دفترچه
فیلمهایی که دیده ایم و برایمان جالب بوده - نسخه قابل چاپ

+- دفترچه (https://daftarche.com)
+-- انجمن: تالارهای ویژه (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87)
+--- انجمن: موسیقی و سینما (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%85%D9%88%D8%B3%DB%8C%D9%82%DB%8C-%D9%88-%D8%B3%DB%8C%D9%86%D9%85%D8%A7)
+--- موضوع: فیلمهایی که دیده ایم و برایمان جالب بوده (/%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85%D9%87%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%DA%A9%D9%87-%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D9%85-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%AC%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%A8%D9%88%D8%AF%D9%87)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

فیلمهایی که دیده ایم و برایمان جالب بوده - mamad1 - 02-05-2013

[ATTACH=CONFIG]1386[/ATTACH]

Black Hawk Down
این هم خوب بود

فیلمهایی که دیده ایم و برایمان جالب بوده - viviyan - 02-05-2013

mamad1 نوشته: من این فیلمو قبلا دیدم
چرتو پرته محضه
توی همه چیز افراطو تفریط شده
خیلی مصنوعی به نظر میرسه

قبول ندارم توی همه چی افراط و تفریط شده، واقعا هستند کسانی که همچین زندگی ای دارند، شاید فقط در شخصیت پردازیِ برادرِ اغراق شده بود.

فیلمهایی که دیده ایم و برایمان جالب بوده - mamad1 - 02-05-2013

viviyan نوشته: قبول ندارم توی همه چی افراط و تفریط شده، واقعا هستند کسانی که همچین زندگی ای دارند، شاید فقط در شخصیت پردازیِ برادرِ اغراق شده بود.

دقیقا در همه چیز اغراق شده
خیلی از سکانس ها واسه من خنده دار بود
مثل اون سکانسی که دختره توی تاکسی واسه چند لحظه اسیر راننده تاکسی شد
همه چیز غیر واقعی به نظر میرسید تو فیلم

اگر پولی که صرف ساخت این فیلم شد رو بابت خرید فلافل خرج میکردن سودش بیشتر بود

فیلمهایی که دیده ایم و برایمان جالب بوده - viviyan - 02-05-2013

mamad1 نوشته: دقیقا در همه چیز اغراق شده
خیلی از سکانس ها واسه من خنده دار بود
مثل اون سکانسی که دختره توی تاکسی واسه چند لحظه اسیر راننده تاکسی شد
همه چیز غیر واقعی به نظر میرسید تو فیلم

اگر پولی که صرف ساخت این فیلم شد رو بابت خرید فلافل خرج میکردن سودش بیشتر بود

خب شما اطلاع نداری. تاکسی حتی اونایی که تاکسیِ رسمی شهری هستند هم دیگر امن نیست. بارها شده دوستای من اومدن و گفتن که راننده تاکسی خطی بهشون حرفای نامربوط زده، حال درستی نداشته، میخواسته بلندشون کنه و ...

فیلمهایی که دیده ایم و برایمان جالب بوده - Sotude - 02-07-2013

داستان این فیلم ها رو بهتون نمی گم تا مزه ی فیلم از بین نره!! اگه میخوایید نام فیلم رو توی imdb.com جستجو کنید و (رتبه) این فیلم ها رو ببینید. دل استوار باشید که همه شون ارزش دیدن رو دارند!

>> اگه اهل فیلم های کمدی هستید:

Scary Movie 1,2,3,4 (فیلم ترسناک!):
این فیلم ها در گونه ی کمدی هستند و وارون نامی که دارند، هرگز ترسناک نیستند!! (بویژه شماره ی 4 که فوق العاده است!! حتما ببینیدش!)
البته باید فیلم باز باشید و فیلم های زیادی دیده باشید تا با شوخی های فیلم بخندید، چون این فیلم، داستان فیلم های دیگه رو مسخره می کنه!! این ها رو از دست ندید! فیلم ترسناک شماره ی 5، قراره امسال (2013) ساخته بشه.

Dumb and Dumber 1994 (کودن و کودن تر):
این فیلم در گونه ی کمدی هست. توی این فیلم جیم کری غوغا می کنه. حتما حتما حتما ببینیدش!! کودن و کودن تر 2، هم قراره سال 2014 ساخته بشه (20 سال پس از شماره ی 1!)

Me, Myself and Irene 2000 (من، خودم و آیرین):
این فیلم در گونه ی کمدی/رمانتیک هستش و فوق العاده ست. بازیگر نقش اولش، جیم کری و بازیگر نقش دوم هم رِنی زیلوگر هست. این فیلم به خنده داری (کودن و کودن تر) نیست.

The Animal 2001 (جانور):
این فیلم در گونه ی کمدی/اکشن هستش و بسیار بسیار خنده داره! راب شنایدر با بازی توی این فیلم، یکی از شاهکارهاش رو به نمایش گذاشت!

The Hot Chick 2002 (دختر خوشگل سکسی):
این فیلم در گونه ی کمدی/فانتزی هستش و به شدت خنده داره!! در اصل نام این فیلم، از شماره ی پلاک خودوری بازیگر نقش دوم فیلم (ریچل مک اَدامز) گرفته شده. راب شنایدر، آنا فاریس و ریچل مک اَدامز توش بازی می کنند. این فیلم یکی از شاهکارهای بازیگری راب شنایدر هستش!

I Now Pronounce You Chuck And Larry 2007 (من اکنون شما را شوهر (چاک) و شوهر (لَری) اعلام می کنم):
این فیلم در گونه ی کمدی/رمانتیک هستش و خیلی خنده داره. اَدم سندلر، کوین جیمز، جسیکا بیل و راب شنایدر در این فیلم بازی می کنند.

What Happens in Vegas 2008 (در لاس وگاس چه اتفاقی می افتد؟)
این فیلم در گونه ی کمدی/رمانتیک هستش و خیلی خنده داره. کَمرون دیاز، اَشتون کوچر، جیسون سودیکیس و ... توش بازی می کنند.

Recep Ivedik 1, 2 , 3 (رجب ایودیک):
این فیلم تورکی و در گونه ی کمدی هست. شماره ی 2 که ساخت سال 2009 هست، بسیار خنده داره! از دست ندید!

Year One 2009 (سال یک):
این فیلم در گونه ی کمدی/ماجرایی هستش و بسیار خنده داره! جک بلک، مایکل سرا و جونو تِمپِل توش بازی می کنند. باید زیرنویس خوبی از این فیلم رو گیر بیارید که تا 2 روز بخندید!! (زیرنویس عماد و...)

Bad Teacher 2011 (آموزگار بد):
این فیلم در گونه ی کمدی/درام هستش و خنده داره. کَمرون دیاز در این فیلم در نقش یک آموزگار هست که بسیار خوب از اب دراومده! از دست ندید!

Horrible Bosses 2011 (رییس های مزخرف):
این فیلم در گونه ی کمدی/جنایی هستش و خیلی خنده داره. جنیفر آنیستون، کوین اسپیسی و جیسون سودیکیس توش بازی می کنند.

The Dictator 2012 (خودکامه):
این فیلم در گونه ی کمدی/فانتزی هستش و خیلی خنده داره ولی برخی جاها خنده به لودگی تبدیل میشه. ساشا بارون کوهن (همون بازیگر فیلم بورات!!)، آنا فاریس و بن کینگزلی توش بازی می کنند.

This Means War 2012 (این یعنی جنگ!):
این فیلم در گونه ی کمدی/دارم/اکشن هستش و خیلی خنده داره. ریز ویذرسپون، کریس پاین و تیل شوایگر توش بازی می کنند.

فیلمهایی که دیده ایم و برایمان جالب بوده - nirvana - 02-11-2013

[عکس: 1.jpeg?__squarespace_cacheversion=1347906254386]

فیلمهایی که دیده ایم و برایمان جالب بوده - nirvana - 02-11-2013

دیشب برای بار دوم:)

[عکس: 22.jpg]

فیلمهایی که دیده ایم و برایمان جالب بوده - SAMKING - 02-15-2013

The Perks of Being a Wallflower
مزایای بچه مثبت بودن

[ATTACH=CONFIG]1408[/ATTACH]

بچه مثبترو عمیق درکش کردم... عمیقE413
The Perks of Being a Wallflower (2012) - IMDb

فیلمهایی که دیده ایم و برایمان جالب بوده - undead_knight - 02-21-2013

[عکس: 49.jpg]
یعنی فلسفه روابط شخصیش و مثال کوله پشتیش رو بسیار دوست میدارم،خیلی شبیه مدل منه:)))
"هر اون چیزی که دارید و دوستش دارید،از آدم ها گرفته تا وسایلتون، همه و همه در یک کوله پشتی هستند،همیشه سعی کنید کوله پشتیتون سبک باشه و آماده رها کردنش در هر موقعیتی باشید"
و البته در طول فیلم این دیدگاه به چالیش کشیده میشه:)

فیلمهایی که دیده ایم و برایمان جالب بوده - yasy - 02-22-2013

[ATTACH=CONFIG]1424[/ATTACH]

The Dark Knight Rises

کارگردان : Christopher Nolan [عکس: 335.jpg]
نویسنده : Christopher Nolan
بازیگران: Christian Bale, Michael Caine ,Gary Oldman

تموم شد با اینكه این تیپ فیلم ها اصلا مورد علاقم نیست بسی جالب بود:e420:

امرزم گفتم كجا برم كسی كار به كارم نداشته باشه رفتم سینما فیلم من مادر هستم
بد نبود خوب بازی میكردن مخصوصا باران كوثری
یه موقعی خیلی اعتراض كرده بودن برای صحنه های مشروب خوردن و اشاعه ی زنا:دی
داستان از این قرار بود كه دوست پدر كه همیشه مثل عمو بوده و دختره خیلی هم دوسش داشته و بهش نزدیك بوده و هر وقت اتفاقی میفتاده به اون پناه میبرده یه شب كه حالش خوب نبوده پناه میبره به آغوش این عمو و ایشونم كه از ابتدا عاشق این دختر بوده بهش تجاوز میكنه و این دختر هم خودكشی میكنه ولی نجات پیدا میكنه و این عموئه رو با آچار فرانسه میكشه:دی
بعد میفهمه ازش حاملست و همچین جریاناتی آخرم محكوم میشه به قصاص و اعدامش میكنن
صحنه ی اعدام و خوب بازی كرده بود اشكم درومدE403