نامنویسی انجمن درست شده و اکنون دوباره کار میکند! 🥳 کاربرانی که پیشتر نامنویسی کرده بودند نیز دسترسی‌اشان باز شده است 🌺

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

راه‌های سریع کم کردن وزن و عضله آوردن
#61

Anarchy نوشته: امیر جان از خطاهای رایجی که ممکنه زمان اجرای بعضی از تمرین ها پیش بیاد و منجر به مصدومیت بشه یا اینکه تمرین رو از حالت موثر خارج کنه هم بگو لطفا !!
خب نحوه‌ی حرکات را به نظر من باید از یک مربی مجوزدار بپرسید، این مربی‌ها هرچند در رابطه با موضوعات دیگر چیز زیادی نمی‌دانند اما خب طرز درست حرکت را معمولا بلد هستند. در یوتیوب حرکت‌هایی که می‌خواهید بزنید را تماشا بکنید و همیشه این قانون یادتان باشد که اگر هنگام اجرای حرکت بدنتان درد می‌گیرد دارید آنرا اشتباه اجرا می‌کنید. حرکات بسیار خطرناک همان حرکات اصلی بدنسازی هستند، اسکوات خطرناک‌ترینشان است، ددلیفت و زیربغل با هالتر خم هم می‌توانند باعث مصدومیت‌های شدید بشوند...

زنده باد زندگی!
پاسخ
#62

هیچ ورزشکاری بدون مصرف پروتئین نمیتونه بدنش رو حتی به بدن عکس آواتار کنار آی دی من حتی نزدیک بکنه.
عضله سازی بدون استفاده از مکمل اصلا کسشعره محضه.
هرکس هم این حرفو زده دروغ گفته
هیچ کسی نمیتونه حتی با 100 سال تمرین بدن تکه درست کنه.
عضله سازی نیاز به پروتئین داره. حجم پروتئین مورد نیاز برای ساختن عضله رو نمیشه از هیچ غذای طبیعی دریافت کرد.
همونجور که قبلا هم گفتم دویدن روی تردمیل و مصرف مکمل چربی سوز بهترین راه برای آب کردن چربی شکم و دورشکم و کون و کپل هست.

برای عضله سازی شما باید این نکات رو رعایت کنید:
1. مکمل های برند و اورجینال مصرف کنید. روزی حداقل 5تا سفیده تخم مرغ و یک سیب زمینی بزرگ بخورید. شکمتون رو هیچوقت خالی نگذارید. بعد از باشگاه یک تن ماهی بخورید.
2. برنامه ی تمرینی حرفه ای داشته باشید. برای عضله سازی شما باید حتما ست سوپر داشته باشید. ست هاتون رو چهارتایی کار کنید و سوپر هم کار کنید.
خلاصه سخته. بدون کمک گرفتن از مکمل ها نمیتونید از پسش درباید.

کراتین نخورید کسشعره فقط زیر پوستتون آب میاره و برای کلیه تون هم مضره. چهارقدم راه برید 4 کیلو از وزنتون کم میشه!
پمپاژ بد نیست. رگ هاتون رو میریزه بیرون.
استروئید مصرف نکنید خیلی خطرناکه مخصوصا ایرانی هاش که از تایلند و پاکستان میاد. آدم کشته داده.
اگر خواستید خشک کنید و 6پک دربیارید سوما تزریق کنید. مصرف سوما هیچ خطری نداره ولی قبلش آزمایش خون بدید که بیماری دیابت نداشته باشید یا قند خونتون بالا نباشه. اما بعد از هر 30-45 روز یک دوره 1 ماهه استراحت به خودتون بدید. البته پروتئین هم باید مصرف کنید تا عضلات 6پک ساخته بشن.

انسان پیشرو با جامعه همخوانی ندارد هم آهنگی دارد
پاسخ
#63

من تقریبن در تمام دستورالعمل ها دیدم که وقتی عضله به اوج انقباض میرسه میگن pause for a while یا همچین چیزی. یعنی در نقطه اوج تمرین باید لحظاتی عضه در حالت منقبض باقی بمونه. این مطلب رو در حرف های بعضی بدنسازهای حرفه ای هم میشه شنید: به نرمی تمرین کنید و در نقطه اوج لحظاتی صبر کنید.

[COLOR="royalblue"]
چو بخت عرب بر عجم چیره گشت --- هـمـه روز ایـرانیـان تـیـره گـشـت
جهـان را دگـرگونه شـد رسم و راه --- تـو گـویـی نتـابـد دگـر مـهر و مـاه
ز مـی نشئه و نغمه از چـنگ رفـت --- ز گل عطر و معنی ز فرهنگ رفت
ادب خــوار شــد، هـنـر شـد وبــال --- بـه بستـنـد انـدیشـه را پـر و بــال
«توصیف فردوسی بزرگ از تازش اسلام به ایران»
[/COLOR]
خردگرایی و ایمان ستیزی
پاسخ
#64

@Ouroboros

نظرت در مورد این برنامه چیه استاد بزرگ E415 ؟

Bodybuilding.com - Jim Stoppani's 12-Week Shortcut To Size

این یارو Jim Stoppani رو میشناسی ؟
پاسخ
#65

Anarchy نوشته: @Ouroboros

نظرت در مورد این برنامه چیه استاد بزرگ E415 ؟

Bodybuilding.com - Jim Stoppani's 12-Week Shortcut To Size

این یارو Jim Stoppani رو میشناسی ؟

نه نمی‌شناسم، الان نگاهی سرسری انداختم به نظرم کلک تبلیغاتی آمد. دائم به شما می‌گوید که چه نتایجی خواهید گرفت بدون آنکه توضیح بدهد چگونه.
برای زیبایی اندام طبیعی من تنها یک روش موثر می‌شناسم که در طول دو ماه پس از تقریبا یک سال بالک کثیف چربی بدن مرا به زیر ۱۰٪ رساند، انرژی مرا اضافه کرد و همه را انگشت به دهان گذاشته بود و آنرا پیشتر معرفی کردم: Intermittent fasting diet for fat loss, muscle gain and health

خیلی ساده عبارت است از روزه‌داری منقطع، شانزده ساعت در روز چیزی نمی‌خورید، و همه‌ی کالری مورد نیاز خود را در یک پنجره‌ی هشت ساعته دریافت می‌کنید. هفته‌ای سه روز می‌روید باشگاه، کاردیو را حذف یا منتقل به روزهای دیگر می‌کنید و .. دانش پشت آن هر روز مستحکم‌تر می‌شود. اما مهمتر اینکه بصورت رایگان در اختیار همه قرار دارد، و هزاران نفر آنرا با موفقیت آزموده‌اند:

این اثر پنج ماه استفاده از این روش:
[ATTACH=CONFIG]4361[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]4362[/ATTACH]

پس یک سالی بالک بکنید و حجم عضلانی شما که به حد متوسط رسید با این روش کات بکنید.


فایل‌های پیوست
.jpg R8uWLIW.jpg اندازه 28.21 KB  تعداد دانلود: 107
.jpg q2Zhpmj.jpg اندازه 31.17 KB  تعداد دانلود: 354

زنده باد زندگی!
پاسخ
#66

Ouroboros نوشته: نه نمی‌شناسم، الان نگاهی سرسری انداختم به نظرم کلک تبلیغاتی آمد. دائم به شما می‌گوید که چه نتایجی خواهید گرفت بدون آنکه توضیح بدهد چگونه.

اتفاقا بد نیست دقیق نگاه کنی چون یه برنامه کامل هست از نظر تمرینات ، تغذیه و سایر موارد ...

حالا جدا از اون لینک ، این فایل pdf هم به طور خلاصه کل برنامه رو گذاشته !

http://www.bodybuilding.com/fun/docs/201...evised.pdf

منظور من بیشتر workout دوازده هفته ای بود که گذاشته ، به نظرت چطوره ؟
پاسخ
#67

Ouroboros نوشته: نه نمی‌شناسم، الان نگاهی سرسری انداختم به نظرم کلک تبلیغاتی آمد. دائم به شما می‌گوید که چه نتایجی خواهید گرفت بدون آنکه توضیح بدهد چگونه.
برای زیبایی اندام طبیعی من تنها یک روش موثر می‌شناسم که در طول دو ماه پس از تقریبا یک سال بالک کثیف چربی بدن مرا به زیر ۱۰٪ رساند، انرژی مرا اضافه کرد و همه را انگشت به دهان گذاشته بود و آنرا پیشتر معرفی کردم: Intermittent fasting diet for fat loss, muscle gain and health

اتفاقا من همین چند وقت پیش درباره‌یِ چنین رژیمی کنجکاو شده بودم، بنظرت تنها برای کات کردن مفید است یا کلا نظر مثبتی به چنین رژیمی داری؟

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

پاسخ
#68

Russell نوشته: اتفاقا من همین چند وقت پیش درباره‌یِ چنین رژیمی کنجکاو شده بودم، بنظرت تنها برای کات کردن مفید است یا کلا نظر مثبتی به چنین رژیمی داری؟

نظرم به آن چندان مثبت نبود چون سابقه‌ی زخم معده در خانواده‌ی ما وجود دارد، اما با الهام از دوستی آنرا اجرا کردم. تجربه‌ام با آن خیلی مثبت بود: بعد از دو هفته‌ی اول که کم انرژی بودم، سطوح انرژی‌ام به آرامی بالاتر رفت و با گذشت یک ماه تمام رکوردهایم را شکستم. پدیده‌ی «مه ذهنی» کاملا از بین رفت(آن حالت گیجی که گاهی به شخص دست می‌دهد). و چربی بدنم به نحو واضحی ۲ تا ۵٪ کاهش داشت(ظرف فقط دو ماه!). برنامه‌ی من چنین بود که از ساعت یک ظهر غذا می‌خوردم تا ۹ شب، و از زندگی هم اصلا نمی‌افتادم. ولی مدتی آنرا رها کردم چون ماه رمضان بود و از ۱ تا ۹ بیرون بودم و اگر قرار بود بعد از آنهم چیزی نخورم پس می‌افتادم! حالا دوباره می‌کوشم آنرا از سر بگیرم وانگهی کمی سخت است.. E40a

زنده باد زندگی!
پاسخ
#69

تئوری برنامه‌ی تمرینی این تیپی، یعنی «هرمی» که از زیاد به کم می‌روند درست است، ولی الان داریم اندک‌اندک پی می‌بریم که شاید هرم برعکس توان سیستم عصبی را سریع‌تر بالا ببرد.

برنامه‌ی غذایی آن مضحک است، من اکتومورف هستم و همیشه از مشکل لاغری و کم‌زوری رنج برده‌ام اما حتی در سنگین‌ترین بالک‌ها ۳۷۰۰ کالری مصرف نمی‌کرده‌ام.. ۳۷۰۰ کالری دیوانه‌وار زیاد است! مکمل‌های زیادی هم پیشنهاد داده که اثرگذاری برخی از آنها اثبات نشده، تداخل بعضی دیگر با هم(مثلا وی و BCAA)درست نیست. پس : برنامه‌ی تمرینی خیلی خوب، برنامه‌ی غذایی افتضاح. اگر این برنامه را اجرا بکنید وعده‌ای که داده را قطعا محقق خواهد کرد، یعنی افزایش زور و افزایش حجم عضله، اما قطعا چاق هم خواهید شد. این برنامه مناسب بدنسازی کاری‌ست که می‌خواهد دائم کات و بالک بکند. من و شمایی که دوست داریم تمام طول سال زیبا باشیم، نباید سراغ اینها برویم.

Leangains خوبی که دارد اینست که شما می‌توانید تحت آن بالک هم بکنید. ولی باید همه را در آن پنجره‌ی هشت ساعته بخورید. به عنوان سیستم غذایی، من خودم الان دو ماهی‌ست که روی این مدل هستم : IIFYM Calculator

برای سیستم تمرینی، این برنامه‌ای که گذاشته‌اید بد نیست، من می‌گویم سه ماهی آنرا امتحان بکنید. ولی رژیم خود را از این ماشین حساب بالا بگیرید.

زنده باد زندگی!
پاسخ
#70

Ouroboros نوشته: تداخل بعضی دیگر با هم(مثلا وی و BCAA)درست نیست.

امیر جان ، مگر وی خودش پر از BCAA نیست ؟ منظورت وی و EAA نبود ؟
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان