دفترچه
دفترچه جانشین گفتگو دات کام - نسخه قابل چاپ

+- دفترچه (https://daftarche.com)
+-- انجمن: تالارهای همگانی (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%87%D9%85%DA%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: دفترچه جانشین گفتگو دات کام (/%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D9%81%D8%AA%D8%B1%DA%86%D9%87-%D8%AC%D8%A7%D9%86%D8%B4%DB%8C%D9%86-%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88-%D8%AF%D8%A7%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D9%85)

صفحات 1 2

دفترچه جانشین گفتگو دات کام - philsof - 10-26-2010

من الان چند روزه براش میل میزنم فکر کنم یا بهش نمیرسه یا بیمعرفت فراموشم کرده منو نمیشناسه اگه پیداش شد بگو منث....کارت داشت!
فلسفه(ث)رو که میدونی
از طرف من بگو پای قولی که دادی باید وایستی1
الان من میرم دوباره براش میل میزنم وآدرس اینجا رو هم میفرستم.
دوستان من ممکنه بتونم مزدک بامداد وچند تا ازکاربرای قدیمی رو پیدا کنم بالاخره لینک اینجا رو براشون میفرستم1

دفترچه جانشین گفتگو دات کام - Satan - 10-30-2010

philsof نوشته: احتمالا آدمین گفتگو هزینه نگهداری تارنما را نداشت.
البته نقش مخرب آرش بیخدا در بی رونق کردن گفتگو غیر قابل انکار است آدمین گفتگو را مجبور میکرد بسیاری از کاربران دگر اندیش را اخراج کند!

می بینیم که هنوز هیچی نشده و چیزی از راه اندازی فروم تازه نگذشته، بحث های خاله زنکی شروع شد!
منثور نکنه خودتی؟ خداناباور شدی؟[color="silver"]

---------- ارسال جدید اضافه شده در 06:52 pm ---------- ارسال قبلی در 06:44 pm ----------

[/color]به هر روی اگر قراره فعلا که وضعیت فروم گفتگو مشخص نیست، اینجا مکانی برای گفتگوهای منطقی بویژه اسلام ستیزی باشد، نباید اجازه داد رویه مخربی که کاربران اسپمر مسلمان در گفتگو داشتند به اینجا نیز منتقل شود.

دفترچه جانشین گفتگو دات کام - kourosh_bikhoda - 10-30-2010

Satan نوشته: منثور نکنه خودتی؟ خداناباور شدی؟

71 چنین است و چنان.

دفترچه جانشین گفتگو دات کام - admin - 10-30-2010

philsof نوشته: موضوع: دفترچه جانشین گفتگو دات کام
چون حدس زدم خیلی از دوستان گفتگو دات کام بعد از این که ببینند گفتگو حذف شده در گوگل بدنبال رد پایی از آن بیفتند بر همین اساس این تاپیک را زدم تا دوستان ببینند اگر گفتگو حذف شده دفترچه به جایش است.

[ALERT]دفترچه ادامه یا جانشین تارنمای گفتگو نیست و یک تارنمای مستقل است[/ALERT]

دفترچه جانشین گفتگو دات کام - philsof - 10-30-2010

Satan نوشته: می بینیم که هنوز هیچی نشده و چیزی از راه اندازی فروم تازه نگذشته، بحث های خاله زنکی شروع شد!
منثور نکنه خودتی؟ خداناباور شدی؟

---------- ارسال جدید اضافه شده در 06:52 pm ---------- ارسال قبلی در 06:44 pm ----------

به هر روی اگر قراره فعلا که وضعیت فروم گفتگو مشخص نیست، اینجا مکانی برای گفتگوهای منطقی بویژه اسلام ستیزی باشد، نباید اجازه داد رویه مخربی که کاربران اسپمر مسلمان در گفتگو داشتند به اینجا نیز منتقل شود.
ببخشید شما رو به جا نمیاورم[عکس: 71.gif]:71:پس وقتی برای جواب دادن به پست شما نمیگذارم چون وقت طلاست3

admin نوشته: Alert دفترچه ادامه یا جانشین تارنمای گفتگو نیست و یک تارنمای مستقل است

منم این طور ادعایی نکردم این تاپیک رو زدم تا دوستان گفتگو اگر درگوگل دنبال ردپایی از آن افتادند به دفترچه برسند در همان پست اول اشاره کردم به هدفم.

دفترچه جانشین گفتگو دات کام - shoqad - 10-31-2010

kourosh_bikhoda نوشته: 71 چنین است و چنان.

من که فکر نمیکنم اون منصور غلط املایی به طرز فجیع داشت ...فکر کنم تئوری مزحک تکامل هم از شاهکار هاش بود اصلا واسه این منثور صداش میکردند چون غلط املایی و پست دوخطی یک وجهی از شخصیتش بود
ولی این کاربر فیلسوف المانهای منصور رو نداره تازه ساتان رو هم نمیشناسه در حالیکه تو گفتگو همیشه باهم بحث داشتند....الکی مگه میشه منثور شد؟

دفترچه جانشین گفتگو دات کام - Robert - 08-25-2015

الان به صورت اشتباه روی یکی از لینکهای مرحوم گفتگو دات کام کلیک کردم افتادم توی دفترچه!
Not Acceptable!

آیا کسی با مالک گفتگو در ارتباط هست که بشود آرشیو گفتگو را گرفت؟
کامل یا حداقل بخشی از آن.

دفترچه جانشین گفتگو دات کام - sonixax - 08-27-2015

Robert نوشته: الان به صورت اشتباه روی یکی از لینکهای مرحوم گفتگو دات کام کلیک کردم افتادم توی دفترچه!
Not Acceptable!

آیا کسی با مالک گفتگو در ارتباط هست که بشود آرشیو گفتگو را گرفت؟
کامل یا حداقل بخشی از آن.

آرشیوی در کار نیست! دست کم در دسترس نیست.