دفترچه

نسخه‌ی کامل: دشمن کیه ؟
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بلاخره این دشمن کیه ؟ ما بعد از گذشت بیش از سی سال هنوز نفهمیدیم !

http://www.youtube.com/watch?v=RfcNEWgPTDc
در نظام اسلامی همه دشمنند.
من فکر میکنم دشمن رو در طرز فکر خامنه ای باید پیدا کرد الان.کسانی که باهاشون حال نمیکنه بعلاوه کسایی که برای ج.ا خطر هستند اسمشون دشمن هست.
کــیه؟ کــــــــــــــــــــــیه؟ کی بود؟
بعــــــــــــــــــــــله...
آقا اینا همه یه مشت دیوونه ان!
هر نظامی برای پایداریش نیاز به دشمن داره که مردم رو از اون بتسونه! اینا هم 30 ساله اسرائیل و آمریکا رو کردن لولوخورخوره که مردم رو از این دوتا بترسونن.. اما الان انگاری واقعا اسکیزوفرنیشون بالا گرفته و دروغ های خودشون هم باورشون شده و فکر میکنن همه ی دنیا دشمنند و 24ساعته نشستن نقشه میکشن که چجوری اینا رو براندازی کنن!! بالاخره گنده های نظام حاکم هم پیر شدن و دیگه مغزشون جواب نمیده.. این از صحبت های خامنه ای مشخصه که چقدر از اطرافیانش میترسه و فکر کنم از ترس شب ها خودشو خیس میکنه
موجودی فرضی جهت خر کردن عوام و بسیجی ها و ساندیس خورها.
دشمن اصلی جمهوری اسلامی در واقع خود سران جمهوری اسلامی هستند ... گندی که خود اینا به خودشون زدند هیچ کسی نمی تونست بزنه ... در واقع میشه گفت خودشون ، خودشون رو براندازی کردند !
دشمن اصلی اسلامه که پایه های ج.ا رو تشکیل میده و سر پا نگه داشته!
کلا این ج.ا با سوء استفاده از اعتقادات مردم سر پا مونده و اخوند ها هم این وسط مسئول محکم نگه داشتن و مرمت کردن پایه های این نظام با سرگرم کردن مردم با دروغ ها و خرعبلات اسلامی هستن!
اگر مردم ما مغزشون به کار بیوفته و این مزخرفات اسلامی رو کنار بزارن این حکومت 1 ساعت هم دوام نمیاره!
کی دشمن نیست؟

[عکس: 21.jpg]
به غیر از شیعه ها کل جهان دشمن هستن1 (استنباطی از کل حرفای علی خامنه ای)
bilbilak نوشته: به غیر از شیعه ها کل جهان دشمن هستن (استنباطی از کل حرفای علی خامنه ای)

البته منظور بنده هر دشمنی بود نه فقط دشمن سید علی !

کمونیستها ، سلطنت طلبها ، مشروطه خواه ها ، مجاهدین ، توده ای ها و ... هم گویا از دید انقلابیون و سبزیجات دشمن هستند .
دوستان همگی جمع کنند بروند منزل جمهوری اسلامی هست دیگر. حالا فوقش یک مقداری تعدیلش میکنند باز به خورد ملت دانشمند ، آگاه ، تحصیل کرده ، فهیم و خلاصه خفن پفن ایرانزمین میدهند !Qq_59

بد جوری دچار خود برتر بینی هستیم طوری که روی آینده و زندگی تک تکمان اثر گذاشته .

اگر به راستی دشمنی باشد ! دشمن شماره یک خودمان ، خودمان هستیم .