دفترچه

نسخه‌ی کامل: کفار و مشرکین خبرساز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
از ایرانپرس نیوز نقل کردم که مورد تایید ضدانقلابیونست


البرزنیوز: چند روز پیش از سوی نیروی انتظامی دو دختر جوان که با ساپورت هایی منقش به پرچم اسرائیل در میدان ونک در حال تردد بودند دستگیر شدند تا پروژه اندام نمایی زنان در خیابان های تهران، رنگ و بویی جدید به خود بگیرد.

در شرایطی پروژه بی عفتی و هجوم به باورهای اجتماعی در ابعادی گسترده کار خود را به ریشه های فکری جوانان رسیده است جای این سوال است که چرا مطبوعات کشور به عنوان وکیل مدافع حقوق مردم در این زمینه هیچ گونه ورودی پیدا نکرده و از نگاه جامع شناختی به چالش ها و تهدیدات این موضوع نپرداخته اند. جالب اینجاست که در قبال این موضوع بسیاری از فعالان رسانه ای برگزیدن سکوت را بر حرف زدن ترجیح داده اند و چشم های خود را بر واقعیت تلخی که بسترساز بسیاری از جرایم در آینده نزدیک خواهد بود بسته اند.

موضوع پروژه "اندام نمایی" هر چند مفهومی سیاسی در ابعاد خود دارد اما نباید فراموش کرد که کم کاری های اجتماعی صورت گرفته در این بخش هم اکنون عرصه را به تنگ آورده و اصحاب رسانه را به عنوان چشم های بینای اجتماعی به حاشیه کشیده است.

موضوعی که افعی گونه بر جامعه چمبره زده و هر روز تعداد زیادی از جوانان را به کام زهر آگین خود می کشد و رسانه ها تنها در برابر آن با رویکردی منفعالانه چشم انتظار آینده مانده اند.

نباید این نکته را به فراموشی سپرد در جامعه ای که وجود حداقل های اخلاقی ارزش طلقی می شود این دسته از جوانان با چه رویکردی و با چه منطقی اینگونه بی مهابا به صورت جامعه چنگ می زنند تا کم کم بطن اجتماع را به نوعی بی خیالی به این موضوع و یا عادی شدن تن نمایی ترغیب کنند موضوعی که اکنون برای رسانه ها عادی سازی شده و با سری رو به پایین از کنار آن عبور می کنند.

IranPressNews : ایران پرس نیوز: دستگیری دو دختر ساپورت پوش با پرچم اسرائیل
بی حرمتی سایت گوگل به امام حسین (ع) | لمون پرس / خبر با طعم لیمو - خبر سیاسی ، فرهنگی ، اجتماعی ، دولت ، مجلس، ورزشی،حوادث،خبری تحلیلی و .. اینجاست

در اقدام شرم انگیز سایت گوگل با جستجوی کلمه یزید ملعون در سمت راست این سایت تصویری که نقاشی منتسب به امام حسین (ع) است مشاهده می شود وبه معرفی قاتل پسر پیامبر می پردازد
خیلی خوشم میاد شما مسلمین هر روز با عملتون نشان میدید که تفکرتون قابل عمله. خیلی هم دوست دارم بیشتر این کار رو بکنید. مثلن همین جمهوری ملعون اسلامی بزرگترین خدمت رو به جامعه بیدینی جهان در زمینه شک و تردید نسبت به باورهای اسلامی کرده. به این خاطر که جمهوری اسلامی نشون داده که تفکرات اسلامی قابل اجرا شدن هم هستند. چی بهتر از این؟ صدها کتاب و مقاله سخنسرایی هم نمیتونند چنین اثبات بزرگی انجام بدند. امیدوارم هر روز با فکر و تحلیل ناشی از دیدن این فرار و دوری مردم از اسلامتون به خواب برید.