دفترچه

نسخه‌ی کامل: فاطی حقیقت جو: در یک انتخابات آزاد بین میرحسین موسوی و رضاپهلوی، ...
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3
http://www.youtube.com/watch?v=ikJJO8_z3...e#t=03m28s

نظرتون در باره مزخرفی که این خانم گفته چیست ؟
sonixax نوشته: نظرتون در باره مزخرفی که این خانم گفته چیست ؟
میلاد جان به نظر من مزخرف نگفت!! جهت فکری خودش شاید مورد تایید من نباشه اما تحلیل من هم از جامعه ایران همینه!!! نه اینکه میرحسین بهتر باشه اما جامعه دین زده ایران هنوز درک سیاسی بالایی نداره و اینکه برای من به عنوان متولد بعد از انقلاب رضا پهلوی یه فرد ناشناخته هست!!! بین این 3 تا خب منم نظرم همینه... به اسم و خاندان که نیست دوست من...

ضمنا, بزنم به تخته بانوی بسیار زیبایی هستن11
من یک‌بار خواب دیدم که رضا پهلوی شاه شده، موسوی شده نخست‌وزیر. 71
Jooyandeh نوشته: من یک‌بار خواب دیدم که رضا پهلوی شاه شده، موسوی شده نخست‌وزیر. 71
حالا تعبیرش چیه ؟!
Havadar_e_Democracy نوشته: حالا تعبیرش چیه ؟!
خدا وکیلی چی می‌شه ‌ها! ‌
"نخست‌وزیر امام" بشه "نخست‌وزیر رضاشاه دوم پهلوی". 3
البته این نظر خودشه و مرکز اعلام نظرسنجی نیست که.
البته منم به رضا پهلوی زیاد اعتماد ندارم به دلیل موضع غیر شفافش درباره پدرش و یجورایی من حس میکنم فقط میخواد انتقام پدرش رو بگیره.به هر حال بیشتر اعتبارش به خاطر پدرش هست و نمیشه کردیت پهلوی رو بخواد ولی حتی در مورد اعمال پدرش موضع هم نگیره.حتی نمیگه سلطنت رو نمیخواد که مبادا اون چهارتا سلطنت طلب هم ولش کنند.
با درود

کسی نیست به این بیسواد بگوید که در انتخابات آزاد هیچ کدام از این دو رای نمی آوردند؟!
Dariush Rahazad نوشته: با درود

کسی نیست به این بیسواد بگوید که در انتخابات آزاد هیچ کدام از این دو رای نمی آوردند؟!
داریوش گرامی شما از مردم هم غاقل نشو!!!
Havadar_e_Democracy نوشته: داریوش گرامی شما از مردم هم غاقل نشو!!!

من هم با جناب داریوش موافقم ، تنها دلیل بزرگ شدن موسوی و کروبی وجود احمدی نژاد بود ! در صورتی که اگر احمدی نژادی نمیبود و یا جمهوری اسلامی سرنگون شود دیگر مردم مجبور به انتخاب بین بد (موسوی و کروبی و اصلاح طلبها) و بدتر (اصول گرایان و احمدی نژاد و ...) نیستند .
sonixax نوشته: من هم با جناب داریوش موافقم ، تنها دلیل بزرگ شدن موسوی و کروبی وجود احمدی نژاد بود ! در صورتی که اگر احمدی نژادی نمیبود و یا جمهوری اسلامی سرنگون شود دیگر مردم مجبور به انتخاب بین بد (موسوی و کروبی و اصلاح طلبها) و بدتر (اصول گرایان و احمدی نژاد و ...) نیستند .
خب سوالی که از خانم حقیقت جو پرسیده شد این نبود!! بحث بین 3 تا گزینه بود. میلادگرامی بعد از سرنگونی به نظر شما ما کی رو داریم؟!
صفحات: 1 2 3