دفترچه

نسخه‌ی کامل: عشق یعنی..
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8
عشق یعنی تو ماشین دستت رو دست عشقت باشه وقتی دنده عوض میکنه..
[ATTACH=CONFIG]3450[/ATTACH]
روی تصویر کلیک کنید تا بزرگ بشه
عشق یعنی یه پلاک که زده بیرون از دل خاک

عشق یعنی یه شهید با لبهای تشنه سینه چاک

عشق یعنی یه جوون یه جوونِ بی نام و نشون

عشق یعنی یه نماز با وضو گرفتن توی خون

عشق یعنی یه پدر که شب ها بیداره تا سحر

عشق یعنی یه خبر خبر یه مفقود الاثر

[عکس: 97.jpg]
عشق یعنی این پدر که با نهایت سختی زندگی و تلاش تونست فرزندشو از روستا به دانشگاه بفرسته و فارغ تحصیل بشه.. و فرزندش هم چقدر با مهربانی کنار پدرش ایستاده و عکس گرفته... این صحنه ها توی ایران هم زیاده..

[ATTACH=CONFIG]3506[/ATTACH]
عشق چیست؟
برای همه‌ی رجاله‌ها یک هرزگی، یک ولنگاری موقتی است. عشق رجاله‌ها را باید در تصنیفهای هرزه و فحشا و اصطلاحات «رکیک» که در عالم مستی و هشیاری تکرار می کنند پیدا کرد. مثل: دست خر تو لجن زدن و خاک تو سری کردن! ولی عشق نسبت به او، برای من چیز دیگر بود...! صادق هدایت

[ATTACH=CONFIG]3507[/ATTACH]

نقاشی خودم! :)
دلم گرفت آلیس.. :-(
عشق نسبت به او برای من چیز دیگری بود..!
عشق یعنی یک خیابان پر از خاطره.. یک خیابان که هروقت تنهایی عبور کنی ناخودآگاه اشک بریزی.. متنفر باشی از کُنج دیواری که قهر کردید...
متنفر باشی از اول تا آخر همه خیابونهای شهر.. عشق یعنی عشق خیابانی.. بهترین نوع عشق که آدمو ذره ذره نابود میکنه...
یعنی یه روز دلتنگ همه کوچه ها و خیابان های خاطره انگیز بشی و همشو پیاده طی کنی..
عشق یعنی بخاطر پـُف چشمت مجبور بشی عینک بزرگ مشکی بزنی... عشق یعنی 10 کیلو لاغری...
یعنی آخرش نفهمی عشق خوبه یا بد! عشق یعنی دلتنگی و دیوانگی.. یعنی از عمد بکوبی به ماشین روبرویت چون از این نوع ماشین خاطره بدی داری..
عشق یعنی من آب معدنی، تو نوشابه یا دلستر؟!
چقدر دلم این صحنه رو میخواد...

[ATTACH=CONFIG]3508[/ATTACH]
یه نفر نوشته: دلم گرفت آلیس.. :-(

مهسا پس بوف کور رو نخوندی Sad
عشق یعنی توی خیابون تک و تنها راه بری و چشمات خیس باشه، انقدر سیگار پشت سیگار بکشی که سرگیجه بگیری و سقف آسمون دور سرت بچرخه! (سیگار رو پشت سر هم پک عمیق بزن تند تند ببین عجب سرگیجه ای میده)
این خاطره‌ای که توی پیام اول گفتی بسیار ملموس بود و اصلا حالم رو خراب کرد. Sad
این جستار رو که دیدم یاد این افتادم :

[ATTACH=CONFIG]3510[/ATTACH]

کیا یادشونه ؟
sonixax نوشته: این جستار رو که دیدم یاد این افتادم :

نقاشی من رو مسخره می‌کنی؟ :) حالا این چی هست؟
Alice نوشته: نقاشی من رو مسخره می‌کنی؟ :) حالا این چی هست؟

یه آدامس بود که تصاویر عاشقانه همین دختر و پسر در حالت های مختلف رو داشت !! به سن شما قد نمیده آلیس جان E105...
Alice نوشته: نقاشی من رو مسخره می‌کنی؟ :) حالا این چی هست؟

یک زمانی دوران کودکی ما یک سری آدامس بود با این نام Love is... و توش یک سری عکس از دوتا شخصیت کارتونی وجود داشت که عشق رو به شکلی ساده در زندگی اون دو تا کاراکتر کارتونی توضیح میداد. البته قدمت اون کاراکتر ها و کارتونها خیلی خیلی قدیمی تر از آدامسش بود و اثری بودند از کیم کاسلی.
عنوان تاپیک رو که دیدم یه دفعه ای خاطراتش برام زنده شد.

این هم چند نمونه دیگه :
[ATTACH=CONFIG]3524[/ATTACH]
[ATTACH=CONFIG]3525[/ATTACH]
[ATTACH=CONFIG]3526[/ATTACH]
[ATTACH=CONFIG]3527[/ATTACH]

Love Is - WiKi...
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8