دفترچه

نسخه‌ی کامل: رادیو اینترنتی
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2
بچه ها ، من میخوام در آینده ای نه چندان دور یک رادیو اینترنتی راه بندازم .
دوستان اگر سورسهای مناسب (به زبان فارسی) برای پخش در رادیو سراغ دارند در همین تاپیک معرفی کنند لطفن .
سورسها میتونه هر چیزی باشه :

موزیک (زبانش مهم نیست)
سخنرانی های اسلامستیزی (مثل رضا فاضلی ، بهرام مشیری ، پری صفاری ، مسعود انصاری ، فولادوند و ...)
سخنرانی های سیاسی (مال کمونیستها ، سلطنت طلبها ، مشروطه خواه ها ، سبزها - مجاهدین و ...)
و هر چیزی که فکر میکنید میشه درش پخش کرد .
بعد اگر نرم افزار dj مجانی برای ایستگاه های رادیویی سراغ دارید بی زحمت معرفی کنید 53
دمتون گرم .
دوست عزیز بنظرم بجای رادیو اینترنتی که یک سرور اختصاصی با پهنای باند بالا می خواد این فروم را رونق بده. مثلا در گوگل با کلمات کلیدی مرتبط با فروم آگهی بده و ...
Agnostic نوشته: دوست عزیز بنظرم بجای رادیو اینترنتی که یک سرور اختصاصی با پهنای باند بالا می خواد این فروم را رونق بده. مثلا در گوگل با کلمات کلیدی مرتبط با فروم آگهی بده و ...
رونق دادن اینجا دست من نیست گرامی ، من فقط با ادمین اینجا در تماس هستم .
سرور اختصاصی هم الان دارم ، برای همین هزینه اضافی برام نداره .
آگهی گوگل هم خیلی گرون تمام میشه - به طور متوسط ماهی ۵۰۰ یورو میندازه و این خیلی زیاده .
بچه ها این رادیوی اینترنتی ما آماده شده و الان داره به صورت آزمایشی هم پخش میشه - ولی به صورت خصوصی تا ایراد های احتمالی رو در بیاریم .
به زودی همتون میتونید بشینید گوش کنید 4
الان هم دارم روی یک سیستم آژاکس برای اعلام برنامه هاش کار میکنم که در نوع خودش جالبه و خیلی شبیه سیستم اعلام برنامه رادیو جوان هستش . البته من همون کار رو با امکانات معمولی انجام دادم . برای همین دقیقا مثل اون نمیشه و اینکه اونها خیلی خیلی حرفه ای هستند .
خوب ، بچه ها بلاخره آماده شد - اسمش رو گذاشتیم رادیو افشا که بعد ها میتونید از طریق آدرس اینترنتی efsha.net یا Radioefsha.com بهش گوش کنید .

در حال حاضر هم میتونید با یکی از فایلهایی که پیوست کردم بهش گوش کنید ، بسته به پلیری که استفاده میکنید میتونید فایل مورد نظر رو دانلود کنید و بعد از اینکه از حالت فشرده خارج کردید ازش استفاده کنید .
دوستان این مسعود انصاری ها به شدت کیفیتشون پایین هست - در کل این مسعود انصاری سخنرانی هاش همین طوریه از ته چاه صداش میاد . شونصد تا فیلتر روش انداختم تا قابل شنیدن بشه - ولی باز هم اعصاب میزنه - برای همین مجبورم که حذفشون کنم .
پیشاپیش شرمنده
بچه ها من این سیستم اعلام برنامه اش رو هم آماده کردم و فعلن میتونید از طریق Windows Media Player ببینیدش .
فایلش رو پیوست میکنم - بی زحمت امتحانش کنید و نتیجه رو بهم بگید .
ممنون .
دوستان سایت رادیو رسمن آغاز به کار کرد و شما میتونید از طریق آدرس زیر بهش دسترسی داشته باشید :

http://www.radioefsha.com
بچه ها از ایران خبر رسیده که وبسایت رادیو افشا فیلتر شده 21
یعنی ببینید تا چه حدی از این مدل سایتها ترس و وحشت دارند ! که یک سایتی رو یک روز بعد از راه اندازی فیلتر میکنند 22
صفحات: 1 2