دفترچه

نسخه‌ی کامل: قوانین مناظره
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
مناظره در این تالار از بقیه قوانین دفترچه پیروی خواهد کرد که در لینک زیر به آنها دسترسی‌ خواهید داشت ، به علاوه اینها یه سری قوانین جدا نیز جهت مناظره هرچه بهتر در این تالار در مورد موضوعات مختلف توسط مدیر این قسمت که اینجانب هستم تعیین شده است ، هر مناظره‌ای که در اینجا صورت بگیرد از قوانین زیر پیروی خواهد کرد. تغییر این قوانین تنها با درخواست رسمی‌ ادمین اصلی‌ تارنما صورت خواهد گرفت. لازم به ذکر استِ تغییر قوانین در میان یک مناظره امکان پذیر نیست و هر تغییری شامل آینده بعد از یک مناظره خواهد شد.

http://www.daftarche.com/misc.php?do=vsarules  1. برای مناظره هر طرف موضوع باید حداقل ۵۰ پست در تارنما داشته باشد تا بتواند پیشنهاد مناظره با شخص دیگری را بدهد. (تبصره ۱ نیز خوانده شود)
  2. شخص مقابل نیز باید حداقل ۵۰ پست داشته باشد. (تبصره ۱ نیز خوانده شود)
  3. در یک مناظره رسمی‌ کاربران دیگر حق پست کردن در تاپیک مناظره را ندارند.
  4. در پایان مناظره تاپیک دیگری جهت پرسش و پاسخ ایجاد میشود.
  5. هیچ کدام از طرف‌های مناظره حق ویرایش پست‌های خود را ندارد.
  6. هر طرف مناظره ۱ روز وقت دارد که به پست طرف مقابل جواب بدهد.
  7. هر شخص اجازه تا ۱۰ پست در یک مناظره را دارد.
  8. پست دهم هر طرف جمع بندی از کّل مناظره خواهد بود.
  9. آن که چه کسی‌ مناظره را آغاز کند ، بر اساس توافق طرفین خواهد بود.
  10. در پایان مناظره تاپیک قفل خواهد شد.
تبصره ۱: در صورتی‌ که شخص یا اشخاصی‌ برای مناظره به این تارنما دعوت بشوند ، اگر در رأی گیری اکثریت ۹۰% کاربرانی که بالای ۵۰ پست دارند موافقت کنند ، دیگر احتیاجی نیست که مهمان‌ها هر کدام ۵۰ پست داشته باشند تا بتوانند مناظره را شروع کنند. جهت رأی گیری از کاربران بالای ۵۰ پست به مدت ۳ روز رأی گیری به عمل خواهد آمد و بر طبق رأی‌ها در آخرین روز رأی گیری تصمیم گرفته میشود که مناظره مهمان‌ها انجام بشود یا نه.