دفترچه
شایعات مربوط به دستگیری آرش بیخدا - نسخه قابل چاپ

+- دفترچه (https://daftarche.com)
+-- انجمن: تالارهای همگانی (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%87%D9%85%DA%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: شایعات مربوط به دستگیری آرش بیخدا (/%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D8%B4%D8%A7%DB%8C%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B7-%D8%A8%D9%87-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%A2%D8%B1%D8%B4-%D8%A8%DB%8C%D8%AE%D8%AF%D8%A7)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

شایعات مربوط به دستگیری آرش بیخدا - Agnostic - 09-14-2012

ناتوی فرهنگی غرب ؛ آرش بی خدا یا شاهین نجفی؟

ناتوی فرهنگی غرب ؛ آرش بی خدا یا شاهین نجفی؟

[COPY]ه گزارش باشگاه خبرنگاران؛ اواسط دهه ۸۰ فردی با نام آرش هنرور شجاعی که بعدها به آرش بی خدا معروف شد ماموریت خود را ابتدا در سفارت آلمان در تهران و سپس فضای مجازی آغاز کرد.

آرش بی خدا که کودکی و نوجوانی خود را در آلمان گذرانده و دوباره به ایران بازگشته بود به عنوان حلقه اتصال جریان ضد اسلام شاخه دین گریز آلمان و بازوهای اجرایی تبلیغات ضد اسلامی در تهران انتخاب می شود تا طرح اسلام ستیزی و اسلام گریزی در محل سفارت آلمان در تهران کلید بخورد.

آرش بی خدا به عنوان مدرس فعالیت خود را در سفارت آلمان و برای افراد متقاضی مهاجرت به این کشور آغاز می کند تا گام به گام و مرحله به مرحله حوزه فعالیت او گسترده تر شود.آرش بی خدا با حمایت مالی و پشتیبانی فنی عناصری ناشناس سایتی را راه اندازی می کند و تبلیغات ضد اسلامی خود را از سفارت آلمان در خیابان فردوسی به سطح فضای مجازی می برد.

همزمان با اجرای طرح پروژه اسلام ستیزی در سفارت آلمان و در سطح فضای مجازی گروه های ضد دین که خوراک فکری خود را از آن سوی مرزهای ایران اسلامی می گرفتند وارد تشکیلات حزبی و ساختاری دفتر تحکیم وحدت شدند.[/COPY]

دستگيري آرش بي خدا | بصیرت شیعه

شایعات مربوط به دستگیری آرش بیخدا - Anarchy - 09-14-2012

این خبر دروغی بیش نیست...آرش بیخدا خودش در وبلاگش اعلام کرد.من عکسی هم دیدم که ظاهرا آرش هنرور هم از زندان آزاد شده!!

آرش هنرور

تو خبر نوشته همکارانش هم دستگیر شدند. همکارانش در فروم گفتگو بودند دیگه! نکنه مدیران فعلی ماموران آقا باشند؟:97::e405: (شوخی کردم!!!)

Agnostic نوشته: تو خبر نوشته همکارانش هم دستگیر شدند. همکارانش در فروم گفتگو بودند دیگه! نکنه مدیران فعلی ماموران آقا باشند؟:97::e405:

از این مزخرفات زیاد مینویسن...ابتدای شروع انتشار این خبر هم مربوط به بیش از یک سال پیش هست.

آرش هنرور

شایعات مربوط به دستگیری آرش بیخدا - sonixax - 09-14-2012

هه هه ، آرش بیخدا در زندانه ؟ زهی خیال باطل .

شایعات مربوط به دستگیری آرش بیخدا - کافر_مقدس - 09-14-2012

یکی دو سال پیش که این موضوع شایعه ی خیلی داغی شده بود. البته من گهگاهی تردید می کنم که نکنه واقعن آرش در زندان باشه ولی خب دلایلی که نشانگر آزاد بودن ایشون هست بسیار بیشتر هست .

شایعات مربوط به دستگیری آرش بیخدا - sonixax - 09-14-2012

کافر نوشته: یکی دو سال پیش که این موضوع شایعه ی خیلی داغی شده بود. البته من گهگاهی تردید می کنم که نکنه واقعن آرش در زندان باشه ولی خب دلایلی که نشانگر آزاد بودن ایشون هست بسیار بیشتر هست .

یکی دو تا مدیر سایت زپرتی سکسی مثل ایران فت و آویزون و شهوت سرا رو گرفتند همچین توی بوغ کردند که نگو ! عکس گذاشتند و حکم صادر کردند و شبکه مضلین راه انداختند و .... اصلن توی سایت گرداب براش بخش جدا درست کردند . سایتهای همشون رو هم یا بستند یا ریدایرکت کردند روی گرداب .

حالا ادعا میکنند آرش و همکارانش (یحتمل دوستان گفتگویی منظورشونه) رو گرفتند ، نه عکسی - نه حذف سایت و وبلاگی و نه بخشی در گرداب .

دین و پیامبرشان دروغگویی را ترویج میدهند و تایید میکنند اینها که جای خود دارند .

شایعات مربوط به دستگیری آرش بیخدا - کافر_مقدس - 09-14-2012

به نظرم آرش کار خودشو کرده و دینش رو به مردم و همفکرانش ادا کرده . اگر یه روز واقعن بیان آرش رو بگیرند باز این راه ادامه داره . چون هر کدوم از ما یک آرش بیخدا هستیم و قادر هستیم این راهی که آغاز شده رو به مقصد برسونیم . آدم ها نابود میشن ولی اندیشه ی نیک نابود ناشدنی هست .

این لینک فیس بوک آرش هنرور هست...عکس ها و مطالب در ارتباط با ایشون مثلا عکس هایی که کنار دکتر خزعلی و زندانیان سیاسی دیگه گرفتند همگی هست و الان هم در مرخصی استعلاجی هستند...دیگه جای شکی نیست که این فرد آرش ما نیست!!!

این رو هم ببینید:

جوابیه ی حجت الاسلام والمسلمین محمد صادق (آرش) هنرور شجاعی به گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان