دفترچه
طنز و جوک امام نقی - نسخه قابل چاپ

+- دفترچه (https://daftarche.com)
+-- انجمن: تالارهای همگانی (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%87%D9%85%DA%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C)
+--- انجمن: تالار سرگرمی (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1-%D8%B3%D8%B1%DA%AF%D8%B1%D9%85%DB%8C)
+--- موضوع: طنز و جوک امام نقی (/%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D8%B7%D9%86%D8%B2-%D9%88-%D8%AC%D9%88%DA%A9-%D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%82%DB%8C--403)

طنز و جوک امام نقی - Agnostic - 01-16-2016

قال النقی(گایت برکاته): حتی کسانیکه نظام را قبول ندارند برای حفظ و اعتبار کشور بیایند در انتخابات بدهند.
نقی، امام گوسفندان - چپتر چگونه دموکراسی را در مقعد گوسفندان فرو کنیم؟

طنز و جوک امام نقی - Agnostic - 01-16-2016

مجموعه ای از احادیث امام نقی پس از رسیدن به امامت در شش سالگی:
از دنیای شما سه چیز را دوست دارم. شکلات و بستنی.
ملعون است مادری که فرزندش را به شهربازی نبرد..
خوردن بستنی طفل را قوی و ایمانش را محکم میسازد.
پفک نمکی باد معده را خوشبو و شاشیدن را آسان و موها را پرپشت و کمر را سفت میکند و باز کننده درهای بهشت است.
ماممم ماممم پی پی دالم ( از احادیث حضرت در 2 سالگی)
شلش کن. شلش کن بی پدر ( اولین حدیث حضرت در یک سالگی پس از سفت بسته شدن قنداقشان توسط مادر)
همانا پاستیل دری از درهای بهشت است که با دندان باز میشود.
ماده سگ زنی بوده که برای کودکش قاقا خریده و سهم امام را نداده است.
از رحمت خدا دور است سبیل کلفتی که امام را با وعده کفتر سخنگو به خرابه ببرد و به عذاب بیندازد.
در آتش جهنم میسوزد تلویزیونی که 24 ساعته کارتون پخش نکند.
بهشت زیرپای خانم مجری است.
به فرزندان خود باز کردن کانالهای رمزدار را بیاموزید.

طنز و جوک امام نقی - Agnostic - 01-22-2016

دیدم این کاریکاتور برای تاپیک امام نقی مناسب است.
معلوم نیست امام نقی از رهبر تقلید می کند یا رهبر از ایشان.
رهبر فرموده بودند که منتقدین نظام هم بیایند در انتخابات شرکت کنند. فعالان گفتند منظورتان کاندید شدن است دیگر بعد رهبر آمدند گفتند نخیر منظورم این بود فقط رای بدن کاندیداتوری خاص خودی ها است!
این کاریکاتور را از سایت خسن آقا برداشتم. اثر مانا نیستانی است.

[ATTACH=CONFIG]4957[/ATTACH]

خُسن آقا مقام معظم سنگ پای قزوین

https://iranwire.com/pictorian/cartoons/683/

امام نقی (ع) پس از محاصرۀ بلاد پارس از مردم آنجا خواست؛ «یا مسلمان شوید، یا جزیه بدهید و یا کشته شوید.» مردم بلاد پارس با اعتراض گفتند؛ «امکانش هست هر سه را با هم داشته باشیم؟» امام نقی مدتی در فکر فرو رفت، ریش مبارک خود را خاراند، قدری تأمل فرمود آنگاه زیر لب با خود گفت؛ «بابا اینا دیگه کی‌ین؟»
برگرفته از کتاب،
مرا دوست داشته باشید حتا اگر مرا دوست ندارید

عیسی مسیح و سنگسار
مردم برای سنگسار کردن زنی در میدان شهر جمع شده بودند. عیسی مسیح خطاب به مردم گفت: تنها کسانی میتوانند سنگ بزنند که در عمر خود گناه نکرده باشند. همه مردم سر به زیر افکنده و سنگها را به زمین انداختند چرا که همه گناهکار بودند. ناگاه امام نقی از میان جمع بیرون پرید و آنقدر با سنگ و پاره آجر و بلوک سیمانی بر سر و صورت زن زد که زن گوشت کوبیده شد و مرد. سپس امام در حالیکه انگشت شصت خود را به عیسی مسیح حواله میکرد گفت: بیلاخ! من امامم و معصوم.
سید قطب

امام همیشه بزرگان ادیان و دانشمندان سراسر جهان را به "مذاکره" و "مباحثه" و گاهی "مباهله" جهت یافتن حقیقت دعوت مینمودند. گاهی بحث تا مرز شکست منطق اسلام پیش میرفت که امام کم کم بحث را به "معامله" می کشاند و در آخر میفرمود: اصلا مال هرکی بزرگتره!
و بدین ترتیب بصیرت ایشان باعث حفظ و گسترش اسلام میشد.
--------------------------------------------------------------------
المجالسات فی مناظرة، و المعاملات فی مداخلة

امام نقی: صحبت من با همه آن ناپاکان و دین ستیزان ضد اسلام است. شما ملعونان لازم است که فقط بدور بر خود نگاهی بیندازید تا حقانیت ما را در یابید، هرچند که خداوندهردوی چشمان شما را کور کرده است.
هر روز در این بلاد اسلامی، بیماریهای ناشی از استرس مثل قلبی‌، سرطان٬‌ سکته‌ ویا خود کشی جان بسیاری از جوانان و میان سالان را میگیرد ( از پیرسالان که نپرس)٬ حال شما شنیده اید یا دیده اید که آخوندی و یا ملائی در چنین سنینی به چنین درد هائی مبتلا و یا اینکه به الئه بپیوندد؟ الله حامی و نگهدار متدینین است.

امام نقی: ما در انتصابات جلوی روی نظام به رای شما نیاز داریم، نه به کاندید شدن شما. البته خود مان قادر به پر کردن صندوق ها هستیم، رویتان زیاد نشود.

امام نقی همیشه در کودکی بچه های محل را به بهانه لواط به خرابه میبرد و خودش اول کارش را انجام میداد. بعد که نوبت طرف مقابل میشد امام دبه کرده و میفرمودند: من گفتم بیا با من بریم خرابه لواط کنیم. نه اینکه در خرابه با من لواط کنی!
روایت است این تاکتیک امام در سالهای امامتشان و حکومت بر امت پارس بسیار کارامد بود.

مفعولین همیشگی - بخش 57 - ص 69

پسر گلم ،با دهن پر حدیث نگو .
مادر حضرت سر سفره خطاب به امام نقی!!
Araz Ardebil