دفترچه

نسخه‌ی کامل: محمد حسینی
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3
البته چهره ی شاخصی نیستند اما ایشون رو بهانه ای کنیم تا نگاهی بندازیم به رفتار هایی که در این اوضاع و احوال سیاسی کشور از هنرمندانمون میبینیم!
و همینطور بد نیست نگاهی به عملکرد صدا و سیمای ج.ا بندازیم و اینکه استراتژی های صدا و سیما از چهره ها چه میسازد و چه طور میتواند با افکار مردم بازی کند؟
دیشب صدای امریکا به همین موضوع پرداخته بود و یکی از مهمان ها همین اقای محمد حسینی بود.
من از انجایی که برنامه های ایشان را در زمانی که ایران بودند کاملا به خاطر دارم از اینهمه تغییر متعجب شدم.خصوصا در دو برنامه ی اختصاصی شب بخیر تهران و ام شو که خودش عهده دارش است کلا لاین عوض شده ی ایشون جالب توجه است.
ایشان زمانی با دلایل و مستندات علمی در تلوزیون ج.ا سعی بر تبلیغ اسلام و حکومت اسلامی داشتند.نه به اندازه ی کسی که مجبور به کاریست بلکه گویا خودشان به چنین سیاستی روی داشتند.اما حالا در شب بخیر تهران با کمک استدلال های علمی از افکاری متفاوت سخن میگوید....
دوستان نظرتون در مورد خروج ملک مطیعی , منافی و فعالیتشون در رادیو فردا چیه؟ ممنون میشم اگر چیزی هم در مورد خروج و سابقه سیاسی منافی میدونید به اشتراک بذارید. E032
izabel نوشته: دوستان نظرتون در مورد خروج ملک مطیعی , منافی و فعالیتشون در رادیو فردا چیه؟ ممنون میشم اگر چیزی هم در مورد خروج و سابقه سیاسی منافی میدونید به اشتراک بذارید. E032

از خرداد 89 فرشید منافی و کامران ملک مطیعی به همراه چند تن دیگر در رادیو فردا برنامه ی رادیو پس فردا را اجرا می کنند. پیشتر فرشید منافی هنگامیکه داخل ایران بود در رادیو جوان برنامه ی روی خط جوانی را اجرا می کرد. ولی به دلایل بروز اختلافات و محیط بسته ی آنجا عطای وطن را به لقایش بخشید و هم اکنون نیز در جمهوری چک ساکن است.

کامران ملک مطیعی(بازیگر) هم پسر زنده یاد کیومرث ملک مطیعی(بازیگر) است. او چندین سال زودتر وطن را ترک کرده بود و هم اکنون نیز ساکن آمریکا است. او سابقه ی بازی در مجموعه ی طنز زیر آسمان شهر را دارد.

منافی که گمان نمی کنم پیش از رادیو پس فردا فعالیت سیاسی خاصی در کارنامه داشته باشد، ولی کامران ملک مطیعی در دوره ای کوتاه مجری شبکه ی سیاسی win متعلق به احمد بهارلو بود که آخر هم نفهمیدم سرانجام آن چه شد.

برنامه های فرشید منافی را هم به طور مستمر پیگیری می کنم . او یک نابغه است، نابغه ای که شوربختانه با بی مهری مدیران صدا و سیمای جمهوری اسلامی مواجه شد و قدرش را ندانستند.

[عکس: 108.jpg]
کافر_مقدس نوشته: برنامه های فرشید منافی را هم به طور مستمر پیگیری می کنم . او یک نابغه است، نابغه ای که شوربختانه با بی مهری مدیران صدا و سیمای جمهوری اسلامی مواجه شد و قدرش را ندانستند.
چرا نابغست؟ من همیشه به برنامش گوش میدم البته لذت میبرم ولی چه کار خاصی میکنه؟ شاید هر کس دیگری جاش بود میتونست تقلید صدا کنه یا از مسائل تخمی سیاسی ایران طنز بسازه. البته کارهاش بسیار سرگرم کنندست ولی من هرگز متوجه اینهمه توجه به این برنامه نشدم!
kourosh_bikhoda نوشته: چرا نابغست؟ من همیشه به برنامش گوش میدم البته لذت میبرم ولی چه کار خاصی میکنه؟ شاید هر کس دیگری جاش بود میتونست تقلید صدا کنه یا از مسائل تخمی سیاسی ایران طنز بسازه. البته کارهاش بسیار سرگرم کنندست ولی من هرگز متوجه اینهمه توجه به این برنامه نشدم!

تقلید صدا به جای یک کس، دو کس، سه کس! نه 20 کس!

نمی دانم از چه زمانی رادیو پس فردا را دنبال می کنید، ولی اگر خاطرتان باشد آن روزهای نخستین فرشید منافی تک و تنها بود و به همراه یکی دو نفر دیگر برنامه ها را اجرا می کردند.

او یک کارمند ساده نیست، خودش به تنهایی یک برنامه است. خب اگر شما هم قادر هستید کارهای مشابه ایشان انجام دهید و میلیون ها نفر را بخندانید شما نیز یک نابغه هستید!
کافر_مقدس نوشته: تقلید صدا به جای یک کس، دو کس، سه کس! نه 20 کس!

نمی دانم از چه زمانی رادیو پس فردا را دنبال می کنید، ولی اگر خاطرتان باشد آن روزهای نخستین فرشید منافی تک و تنها بود و به همراه یکی دو نفر دیگر برنامه ها را اجرا می کردند.

او یک کارمند ساده نیست، خودش به تنهایی یک برنامه است. خب اگر شما هم قادر هستید کارهای مشابه ایشان انجام دهید و میلیون ها نفر را بخندانید شما نیز یک نابغه هستید!
زمانی که منافی ایران هم بود من هر وقت سوار خودروم میشدم میزدم رادیو جوان. من معمولن توی ترافیک رادیو گوش میدم.
نه من نمیتونم اینجوری برنامه بسازم ولی واقعن نابغه بودن او رو نمیفهمم چیه. اگر تقلید صدا منظورتون هست که خب میشه گفت او یک مقلد صدای حرفه ایه. ولی خیلی از طنزهاش لوس و مسخره و آبکیه واقعن. به هر حال من که در برنامه هاش اثری از نبوغ نمیبینم خیلی.
بستگی دارد که نبوغ را چگونه تعریف کنید. بله او یک دوبلور حرفه ای است و البته یک کمدین نمونه. یک هنرمند کامل که کارش را بلد است.

روی هم رفته در اینجا مقصودم از نابغه اشاره به همان پدیده ی فرار مغزها بود، شاید منظورم را بد رساندم.
E404حسینی رو جزو چهره ها نمیدونم اصلا
E412
یادش بخیر حسینی ، در شبکه تهران، این آهنگ را چقدر زیبا می خواند:
هزاران سیم و زر دادم کسی بر ما مشد مفلس

تو که مفت مفت مفلس می شوی گویا نظر داری
بهترین شومن ایران بود . الان چی ، یک عده ریاکار تمام عیار، میان توی تی وی و هم به شعور مردم توهین می کنند هم اشکشان را در میارن و در آخر طلبکار هم هستند!

  • E403
صفحات: 1 2 3