دفترچه

نسخه‌ی کامل: اخبار روز ایران و جهان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
اخبار و تازه های روز جهان و ایران در این تاپیک .
http://news.yahoo.com/s/afp/20101111/wl_...nchristian

یک زن مسیحی‌ در پاکستان به جرم توهین به محمد به اعدام محکوم شد. ماجرا‌ از این قرار بوده که این زن در مزرعه مشغول به کار بوده که می‌‌خواهد از یک کاسه آب بخورد ، ولی‌ زنان مسلمان می‌گویند که چون او مسلمان نیست و نجس است حق ندارد به ظرف دست بزند ، چند روز بعد, آن زن‌های مسلمان به نزد آخوند‌ محل رفته و می‌گویند این زن مسیحی‌ به محمد توهین کرده است ، آن آخوند‌ نیز به ایستگاه پلیس رفته ، پلیس نیز این زن را دستگیر می‌کند. این زن مادر ۵ فرزند است.
shinbet نوشته: http://news.yahoo.com/s/afp/20101111/wl_...nchristian

یک زن مسیحی‌ در پاکستان به جرم توهین به محمد به اعدام محکوم شد. ماجرا‌ از این قرار بوده که این زن در مزرعه مشغول به کار بوده که می‌‌خواهد از یک کاسه آب بخورد ، ولی‌ زنان مسلمان می‌گویند که چون او مسلمان نیست و نجس است حق ندارد به ظرف دست بزند ، چند روز بعد, آن زن‌های مسلمان به نزد آخوند‌ محل رفته و می‌گویند این زن مسیحی‌ به محمد توهین کرده است ، آن آخوند‌ نیز به ایستگاه پلیس رفته ، پلیس نیز این زن را دستگیر می‌کند. این زن مادر ۵ فرزند است.

اگر این رو توی جستار اخبار جنایات اسلامگرایان بزنید خیلی بهتر هست . اگر هم چنین جستاری نیست اون رو آغاز کنید بی زحمت .
http://www.haaretz.com/news/internationa...m-1.324302

یک جوان فلسطینی به نام ولید حسین ، ساکن شهر قلیلیه در کرانه غربی بخاطر وبلاگ نویسی در نقد اسلام ، و ساختن اکانت فیس‌بوک با نام خدا که در آنجا نقد اسلام و تبلیغ بیخدایی را می‌‌کرد ، دستگیر شده است و اکنون احتمال حبس ابد او میرود.
shinbet نوشته: یک جوان فلسطینی به نام ولید حسین ، ساکن شهر قلیلیه در کرانه غربی بخاطر وبلاگ نویسی در نقد اسلام ، و ساختن اکانت فیس‌بوک با نام خدا که در آنجا نقد اسلام و تبلیغ بیخدایی را می‌‌کرد ، دستگیر شده است و اکنون احتمال حبس ابد او میرود.

باز چه قدر این فلسطینی ها از آخوندا پیشرفته ترند که حبس ابد میدند ! نه قتل و اعدام و اینها .
sonixax نوشته: یک جوان فلسطینی به نام ولید حسین
خیلی خوشحالم که در فلسطین هم خردورز وجود دارد.
یادمه توی اندیشه ها به اون یارو ارژنگ یک بار گفتم این شما هایید که برادر نازیست ها هستید و ازشون طرفداری میکنید و اینها ! ولی امروز خبری دیدم که جمهوری اسلامی برادری خودش رو با نازی ها ثابت کرد و دلیل انکار هلوکاست هم از طرف آقایون روشن شد :

خیلی خلاصه : وزارت ارشاد جمهوری اسلامی به نازیست ها مجوز فعالیت داد ، یا - فعالیت نازی ها در ایران قانونی شد ! (البته نئو نازیست ها)

اوج گیری فعاليت نازیسم و نژادپرست ها بر روي دامنه IR

لینک های مرتبط :

http://balagari.wordpress.com/2010/11/18...%A9%D9%88/
http://www.aftabnews.ir/vdcjixevvuqevyz.fsfu.html
http://bizbilak.blogspot.com/2010/11/blog-post_17.html
مراسم امانت‌سپاری خاکستر شجاع‌الدين شفا

نقل قول:در ساعت سه بعد از ظهر روز جمعه گذشته، طی مراسمی در قبرستان مونپارناس پاريس امانت‌سپاری خاکستر شجاع‌الدين شفا با شرکت گروهی از ايرانيان ساکن اروپا، آمريکا و کانادا و داريوش شفا، فرزند او برگزار گرديد.
در اين مراسم، داريوش شفا، فرزند ارشد شجاع‌الدين شفا، طی‌ سخنانی گفت که پدرش در بستر مرگ سفارش کرده بود که پس از مرگ پيکرش خاکستر شود، و اين خاکستر در اولين زمان ممکن به ايران بازگردانده شده و به خاک ايران سپرده شود.
[عکس: 28.jpg]

داريوش شفا، افزود که در حال حاضر، و تا زمانی‌ که چنين حاکميتی بر ايران حکمفرما است، انجام اين مهم ممکن نيست، و اجرای خواسته اين کوشنده فرهنگ و تاريخ ايران برای مدتی‌ به تعويق می‌افتد.
داريوش شفا گفت تا آن‌زمان اين خاکستر در مونپارناس پاريس به امانت سپرده می‌شود.
گامبیا با ایران قطع رابطه کرد
نقل قول:گامبیا کلیه روابط خود با ایران را قطع کرده و به دیپلمات های جمهوری اسلامی ۴۸ ساعت فرصت داده است که این کشور را ترک کنند.
گامبیا، یکی از کوچک ترین کشورهای آفریقا، در غرب این قاره واقع است.
دولت یحیی جامه، رئیس جمهوری گامبیا، دوشنبه یکم آذرماه (۲۲ نوامبر) با صدور بیانیه ای اعلام کرد: "تمام پروژه ها و برنامه های دولت گامبیا که با همکاری جمهوری اسلامی ایران اجرا می شود، لغو شده است."
مقام های گامبیا علت این تصمیم را اعلام نکرده اند.
[COLOR="Silver"]

---------- ارسال جدید اضافه شده در 04:59 PM ---------- ارسال قبلی در 04:49 PM ----------

[/COLOR]پاسخ دولت به دختر طلايی ايران: تا ازدواج نکنی پاداش نمی دهيم!
نقل قول:«هر ورزشکاری که در بازی های آسيايی گوانگجو به مدال طلا دست پيدا کند، در صورتی که صاحب خانه نباشد، سند منزل مسکونی او را در همان فرودگاه تحويل او خواهيم داد.»

اين وعده ای بود که علی سعيدلو، رییس سازمان ورزش و معاون محمود احمدی نژاد، رییس جمهور اسلامی، پيش از اعزام کاروان ورزش ایران به بازی های آسيايی ۲۰۱۰ داد.

از ۱۲ مدال طلايی که ايران تاکنون نصيب خود کرده، تنها دختر طلايی کاروان ورزش ايران خديجه آزادپور بوده است.

او همچنين اولين بانوی تاريخ ورزش ايران است که در رقابت های بازی های آسيايی به مدال طلای رقابت های انفرادی دست يافته است.
[COLOR="Silver"]

---------- ارسال جدید اضافه شده در 05:00 PM ---------- ارسال قبلی در 04:59 PM ----------

[/COLOR]کره شمالی کره جنوبی را گلوله باران کرد

نقل قول:رئیس جمهوری کره جنوبی دستور داده تا ارتش این کشور در صورت بروز عملیات تحریک آمیز بیشتر از سوی کره شمالی ، دست به اقدام تلافی جویانه موشکی بزند. اشاره لی میونگ بک، رئیس جمهوری کره جنوبی به به پرتاب دهها گلوله توپ به یکی از جزایر این کشور توسط کره شمالی در نزدیکی مرز دو کشور است.
این درگیری از جدی ترین برخوردهای مرزی بین دو کشور از زمان خاتمه جنگ کره است.
به گزارش منابع کره جنوبی، در این درگیری دست کم دو سرباز کره جنوبی کشته و چند نظامی دیگر و همچنین تعدادی افراد غیرنظامی هم زخمی شده اند و عملیات انتقال غیرنظامیان ساکن در منطقه درگیری در جریان است.
بسیاری از گلوله های شلیک شده توسط توپخانه کره شمالی به یکی از پایگاههای نظامی کره جنوبی در جزیره یون پیونگ اصابت کرده است.
در همین حال، واحدهای ارتش کره جنوبی که در یک مانور نظامی در منطقه شرکت داشتند، به آتش توپخانه کره شمالی پاسخ دادند.
در پی این حادثه، ارتش کره جنوبی به حال آماده باش در آمده و نیروی هوایی این کشور نیز تعدادی جنگنده به منطقه یون پیونگ اعزام کرده است.
در عین حال، مقامات کره شمالی گفته اند که این کره جنوبی بوده ابتدا دست به حمله زده و واحدهای کره شمالی به این حمله پاسخ دادند.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35