هم اگر بر روی اسم که اين بغل هست يک کليک کنيد ليستی باز ميشه و اونجا پيغام شخصی رو انتخاب کنيد 53
من هم چندتا دعوتنامه دارم اگه کسی رو هم میشناسید که دنبال دعوتنامه هست و به نظرتون بسیجی و راسو نیست معرفی کنید (ایمیلش رو بدید ) واسش میفرستم...
جهت اطلاع دوستان عرض کنم که ما یک ماهی هست اخراج شدیم از بالاترین پس متاسفانه دعوتنامه هم نداریم71 ...(مشخصا کسی که تقاضای دعوتنامه کرده بود بصورت پیغام خصوصی)...
به نظر من افرادی که هنوز توی سایتی مثل بالاترین که به خودش اجازه میده افکار و عقاید و سانسور کنه و سیل کثیری از کاربرایی که توی به اینجا رسیدن بالاترین نقش داشتن رو اخراج کنه هنوز فعالیت میکنند در واقع دارن به خودشون با حضور در این سایت توهین میکنند
البته من هنوز سر میزنم ولی فعالیت دیگه ای ندارم 15
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9