رتبه موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فیلمهایی که دیده ایم و برایمان جالب بوده

Anarchy نوشته: ممنون. دو روزی وقت دارم برای دانلود ترافیک رایگان. باز اگر فیلمی به ذهنت رسید بگو. اون salo رو هم سال ها پیش دیدم. تنها چیزی که ازش یادم هست ریختن میخ در غذای اون چند جوان هست

والا راستش را بگویم تنها فیلمی که این چند وقت دیدم و خوشم آمد a quiet place بود. سریال the young pope را تماشا کردم و به راستی خوش‌ساخت و خوب بود اما از سیزن دوم آن خوشم نیامد و نیمه‌کاره گذاشتم اگر سیزن اول آن را ندیده‌اید از دستش ندهید. بازی هم اگر اهلش هستید و کامپیوترتان جواب می‌دهد Sekiro خیلی بازی خوب و درگیر کننده‌ای هست!

زنده باد زندگی!
پاسخ

Anarchy نوشته: دوستان برای این روزهای کرونایی، فیلم معرفی کنید لطفا E404.

Kill The Irish Man

خدای ار به حکمت ببندد دری - به کرمک زند قفل محکم تری  
پاسخ

فیلم Mother! از آرنوفسکی را پیشنهاد می‌کنم. فیلم سردرگم‌کننده‌ای به‌نظر می‌رسد در اولین برخورد، اما ویژگی جالب توجه آن، به نظر من، برخورد جالب او با تاریخ تمدن و فرهنگ انسان به شکلی متمرکز و فشرده (زمانی و مکانی) است که باعث می‌شود، عمق تبعات و فجایعی که پدیده‌ای به نام «انسان» بر سر طبیعت، زمین،  هستی و از همه مهم‌تر خودش می‌آورد، بهتر درک شود. گستره‌ی عظیم حیات (به لحاظ تاریخی و جغرافیایی)، باعث میشود که درک و لمس حجم بلاهایی که انسان بر هر موجودیت زمینی وارد آورده، به سادگی ممکن نباشد. این فیلم با استفاده از متون و افسانه های دینی(مسیحی)، به شکلی بدیع و جذاب، آنچه در این مورد لازم است را به مخاطب منتقل می‌کند. من آن را دوست داشتم، اگرچه به باور من، کمی بیش از آنچه باید با اعصاب مخاطب بازی می‌شود و چند جایی هم به نظر می‌رسد به جای آن‌که ابهام در خدمت فیلم‌نامه باشد، کمکی‌ست به نویسنده برای پوشاندن ضعف‌های سناریوها.

[عکس: mother-poster-452x676.jpeg]

کسشر هم تعاونی؟!
پاسخ

Sekiro بازی خوبی است، ولی اگر مثل من به دنیای تالکین علاقه دارید، Shadow of War را هم در نظر بگیرید. 
این Assassin Creed در نسخه جدیدش رسما ریده! اما Watch Dogs را دریابید ... .

کسشر هم تعاونی؟!
پاسخ

(10-25-2020, 03:57 PM)Dariush نوشته:  Sekiro بازی خوبی است، ولی اگر مثل من به دنیای تالکین علاقه دارید، Shadow of War را هم در نظر بگیرید. 
این Assassin Creed در نسخه جدیدش رسما ریده! اما Watch Dogs را دریابید ... .


Assassin Creed از همان ابتدا ریده بود!!!
اصلن اسمش روش است اَسَسین کی رید؟ البته فکر کنم نَسَسین کی رید بوده قبلن Sick

خدای ار به حکمت ببندد دری - به کرمک زند قفل محکم تری  
پاسخ


موضوعات مشابه ...
موضوع / نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان