دفترچه

نسخه‌ی کامل: بااخراجی های3 چه کنیم؟
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
به نظر شما کپی کنیم یا کپی نکنیم؟
من که تو عمرم 4 بار بیشتر سینما نرفتم...
و علاقه ای هم به دیدن این فیلم ندارم...
چی بشه یهو این فیلم اتفاقی بیفته دستم شاید ببینم که ده نمکی باز چه گندی زده!
نقل قول:بااخراجی های3 چه کنیم؟
دوستش ندارید ، نبینید
sonixax نوشته: دوستش ندارید ، نبینید

ما میخوایم ده نمکی بخوره زمین این جنایتکار47
sonic نوشته: ما میخوایم ده نمکی بخوره زمین این جنایتکار47

کسی که از پول نفت مملکت بودجه میلیاردی میگیره با کپی کردن فیلمش زمین نمیخوره ولی با ندیدن فیلمش چرا .
sonixax نوشته: کسی که از پول نفت مملکت بودجه میلیاردی میگیره با کپی کردن فیلمش زمین نمیخوره ولی با ندیدن فیلمش چرا .

نه اتفاقا زمین میخوره اگر پول برای اخراجیها بدیم باز ده نمکی وشریفی نیا بیشترسود میکنند.
sonic نوشته: نه اتفاقا زمین میخوره اگر پول برای اخراجیها بدیم باز ده نمکی وشریفی نیا بیشترسود میکنند.

چه پول بدید ، چه پول ندید اونها سودشون رو کردند و میکنند - شما از پروسه ی ساخت یک فیلم در جمهوری اسلامی خبر نداری ولی من چون یکی از نزدیکانم فیلمنامه نویس و کارگران بوده خبر دارم ، اسمش رو هم نمیتونم بگم چون برای خانوادش ممکنه توی ایران مشکل درست بشه .

سینما در ایران خصوصی نیست و چون خصوصی نیست شما هر کاری هم که بکنی آسیبی نمیبینه تولید کننده - حتا مهران مدیریش با کپی کردن فیلمش ضرر نمیکنه چونکه برای اون فیلم 5 میلیارد گرفته رفته رد کارش .

ولی اگر تحریم کنید و نبینید ابزار تبلیغاتی جمهوری اسلامی رو ازش میگیرید . از نظر مالی هیچ کاری نمیتونید بکنید ، حتا اگر فیلم رو روی بلوری قبل از روی پرده رفتنش مجانی بین تک تک ایرانی ها پخش میکردید شریفی نیا و ده نمکی و ... یک ریال هم ضرر نمیکردند .