نامنویسی انجمن درست شده و اکنون دوباره کار میکند! 🥳 کاربرانی که پیشتر نامنویسی کرده بودند نیز دسترسی‌اشان باز شده است 🌺

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فلسطین

sonixax نوشته: این سخنان احساسی و ننه من قریبم بازی در اینجا راه به جایی نمیبرد!
ببخشید کجای حرفای من احساسی و ننه من غریبم بازی بود؟؟ احساس ؟ آنهم در برابر شما ؟! بنده پیشتر هم گفتم در مقابل شما نمی توان از و با عواطف صحبت کرد چون همه چیز را به شوخی می گیرید برایتان سوختن یک نوزاد فلسطینی به یک لطیفه و جک بیشتر شبیه است تا یک واقعه ی غم انگیز!!
sonixax نوشته: اینکه شما فقط فوکوس کرده اید روی فلسطینیان و بقیه از بیخ برایتان بی اهمیت هستند بسی جای سوال دارد که تا کنون نتوانسته اید پرسشی درخور بدهید!
خب معلوم است که نتوانم پرسشی در خور سوال شما را بدهم:))
راستی جناب مدیر ! این استدلال های شما براستی خنده دار هستند ! اگر مثلا شما برای انیمیشن یک تاپیکی باز کنید به این معنی است که فیلم و سریال و موسیقی از بیخ برایتان بی اهمیت است؟!!
در ضمن فلسطین نماد است نماد همه کشورهای تحت ستم ِ صهیونیست! داعش هم فرزند و زاییده ی صهینونیست هست . من در این تاپیک هم به این موضاعات پرداخته ام ولی از آنجا که جنابعالی بجای توجه فقط به دنبال تمسخر هستید خب بدیهی است که آنها به چشمتان نیایند!!
و بله اکثریت فلسطینی ها تروریست هستند! لابد اگر من بگویم داعشیان از وحشی ترین تروریستهای دوران معاصر هستند یک جستار هم برای مظلومیت سربازان جان برکف داعش باز میکنید ؟ :))[/QUOTE]


پاسخ

سارا نوشته: ببخشید کجای حرفای من احساسی و ننه من غریبم بازی بود؟؟ احساس ؟ آنهم در برابر شما ؟! بنده پیشتر هم گفتم در مقابل شما نمی توان از و با عواطف صحبت کرد چون همه چیز را به شوخی می گیرید برایتان سوختن یک نوزاد فلسطینی به یک لطیفه و جک بیشتر شبیه است تا یک واقعه ی غم انگیز!!

ولی برای شما بریده شدن سر یک نوزاد اسرائیلی عین جشن و پایکوبیست! برای همین است که نقدتان میکنیم!

سارا نوشته: خب معلوم است که نتوانم پرسشی در خور سوال شما را بدهم:))

اشتباه نفرمایید! درسته نوشته بودم! منظور همان پرسش بود.
چون اصولن شما اهل پاهخگویی نیستید و سوال را با سوال پاسخ میدهید! برای همین نوشته بودم پرسش یک علامت تعجب هم تنگش. زرنگ تر از این حرفها بودید که :))

سارا نوشته: راستی جناب مدیر ! این استدلال های شما براستی خنده دار هستند ! اگر مثلا شما برای انیمیشن یک تاپیکی باز کنید به این معنی است که فیلم و سریال و موسیقی از بیخ برایتان بی اهمیت است؟!!

قیاس مع الفارق!
شماغ مدعی هستید که برای مظلومین جهان خود را شهید میکنید! ولی معلوم نیست این مظلومین جهان چرا فقط شامل حال فلسطینیان میشود!!!!

سارا نوشته: در ضمن فلسطین نماد است نماد همه کشورهای تحت ستم ِ صهیونیست! داعش هم فرزند و زاییده ی صهینونیست هست . من در این تاپیک هم به این موضاعات پرداخته ام ولی از آنجا که جنابعالی بجای توجه فقط به دنبال تمسخر هستید خب بدیهی است که آنها به چشمتان نیایند!!

جوک بامزه ای بود! یک سری مسلمان!!!! رفته اند سر یک سری مسلمان و غیر مسلمان دیگر را به نام و به کام اسلام میبرند! دستشان هم قرآن است و مدام قرآن پخش میکنند و از همه جالب تر دارند دقیقن همان کاری را میکنند که پیامبر اسلام 1400 سال پیش کرده بود! بعد میشوند فرزند و زاییده ی صهیونیست :)))) لابد ممد چوپان (پیامبر مسلمین جهان) را هم صهیونیستها پس انداخته بودند که عین همین کارها را میکرد :)))

خدای ار به حکمت ببندد دری - به کرمک زند قفل محکم تری  
پاسخ

sonixax نوشته: اینکه شما فقط فوکوس کرده اید روی فلسطینیان و بقیه از بیخ برایتان بی اهمیت هستند بسی جای سوال دارد که تا کنون نتوانسته اید پرسشی درخور بدهید!
خب البته میدونیم که علتش تاثیر مدیا و تبلیغاته که نه فقط در ج.ا بلکه در همون غرب هم گاهی شدید دیده میشه در اینباره.

[COLOR="royalblue"]
چو بخت عرب بر عجم چیره گشت --- هـمـه روز ایـرانیـان تـیـره گـشـت
جهـان را دگـرگونه شـد رسم و راه --- تـو گـویـی نتـابـد دگـر مـهر و مـاه
ز مـی نشئه و نغمه از چـنگ رفـت --- ز گل عطر و معنی ز فرهنگ رفت
ادب خــوار شــد، هـنـر شـد وبــال --- بـه بستـنـد انـدیشـه را پـر و بــال
«توصیف فردوسی بزرگ از تازش اسلام به ایران»
[/COLOR]
خردگرایی و ایمان ستیزی
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان