دفترچه

نسخه‌ی کامل: گاوداری اسلامی!
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3
آخرین خبرها از مجلس شورای اسلامی![عکس: 8.png]

در بهارستان چه می گذرد؟!
امروز در واکنش به سخنان علی یونسی برخی از نمایندگان مجلس نعره ها زدند و خشتک ها دریدند![عکس: 6.gif]

علی یونسی گفته بود پرچم شیر و خورشید نماد سلطنت نیست!
خیلی تیتر خوبیه ولی پیشنهاد میکنم مجلس شورای اسلامی رو هم یه جوری به این تیتر بچسبونی چرا که هم در جستجوهای چشمی مشخص باشه این جستار برای چیه، و هم در یافته های گوگل.
کافر_مقدس نوشته: امروز در واکنش به سخنان علی یونسی برخی از نمایندگان مجلس نعره ها زدند و خشتک ها دریدند![عکس: 6.gif]

علی یونسی گفته بود پرچم شیر و خورشید نماد سلطنت نیست!

جالب اینجاست که خیلی از همین به اصطلاح اعتدالیون پفیوز هم پاچه ی یونسی را گرفته اند که چرا این سخنان را گفته ای.
حالا بالاخره شیر و خورشید نماد شاهنشاهی هست یا نه؟
من گمان می‌کنم جدا از بحث تاریخی این مطلبی‌ست بسته به عقیده‌یِ اکثریت مردم، اگر چه اعتقاد مردم از روی بی‌سوادی یا نادانی باشد.

مثلا میدانیم نماد چلیپا نمادی بسیار قدیمی از شرق است که هیتلر (با کمی تغییر) برای حزب نازی انتخاب کرد و شد Swastika، اکنون با توجه به این سابقه همه آنرا به حکومت آلمان نازی می‌شناسند. امروزه کسی بگوید صلیب شکسته نماد نازیسم است حرف بیراهی نگفته، اینطور نیست؟
محمد نوریزاد در برگه ی فیس بوکش مجلس شورای اسلامی را با اصطبل مقایسه کرده و در پاسخ به منتقدین گفته تازه صد رحمت به اصطبل! [عکس: 4.gif]

Timeline Photos
فریدون مچکریم! فریدون مچکریم! [عکس: 7.gif]

امروز پس از استیضاح وزیر علوم(فرجی دانا) و عدم رای اعتماد نمایندگان به او آقای رییس جمهور در یک اقدام ضربتی محمد علی نجفی را به عنوان سرپرست وزارت علوم منصوب کرد!

همچنین فرجی دانا نیز به عنوان مشاور علمی رییس جمهور منصوب شد.

[عکس: 38.jpg]
بگمانم برنامه الان این اس که ملت دوباره بروند رای دهند که مجلس را بدهند دست اصلاح‌طلبان، مجلس را بگیرند دیگر کارها جور می‌شود E01a
Russell نوشته: بگمانم برنامه الان این اس که ملت دوباره بروند رای دهند که مجلس را بدهند دست اصلاح‌طلبان، مجلس را بگیرند دیگر کارها جور می‌شود
آخر خنده بود این استیضاح راسل جان. تصور بکن، برای تحصیل در رشته‌ی فقه، ادبیات فارسی، ایران‌شناسی و ... از این وزارت بورسیه گرفته‌اند در حدِ یک میلیارد تومان ...
Dariush نوشته: آخر خنده بود این استیضاح راسل جان. تصور بکن، برای تحصیل در رشته‌ی فقه، ادبیات فارسی، ایران‌شناسی و ... از این وزارت بورسیه گرفته‌اند در حدِ یک میلیارد تومان ...
آری دنبال می‌کردم ولی مگر اصلاح‌طلبان حلال و حرام سرشان می‌شد؟
این داستان مرا بدجوری یاد زمان خاتمی انداخت.
صفحات: 1 2 3