دفترچه
گفتگو پیرامون فمینیسم - نسخه قابل چاپ

+- دفترچه (https://daftarche.com)
+-- انجمن: تالارهای ویژه (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87)
+--- انجمن: زنامرد (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%B1%D8%AF)
+--- موضوع: گفتگو پیرامون فمینیسم (/%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88-%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%88%D9%86-%D9%81%D9%85%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85--836)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53

گفتگو پیرامون فمینیسم - homayoun - 11-21-2013

mosafer نوشته: مرد همین ست،پر از شهوت و تنوع طلبی

خودتان سخن خود را بازخوانی کنید.
آیا اندیشه ای در آن میبینید؟ آیا پاسخی برای ماست؟

گفتگو پیرامون فمینیسم - Anarchy - 11-21-2013

iranbanoo نوشته: شما چرا هی فرار میکنی انارشی جان؟
بیا یک بار مرد و مردونه بحث کن ببینیم موضعت چیه خوب؟

منو فرار ؟ تا حالا دیدی جایی E105 ؟

موضعم در مورد چی دقیقا ؟ فمینیسم ؟ یا ظلم به مردان ؟

به اسپاگتی موضع خاصی ندارم. به نظرم هر دو طرف هم حرف های درست میزنن ، هم نادرست...اصلا از این کلی گویی هایی که میشه خوشم نمیاد ، یعنی یه سری صفات رو میبندن به همه زن ها یا مردها !!

البته تا چند سال پیش فکر میکردم فمینیست بودن کمک میکنه به اسلام ستیزی و طرفدارش بودم اما الان نظرم تعدیل شده... از نظر احساس شخصی هم ، همذات پنداری بیشتری با ظلمی که به مردان به طور ظریف میشه میکنم ، چون به سر خودمم اومده !!

حالا اگر سوالی هست در خدمتم :e407:

گفتگو پیرامون فمینیسم - iranbanoo - 11-21-2013

Anarchy نوشته: منو فرار ؟ تا حالا دیدی جایی ؟

موضعم در مورد چی دقیقا ؟ فمینیسم ؟ یا ظلم به مردان ؟

به اسپاگتی موضع خاصی ندارم. به نظرم هر دو طرف هم حرف های درست میزنن ، هم نادرست...اصلا از این کلی گویی هایی که میشه خوشم نمیاد ، یعنی یه سری صفات رو میبندن به همه زن ها یا مردها !!

البته تا چند سال پیش فکر میکردم فمینیست بودن کمک میکنه به اسلام ستیزی و طرفدارش بودم اما الان نظرم تعدیل شده... از نظر احساس شخصی هم ، همذات پنداری بیشتری با ظلمی که به مردان به طور ظریف میشه میکنم ، چون به سر خودمم اومده !!

حالا اگر سوالی هست در خدمتم
خدمت که از ماست16
الان اون ظلم هایی که با ظرافت ازش یاد کردید:) رو زنها به شما کردن یا شرایط نا نابرابر ی که دامن گیر دو جنس هست
باعث این مسئله شده؟
بعد یه مثالم بزنید لطفا ببینیم چه بر سر مردا آوردن این زنهای اسپاگتی نشناس؟
____
فمینیستم بیخیال.
تو این انجمن فمینیسم با فحش برابری میکنه.

گفتگو پیرامون فمینیسم - Anarchy - 11-21-2013

iranbanoo نوشته: خدمت که از ماست16
الان اون ظلم هایی که با ظرافت ازش یاد کردید:) رو زنها به شما کردن یا شرایط نا نابرابر ی که دامن گیر دو جنس هست
باعث این مسئله شده؟
بعد یه مثالم بزنید لطفا ببینیم چه بر سر مردا آوردن این زنهای اسپاگتی نشناس؟
____
فمینیستم بیخیال.
تو این انجمن فمینیسم با فحش برابری میکنه.

شرایط نا برابر چطور دامن گیر دو جنس میشه E40d ؟ بعد کی اونوقت شرایط برابر تر داره این وسط :e405: ؟

انقدر این داستان ظلم کردن مورد به مورد فرق داره ، که من واقعا نمیتونم یه حکم کلی بدم. گاهی مرد به زن ظلم کرده ، گاهی هم بر عکس...

فقط یک نکته ای هست ، کشور ما در دوران گذار هست. زن ها هم اگر خواستار حق بیشتری هستن ، باید مسوولیت بیشتری هم بپذیرن !! نمیشه که هم از آخور بخورن هم از توبره...

نمیشه هم حق اشتغال و تحصیل و مسافرت و ... بخوان موقع ازدواج هم مثلا مهریه !!

نمیشه فرصت شغلی مساوی با پسر ها بخوان اما مثلا نرن سربازی !!

یک مقداری تناقض در رفتار ها و خواسته های دخترا من میبینم که نیمه سنتی نیمه مدرن عمل میکنن و هر جایی چیزی که به نفعشون هست رو برمیدارن !!

گفتگو پیرامون فمینیسم - Theodor Herzl - 11-22-2013

iranbanoo نوشته: بعد یه مثالم بزنید لطفا ببینیم چه بر سر مردا آوردن این زنهای اسپاگتی نشناس؟
در ایران نمیدونم اوضاع چجوری هست ، ولی‌ در غرب زن‌ها از ادعای تجاوز دروغ به عنوان یک سلاح استفاده میکنند که انتقام بگیرند ، در یک تحقیق در طی‌ مدت 9 سال در که شده بود در یکی‌ از شهر‌های آمریکا بیش از ۴۵ % ادعاهای تجاوز اشتباه بوده! اشتباه به این معنی‌ نه که مدارک کافی‌ نبوده و شاید اتفاق افتاده ، یعنی‌ اینکه ۱۰۰% هیچ تجاوزی در کار نبوده و زن دروغ گفته به دلیل مختلف ، میتوانید اینجا آن تحقیق را بخوانید! یک ادعای دروغ تجاوز میتواند تا ۲۰-۳۰ سال شما را به حبس بفرستد!

http://blog.lib.umn.edu/jbs/maysession/KaninFalseRapeAllegations.pdf

گفتگو پیرامون فمینیسم - mosafer - 11-22-2013

Anarchy نوشته: بد هست یا خوب ؟

برای خودش که خوب هست و این حق را به خود می دهد ولی اگر این حق را به زن ِ خود هم بدهد برای زن هم خوب ست
لطفا با ذکر منبع عنوان کنید اگر می خواهید بگویید مردان این حق را به زنان ِ خود میدهند، در ایران که چنین نیست.

homayoun نوشته: خودتان سخن خود را بازخوانی کنید.
آیا اندیشه ای در آن میبینید؟ آیا پاسخی برای ماست؟
آیا جز حقیقت در آن می بینید؟اکثر مردان چنین هستند، آیا جز این ست؟

Theodor Herzl نوشته: در ایران نمیدونم اوضاع چجوری هست ، ولی‌ در غرب زن‌ها از ادعای تجاوز دروغ به عنوان یک سلاح استفاده میکنند که انتقام بگیرند ، در یک تحقیق در طی‌ مدت 9 سال در که شده بود در یکی‌ از شهر‌های آمریکا بیش از ۴۵ % ادعاهای تجاوز اشتباه بوده! اشتباه به این معنی‌ نه که مدارک کافی‌ نبوده و شاید اتفاق افتاده ، یعنی‌ اینکه ۱۰۰% هیچ تجاوزی در کار نبوده و زن دروغ گفته به دلیل مختلف ، میتوانید اینجا آن تحقیق را بخوانید! یک ادعای دروغ تجاوز میتواند تا ۲۰-۳۰ سال شما را به حبس بفرستد!

http://blog.lib.umn.edu/jbs/maysession/KaninFalseRapeAllegations.pdf
وقتی در ایران را نمی دانید چرا تعمیم می دهید به تمام زنها؟
شما جز ایران،کدام کشورها را نمی دانید؟
در ایران اگر زن بخواهد نفقه ی خود را بگیرد باید یک سال تمام در دادگاهها سرگردان شود مابقی اش پیش کش

و اما:
کار زن ِ امروزی به مانند گذشته نیست.
نه شستن لباسی نه ظروفی، رستورانها هم که کار مهمانی ها را راحت کرده
هر چند وقت یکبار هم که کارهای سنگین و وقت گیر را خدمتکار انجام میدهد
ولی آیا این شرایط برای تمام زنها مهیاست؟
تمام زنها در آسایش و راحتی زندگی می کنند؟
همان زنهایی که منزل من و شما برای نظافت می ایند ،زن نیستند؟
مدتی قبل یکی از همین زنهایی که در شرکتهای نظافتی کار می کنند برای کارهای منزل پدرم آمده بود .سر حرف که شد گفت" شوهرم زندان هست و 5 سال ست که من خرج زندگی ام را در می اورم ان هم با سه بچه" میگفت بچه های من یک سال ست گوشت نخورده اند و مدام هوس قرمه سبزی میکنند.اینگونه زنها کم نیستند .یا شاید آنها کلا جزو ادم حساب نمی ایند.(اکثر آنان وضعیتی مشابه هم دارند)
چند درصد زنان در رفاه هستند؟
بس کنید و این واژه را اینقدر برای تمام زنان بکار نبرید.
زمانی که حرف از قدرت میشود زنان ضعیفند و احساساتی و حال شدند هم تراز مردان؟
زنان باید پایبند به مرد و زندگی خود باشند ولی مرد هر غلطی خواست بکند؟
تا چشمش به زنی دگر افتاد عنان از دست بدهد و فراموش کند زن و فرزندی دارد؟ چون مرد ست و خرج منزل می دهد؟مگر زن فرزندانش را از خانه ی پدری آورده که منتش فقط بر سر او باشد؟
اگر این "مرد" می خواهد چون شما فکر کند بهتر ست هیچ گاه تشکیل خانواده ندهد .امیدوارم همیشه بر سر حرفتان بمانید هیچ گاه ننگ ازدواج را بر دوش نکشید

گفتگو پیرامون فمینیسم - Nevermore - 11-22-2013

mosafer نوشته: و اما:
کار زن ِ امروزی به مانند گذشته نیست.
نه شستن لباسی نه ظروفی، رستورانها هم که کار مهمانی ها را راحت کرده
هر چند وقت یکبار هم که کارهای سنگین و وقت گیر را خدمتکار انجام میدهد
ولی آیا این شرایط برای تمام زنها مهیاست؟
تمام زنها در آسایش و راحتی زندگی می کنند؟
همان زنهایی که منزل من و شما برای نظافت می ایند ،زن نیستند؟
مدتی قبل یکی از همین زنهایی که در شرکتهای نظافتی کار می کنند برای کارهای منزل پدرم آمده بود .سر حرف که شد گفت" شوهرم زندان هست و 5 سال ست که من خرج زندگی ام را در می اورم ان هم با سه بچه" میگفت بچه های من یک سال ست گوشت نخورده اند و مدام هوس قرمه سبزی میکنند.اینگونه زنها کم نیستند .یا شاید آنها کلا جزو ادم حساب نمی ایند.
چند درصد زنان در رفاه هستند؟
بس کنید و این واژه را اینقدر برای تمام زنان بکار نبرید.
زمانی که حرف از قدرت میشود زنان ضعیفند و احساساتی و حال شدند هم تراز مردان؟
زنان باید پایبند به مرد و زندگی خود باشند ولی مرد هر غلطی خواست بکند؟
تا چشمش به زنی دگر افتاد عنان از دست بدهد و فراموش کند زن و فرزندی دارد؟ چون مرد ست و خرج منزل می دهد؟مگر زن فرزندانش را از خانه ی پدری آورده که منتش فقط بر سر او باشد؟
اگر این "مرد" می خواهد چون شما فکر کند بهتر ست هیچ گاه تشکیل خانواده ندهد .امیدوارم همیشه بر سر حرفتان بمانید هیچ گاه ننگ ازدواج را بر دوش نکشید

این یک دروغ بیشرمانه ی زنانه و فمینیستی است.آمارها در مورد خیانت بسیار مخدوش است اما همین آمارها هم تفاوت اندک میان خیانت زنان و مردان و گاهی اوقات برتری زنان در این مورد را نشان می دهد.پس اینکه شما به خیال خام خودتان می خواهید مردان را همگی شهوت طلب(!) و خیانتکار نشان دهید درست نیست و حقیقت چیز دیگری را نشان می دهد.این از آمار،اما حتی اگر آماری هم در دست نباشد با چند دقیقه اندیشیدن می توان پی برد که احتمال خیانت کدام جنس بیشتر است.یک جنس(مرد) باید برای دست و پا کردن دوست دختر و یا همسر همه ی توان و انرژی اش را بگذارد و چه می دانم پی یو ای بشود و انواع و اقسام گه تست ها را از سر بگذارند،اما جنس دیگر همین که سر کوچه رسید نخستین ماشین جلوی پایش ترمز می زند و روزی چندین شماره تلفن از این و آن دریافت می کند.البته،گله ای نیست این شرایطی است که خود مردان بوجود آورده اند اما گله ی زنان از این شرایط که به سود ایشان است بسی خنده دار است.در ضمن به این نکته هم توجه کنید که:
[h=1]Almost all women who cheat never get caught by their partners.... but a fifth of men DO get found out[/h]
پس خواهش می کنم این روضه هایتان که چندین بار هم تکرار کرده اید که آی مردان همش به دنبال باسن این و آنند و هر غلطی که دلشان می خواهد را انجام می دهند و زنان همه دسته ای بانوی نجیب آفتاب مهتاب ندیده اند را جمع کنید.دست کم اینجا مطرح نکنید که پنبه ی تمام مزخرفات فمینیستی زده شده است.

ننگ ازدواج هم به خاطر محدود شدن پارتنرهای جنسی نیست،بلکه به خاطر امضای قراردادی تماما بر پاد مردان و به ضرر ایشان است.

آن زنی هم که ذکر کردید تازه شده است مانند 90 درسد مردان که روز و شب برای سیر کردن شکم همان زنان تلاش می کنند.خنده دار این است که زنان برای محق نشان دادن خودشان به مواردی دلخراش(!) آویزان می شوند که از قضا تشریح وضعیت همه ی مردان است.